Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2021, 09:52
Tom w odcinku chyba z 1986 złapał Jerego i go zjadł.
Odpisz
25 lutego 2021, 18:52
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2021, 16:47
Nic
Dodał do swoich walk element rozrywki i nagle dzięki temu ma pieniądze oraz niemal wszystko. Zgrywa idiotę bo się to sprzedaje, a w zasadzie to ten człowiek robi to tak dobrze że każdy się na to nabrał.
Po wysłuchaniu jego rozmów mam wrażenie że to jest mimo wszystko przemyślane działanie. U Kuby powiedział że "chce pół miliona na stole" Po czym dodał że to kolejne mieszkanie dla jego dziecka. Serio, czy taki ktoś jak Najman myślałby o mieszkaniach o przyszłości dziecka?
Robi z siebie cyrk i zbija na tym kokosy po czym w końcu o nim ucichnie i będzie spokojnie sobie żył za zarobione na "walkach" w kupionym mieszkaniu czytając podręcznik do Fizyki Kwantowej.
Takie moje zdanie nawet jeśli tego nie planował to nadal mu się wiele udało.
Odpisz
25 lutego 2021, 12:46
Przypomni ktoś jak nazywa się ten pierwszy?
Odpisz
25 lutego 2021, 12:58
@Creeker123: a ten 3?
Odpisz
25 lutego 2021, 13:29
@Creeker123: Są to Dick Dastardly i Wily (Wiluś E. Kojot)
Odpisz
25 lutego 2021, 13:27
A gdzie Robbie Zgniłek?
Odpisz
20 lutego 2021, 22:06
Czemu mnie tam nie ma?
Odpisz
20 lutego 2021, 22:10
@xmrocznax: mnie też brakuje
Odpisz
25 lutego 2021, 13:13
@xmrocznax: i mnie też.
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2021, 12:41
a tak na poważnie tu powinien być stanowski ponieważ najman został gwiadą intenetu a krzysiu nie
Odpisz
25 lutego 2021, 12:40
Stanowki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
25 lutego 2021, 12:04
Ten mem jest kompletnie nie rel. Nie ma tam 3 ważnych osób:
-Mnie
-Fredki z Fineasza i Pherba
-Dundersztyca.
Odpisz
20 lutego 2021, 23:39
Marc*n stoczył już 5 pożegnalnych walk a znani sportowcy zawsze po jednej i koniec kariery amatorzy.
Odpisz
20 lutego 2021, 22:57
Jesteś pojechany
Odpisz
20 lutego 2021, 22:17
Lepiej
Odpisz