Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
heroes10

13 stycznia 2014, 15:12

Gdyby kosmici jednak istnieli i przez teleskop obserwowali ziemie zapewne widzieli by teraz erę dinozaurów albo jak ziemia powstaje po prostu obca cywilizacja jest za daleko o ile istnieje by się z nią jakoś skomunikować.

Avatar Karso21Respawn

13 stycznia 2014, 15:34

Zależy, jak daleko by byli -_- Kosmici istnieją na 100%. Byłoby niezwykłą ignorancją twierdzenie, iż jesteśmy sami we wszechświecie.
Po prostu są albo na zbyt niskim poziomie, by się z nami skontaktować, ale po prostu nie mają ciekawości wrodzonej u ludzi.
Lub są na zbyt wysokim poziomie ewolucji, aby chciały się z nami kontaktować.
Po co mieli by to robić?

Avatar Esherion

13 stycznia 2014, 15:50

@Karso21Respawn: po co kontaktować się z Polskimi politykami jak np tusk im by nic lepszego nie wyszło po spotkaniu się z głupotą polityków a u nas naszym politykom i tak udało by się ich okraść :D

Avatar bylejakbylegdzie

13 stycznia 2014, 15:51

@Karso21Respawn: na marsie kiedyś życie było zanim to coś co chroni ziemię przed promieniowaniem zniknęło na marsie ale nie pamiętam nazwy chyba ozon czy jakoś tak

Avatar elementiro

13 stycznia 2014, 16:31

@Karso21Respawn: to wszystko (i wiele więcej) to jest tzw. paradoks Fermiego, czyli czemu mimo teoretycznej powszechności cywilizacji w kosmosie jeszcze żadnej nie spotkaliśmy. W ramach różnych rozwiązań tego paradoksu jest to także to, co nazwałeś niezwykłą ignorancją - hipoteza jedynej Ziemi. Także osobiście uważam, że nie możesz zakładać, że istnieją na 100%. Mimo, iż jest to niezwykle prawdopodobne, to brak faktycznych dowodów (tak, jak np. z teorią strun). Jeśli zaś chodzi o kosmos naprawdę wiele teorii wymaga jeszcze faktycznej weryfikacji (np. teoria skończoności wszechświata), która często może okazać się wręcz niemożliwa.

Avatar aneczka27

14 stycznia 2014, 20:59

@Karso21Respawn: A ja lubię myśleć, że kosmici istnieją, ale ich "życie" nie polega na tym samym co u nas :) Nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyć, więc przytoczę przykład z pięcioczęściowej trylogii D. Adamsa "Autostopem przez galaktykę", gdzie istniał superinteligentny odcień niebieskiego. No bo czemu wszędzie cywilizacje mają opierać się na rozwoju jakiś komórek poprzez wchłanianie innych komórek i tworzenie kolejnych? Może są formy świadomości, których nie znamy c:

Avatar Karso21Respawn

14 stycznia 2014, 22:29

@aneczka27: Wszechświat jest przez człowieka niezbadany. No przecież jest tyle miliardów gwiazd, tyle możliwości...Wszystko istnieje, a zarazem tego nie ma. Być może ty i wy wszyscy jesteście tylko wytworem mojej wyobraźni, może ja jestem wytworem twojej... Może ja jestem po prostu kawałkiem energii... ach, jest nieskończona ilość różnorakich możliwości.

Avatar MrStick

7 maja 2014, 14:25

@Karso21Respawn: Gwiazdozbór Wiolarza 6 planeta od słońca. Tam ich szukajcie

Avatar Ameron

14 kwietnia 2016, 21:49

@bylejakbylegdzie: Może odkopie ale chodzi chyba o pole magnetyczne.
Gdyż ozon to taki trochę inny tlen.

Avatar Archeologwinternetach

25 grudnia 2018, 20:11

@Esherion: Ale co Tusk im?

Avatar Ameron

26 grudnia 2018, 17:36

@Archeologwinternetach: Tusk to Tusk.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bywam dla siebie wyjątkowo wredny

Typowe

Jeszcze gorszy

Za kogo wy mnie macie?

Prawdziwy geniusz

I tak codziennie o 6

Tak było, nie zmyślam

Proszę, proszę

Może to Was przekona

Oni cię widzą. Lepiej uciekaj

Metod jest kilka

Twój ojciec był mądrym człowiekiem

Także tego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka