Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Nie po oczach
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2014, 20:15
Hobbit część 2. Jestem fanem książek Tolkiena o Śródziemiu ( Silminatrion, Hobbit i LoTr 1,2,3 )
Odpisz
23 października 2015, 13:06
@Dovahkiin: Mam w to uwierzyć? Usłyszałeś kiedyś pewnie o takowej książce, ale nawet nie potrafisz napisać jej nazwy - tak dla twojej wiadomości piszę się Silmarillion.
I pewnie nie słyszałeś o takich książkach jak:
dzieci Hurina
Opowieści z niebezpiecznego królestwa
niedokończone opowieści
Przepowiednia andruila
Myślę że jako fan Tolkiena powinieneś znać je co nie? Więc znasz?
Odpisz
23 października 2015, 16:24
@wojtekvicta: Nie znam tylko 2,a po drugie po jakim czasie odpisujesz?
Odpisz
23 października 2015, 16:34
@Dovahkiin: Skoro nie znasz, znaczy że nie jesteś fanem książek tolkiena o śródziemiu. Napisałeś tak by zaimponować komuś. Dziękuje, do widzenia.
Odpisz
23 października 2015, 17:19
@wojtekvicta: Nigdy nie słyszałem o 2. opowieści z niebezpiecznego królestwa. I znam kilka osób, które są fanami i nie znają Ponad połowy z nich.
Odpisz
15 października 2016, 17:46
@wojtekvicta: Jeszcze Przygody Toma Bombalina i Kowal z Podlesia Mniejszego :P
Odpisz
16 października 2016, 22:02
@lulul: Może nie zauważyłeś ale zrobiłem tam na niego haka - nie istnieje taka książka jak przepowiednia andruila ^^, reszte podałem tylko po to by zobaczyć co odpisze :D
Odpisz
17 października 2016, 12:24
@wojtekvicta: Powiedziałem, że znam tylko 2, więc haczyk z jedną podpuchą był dobrym pomysłem, ale się nie udał :)
Odpisz
17 października 2016, 16:07
@Dovahkiin: cytuje cb " Nigdy nie słyszałem o 2. opowieści z niebezpiecznego królestwa. I znam kilka osób, które są fanami i nie znają Ponad połowy z nich." czyli o fake'u słyszałeś xD
Odpisz
17 października 2016, 18:37
@wojtekvicta: Nie słyszałem o dwóch.
Odpisz
6 maja 2015, 18:07
Odpisz
11 stycznia 2014, 15:43
Czyli mam cie nazywać melonem?
Odpisz
11 stycznia 2014, 15:41
Hobbit i Star Wars to co innego Nie interesuje mnie Hobbit ale wiem że ludzie kochają to :) Rozkaz Rozkaz
Odpisz
11 stycznia 2014, 14:20
melon i Lego Las ?
Odpisz
9 stycznia 2014, 16:19
Z jakiego to filmu?
Odpisz
9 stycznia 2014, 17:47
@Sobieski: "Hobbit: Pustkowie Smauga"
Odpisz
9 stycznia 2014, 18:44
@limba333542: Dzięki.
Odpisz
11 stycznia 2014, 14:17
@Sobieski: Hitmen
Odpisz
11 stycznia 2014, 14:07
A czego się spodziewać po rudej?
Odpisz
9 stycznia 2014, 19:27
MEL-LON!! MELLON!@#! MELON AHAHAH BO TO KOBIETA IKSDEDEDE
(żartuje ;))
Odpisz
9 stycznia 2014, 14:51
"to po w języku"
Odpisz
9 stycznia 2014, 15:35
@Mika444: -Gadaj, bo utniemy ci język!
-To po języku...
Odpisz