Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dovahkiin

29 kwietnia 2014, 20:15

Hobbit część 2. Jestem fanem książek Tolkiena o Śródziemiu ( Silminatrion, Hobbit i LoTr 1,2,3 )

Avatar wojtekvicta

23 października 2015, 13:06

@Dovahkiin: Mam w to uwierzyć? Usłyszałeś kiedyś pewnie o takowej książce, ale nawet nie potrafisz napisać jej nazwy - tak dla twojej wiadomości piszę się Silmarillion.
I pewnie nie słyszałeś o takich książkach jak:
dzieci Hurina
Opowieści z niebezpiecznego królestwa
niedokończone opowieści
Przepowiednia andruila
Myślę że jako fan Tolkiena powinieneś znać je co nie? Więc znasz?

Avatar Dovahkiin

23 października 2015, 16:24

@wojtekvicta: Nie znam tylko 2,a po drugie po jakim czasie odpisujesz?

Avatar wojtekvicta

23 października 2015, 16:34

@Dovahkiin: Skoro nie znasz, znaczy że nie jesteś fanem książek tolkiena o śródziemiu. Napisałeś tak by zaimponować komuś. Dziękuje, do widzenia.

Avatar Dovahkiin

23 października 2015, 17:19

@wojtekvicta: Nigdy nie słyszałem o 2. opowieści z niebezpiecznego królestwa. I znam kilka osób, które są fanami i nie znają Ponad połowy z nich.

Avatar lulul

15 października 2016, 17:46

@wojtekvicta: Jeszcze Przygody Toma Bombalina i Kowal z Podlesia Mniejszego :P

Avatar wojtekvicta

16 października 2016, 22:02

@lulul: Może nie zauważyłeś ale zrobiłem tam na niego haka - nie istnieje taka książka jak przepowiednia andruila ^^, reszte podałem tylko po to by zobaczyć co odpisze :D

Avatar Dovahkiin

17 października 2016, 12:24

@wojtekvicta: Powiedziałem, że znam tylko 2, więc haczyk z jedną podpuchą był dobrym pomysłem, ale się nie udał :)

Avatar wojtekvicta

17 października 2016, 16:07

@Dovahkiin: cytuje cb " Nigdy nie słyszałem o 2. opowieści z niebezpiecznego królestwa. I znam kilka osób, które są fanami i nie znają Ponad połowy z nich." czyli o fake'u słyszałeś xD

Avatar Dovahkiin

17 października 2016, 18:37

@wojtekvicta: Nie słyszałem o dwóch.

Avatar hehineji

6 maja 2015, 18:07

Avatar maciekkisala

11 stycznia 2014, 15:43

Czyli mam cie nazywać melonem?

Avatar Droid

11 stycznia 2014, 15:41

Hobbit i Star Wars to co innego Nie interesuje mnie Hobbit ale wiem że ludzie kochają to :) Rozkaz Rozkaz

Avatar malaho2000

11 stycznia 2014, 14:20

melon i Lego Las ?

Avatar Sobieski

9 stycznia 2014, 16:19

Z jakiego to filmu?

Avatar limba333542

9 stycznia 2014, 17:47

@Sobieski: "Hobbit: Pustkowie Smauga"

Avatar Sobieski

9 stycznia 2014, 18:44

@limba333542: Dzięki.

Avatar Ravios

11 stycznia 2014, 14:17

@Sobieski: Hitmen

Avatar badguy

11 stycznia 2014, 14:07

A czego się spodziewać po rudej?

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2014, 19:27

MEL-LON!! MELLON!@#! MELON AHAHAH BO TO KOBIETA IKSDEDEDE

(żartuje ;))

Avatar Mika444

9 stycznia 2014, 14:51

"to po w języku"

Avatar Piotr99

9 stycznia 2014, 15:35

@Mika444: -Gadaj, bo utniemy ci język!
-To po języku...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Nie po oczach

Nie są aż takie pyszne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka