Po co dzieci, skoro jest internet?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Papierowa szkoła posting
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2024, 10:44
10•2ⁿ+5
Jeśli pierwszy slajd będzie 10•2ⁿ jakimś cudem=0
Odpisz
13 stycznia 2014, 17:35
nie wychowywanie dzieci jest sprzeczne z naturą człowieka.
Odpisz
13 stycznia 2014, 17:55
@Paulius: nie wiem kto ci minus dał, każda istota jako cel ma przedłużenie istnienia gatunku czyli zrobienie dzieci
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2014, 18:05
@bylejakbylegdzie: dlatego Europa wymiera, bo nie chce nam się robić dzieci - osobiście polecam zrobić tak ze dwójkę dzieci plus jeszcze tego jednego brzdąca tak w prezencie dla mnie, by nas, polaków nie ubywało, bo szkoda...
Odpisz
13 stycznia 2014, 18:46
@Paulius: "by nas, polaków nie ubywało, bo" Powiedział koleś z Cameronem na avatarze :D
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2014, 18:52
@Ostry0014: czemu na tej stronie zwraca się uwagę na avatar, a nie na komentarz? Akurat paradoksalnie Cameron dba bardziej o polaków niż większość polskich polityków. Cameron jest przeciwnikiem polskiej imigracji do Wielkiej Brytanii oraz jest on jednym z naczelnych eurosceptyków, a z polityki prorodzinnej Zjednoczonego Królestwa mógłby się uczyć Tusk, dlatego życzę go sobie mieć na avatarze.
Odpisz
13 stycznia 2014, 21:40
@Paulius: Nie każę Ci go zmieniać. Nie czepiam się. Uspokój się. Tylko zauważyłem paradoks.
Odpisz
13 stycznia 2014, 21:42
@Ostry0014: jestem spokojny, choć po przeczytaniu mojego komentarza zrozumiałem, że zabrzmiałem trochę jak jakiś fanatyk :O
Odpisz
13 stycznia 2014, 21:57
@Paulius: Racja D: Nie zamorduj mnie za tą Anglię dobrzeee? ;_;
Odpisz
13 stycznia 2014, 22:06
@Ostry0014: nie jestem Ryszardem Lwie Serce by zabijać za Anglię :P
Odpisz
13 stycznia 2014, 22:12
@Paulius: Za wiarę Niewierny! :D
Odpisz
16 lutego 2016, 13:49
@Paulius: jeżeli tak, to ksiądz jest sprzecznym zawodem z naturą, bo nie może mieć dzieci. 1-0 dla mnie
Odpisz
28 maja 2017, 21:52
@Paulius: Martwisz się o wymieranie ludzi?
Pocieszę cię: zawsze znajdzie się jakaś głupia 16-latka, która przez przypadek zajdzie w ciąże.
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2018, 20:52
@Paulius: Wymieranie? Przecież jest aż nadto! Na świecie znajduje się około 7 miliardów ludzi. Ty natomiast mówisz, że mało dzieci. Celem Europy nie jest rozmnażanie się, a rozwijanie się. Poza tym im mnie ludzi tym lepiej. Swoją drogą to nie jest żaden z obowiązków człowieka. Ja bym to nazwał przywilejem lub darem.
Odpisz
6 lutego 2019, 20:14
@bylejakbylegdzie: Z takim wyjątkiem ze ludzie mają mózgi i mogą podejmować decyzje ze np. nie chcą dzieci. I nic nie zmusi byc było inaczej
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 12:54
Też nie lubię dzieci. Może to nie tak, że ich nie lubię, tylko nie umiem się nimi zajmować, jestem zestresowana w ich towarzystwie. Myślę, że jednak chcę mieć kiedyś dziecko. Moim marzeniem jest mieć syna i córkę, by moje dzieci nie były samotne. Po prostu myślę, że to trochę samolubne nie mieć dzieci. Chyba, że ktoś po prostu nie ma do tego warunków lub nie może. Tak w ogóle, to posiadanie dziecka jest naszym celem. I tak mało dzieci się rodzi na świecie przez antykoncepcję i samolubne zachowanie innych.
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:19
Ja osobiście bardzo lubię dzieci i świetnie się z nimi dogaduje. Do tego rodzenia się dzieci, to według mnie każda para która ma warunki powinna mieć minimalnie 2 dzieci. Chyba logiczne dla czego. Przykładowo w islamie 1 para ma czasem 8-14 dzieci... I dziwić się czemu ilu jest ich.
Odpisz
16 lutego 2016, 13:47
no q*wa ciekawe -_- . to właśnie niepotrzebny półgodzinny referat
Odpisz
16 lutego 2016, 13:53
@Archeologwinternetach: te informacje o kebabach mogłeś se darować
Odpisz
17 lutego 2016, 20:23
@wiktor34: Lubie kebaby. Turkow i arabow nie.
Odpisz
19 lutego 2016, 10:01
@Archeologwinternetach: okej
Odpisz
7 marca 2018, 15:51
@Archeologwinternetach: dzieci dzieci dzieci.
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:46
@KontoUsunięte: mamy sprawę
Odpisz
18 stycznia 2014, 00:57
I prawidłowo. Nic tak nie drażni jak wstrętne bachory
Odpisz
16 lutego 2016, 13:50
@malinka_89__: so true bra
Odpisz
19 kwietnia 2014, 13:54
Hmm.....Ksiądz kiedyś na kazaniu mówił że kiedyś rodziny były bardzo liczne.A on z kolei miał 4 braci a o sostrach nie słyszałem :) Chyba siostry nie ma :P
Odpisz