Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 stycznia 2022, 19:09
@Myszkapl: i pobić się na śmierć i życie najlepiej
Odpisz
26 lutego 2021, 13:38
W moim przypadku osoba o takim samym imieniu jak ja to była córka dyrektorki. Nie zaprzyjaźniłam się z nią i dobrze, poszłyśmy do innych klas i po kilku latach okazało się, że jest okropną *plaża po angielsku*
Odpisz
28 września 2021, 22:18
@Onarchia: opowiesz o tym?
Odpisz
24 lutego 2021, 17:59
Szansa, że kogoś spotkam wynosi 0,002% xD
Odpisz
24 lutego 2021, 21:46
@Chenderella: na jakiej stronie to można sprawdzić?
Odpisz
24 lutego 2021, 22:07
https://dane.gov.pl/pl/dataset/1667,lista-imion-wystepujacych-w-rejestrze-pesel-osoby-zyjace
Odpisz
24 lutego 2021, 22:44
.
Odpisz
24 lutego 2021, 23:36
jak administracja zatwierdzi komentarz z linkiem. Btw, na górze screena jest początek linka ale jak wpiszecie "G*U*S spis imion" to też wyjdzie (bez gwiazdek)
Odpisz
25 lutego 2021, 09:30
@KaroleQ312: to w takim razie ja mam jeszcze rzadsze bo osób z moim imieniem jest około 100 ( a z mojego rocznika bodajże 5)
Odpisz
24 lutego 2021, 15:49
kuzyn miał w klasie gościa z tym samym imieniem i nazwiskiem co on
Odpisz
24 lutego 2021, 15:48
Mama pytająca czemu zaprzyjaźniłem się akurat z chłopcem o tym samym imieniu
Ja:
Odpisz
24 lutego 2021, 15:26
Ja jak chodzilem do przedszkola, myślałem że każdy ma swoje unikatowe imię i że nikt nie może nazywać się tak samo jak ja
Odpisz
24 lutego 2021, 15:14
Będziemy walczyć o to imię, o godzinie 15:30
Odpisz
24 lutego 2021, 14:42
Rel
Odpisz
20 lutego 2021, 14:10
Ja w przedszkolu miałem 3 imienników i przyznam że na początku byłem tym zdziwiony
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2021, 10:13
Albo śmiertelnymi wrogami, ktoś musi być numerem 1
Odpisz
20 lutego 2021, 06:21
Nie Rel akurat ja takiego ziomka w przedszkolu nie lubiłem
Odpisz