Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bolszewik30

15 grudnia 2021, 08:01

@kotlet_mielony i Koksik2020:Ja lubię oba

Avatar rickimorty

23 kwietnia 2021, 13:10

chrupiąca jest

Avatar DoraExplora

20 lutego 2021, 11:48

moja babcia lubi skorupkę naprawdę

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2021, 23:06

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2021, 23:05

Avatar kotlet_mielony

2 marca 2021, 16:39

Żółtko!

Avatar Koksik2020

24 lutego 2021, 20:39

Białko!

Avatar OstatniSith2005

19 lutego 2021, 21:13

Można prosić o szablon?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2021, 11:05

@farcia2: skąd wiesz

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2021, 13:29

@farcia2: Czasem zrobi jakiegoś dobrego mema.

Avatar TheWind

19 lutego 2021, 21:32

Jak byłam mała to babcia kazała mi jeść pokruszone skorupki, da się przyzwyczaić

Avatar RoyalPigeon

19 lutego 2021, 23:12

@TheWind: Ale po co? Ani to pożywne, ani (zgaduję) smaczne, ani drogie, że żal wyrzucić. Po co kazała ci niby to jeść? Za karę?

Avatar
Abbyss

19 lutego 2021, 23:27

@RoyalPigeon: Chyba mają dużo wapnia i innych takich

Avatar TheWind

20 lutego 2021, 09:55

@RoyalPigeon: "na kości"

Avatar twardalyzka

20 lutego 2021, 09:18

Było

Avatar Rayman122

20 lutego 2021, 00:07

chrupiące smaczne

Avatar Kyoko1278

20 lutego 2021, 07:39

@Rayman122: omnomnom, chupionce nawet

Avatar elusia23356

19 lutego 2021, 23:35

mmm.... jajecznica na chrupiąco

Avatar Gierman005

19 lutego 2021, 23:17

Ja wolę żółtko

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 23:13

Ja lubię białko bo żołtko jest mączaczaste

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2021, 22:42

No ja lubie skorupkę, żółtko i białko

Avatar arektatarowicz

19 lutego 2021, 21:05

Jeszcze są ci co lubią tą białą nitkę na żółtku (tzw. chalazę)

Avatar Mevdy

19 lutego 2021, 21:39

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Chciał tylko pomóc

Phi!

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka