Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

1 maja 2021, 09:52

Tom w odcinku chyba z 1986 złapał Jerego i go zjadł.

Avatar Aramil1993

25 lutego 2021, 18:52

Avatar Kaczkodon

Edytowano - 25 lutego 2021, 16:47

Nic
Dodał do swoich walk element rozrywki i nagle dzięki temu ma pieniądze oraz niemal wszystko. Zgrywa idiotę bo się to sprzedaje, a w zasadzie to ten człowiek robi to tak dobrze że każdy się na to nabrał.
Po wysłuchaniu jego rozmów mam wrażenie że to jest mimo wszystko przemyślane działanie. U Kuby powiedział że "chce pół miliona na stole" Po czym dodał że to kolejne mieszkanie dla jego dziecka. Serio, czy taki ktoś jak Najman myślałby o mieszkaniach o przyszłości dziecka?
Robi z siebie cyrk i zbija na tym kokosy po czym w końcu o nim ucichnie i będzie spokojnie sobie żył za zarobione na "walkach" w kupionym mieszkaniu czytając podręcznik do Fizyki Kwantowej.
Takie moje zdanie nawet jeśli tego nie planował to nadal mu się wiele udało.

Avatar Creeker123

25 lutego 2021, 12:46

Przypomni ktoś jak nazywa się ten pierwszy?

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2021, 12:58

@Creeker123: a ten 3?

Avatar kapaapak

25 lutego 2021, 13:29

@Creeker123: Są to Dick Dastardly i Wily (Wiluś E. Kojot)

Avatar PolishDestroyer

25 lutego 2021, 13:27

A gdzie Robbie Zgniłek?

Avatar xmrocznax

20 lutego 2021, 22:06

Czemu mnie tam nie ma?

Avatar Karcio69

20 lutego 2021, 22:10

@xmrocznax: mnie też brakuje

Avatar ty1an_yt

25 lutego 2021, 13:13

@xmrocznax: i mnie też.

Avatar lubiestarego

Edytowano - 25 lutego 2021, 12:41

a tak na poważnie tu powinien być stanowski ponieważ najman został gwiadą intenetu a krzysiu nie

Avatar lubiestarego

25 lutego 2021, 12:40

Stanowki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Czaderek07

25 lutego 2021, 12:04

Ten mem jest kompletnie nie rel. Nie ma tam 3 ważnych osób:
-Mnie
-Fredki z Fineasza i Pherba
-Dundersztyca.

Avatar harry_malfoy

20 lutego 2021, 23:39

Marc*n stoczył już 5 pożegnalnych walk a znani sportowcy zawsze po jednej i koniec kariery amatorzy.

Avatar Zielona_Jaszczurka

20 lutego 2021, 22:57

Jesteś pojechany

Avatar wiedeni

20 lutego 2021, 22:17

Lepiej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bobiepl
Dodane przez: Bobiepl

A jednak zrobili to w ten sposób

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka