Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

14 kwietnia 2024, 10:44

10•2ⁿ+5
Jeśli pierwszy slajd będzie 10•2ⁿ jakimś cudem=0

Avatar Paulius

13 stycznia 2014, 17:35

nie wychowywanie dzieci jest sprzeczne z naturą człowieka.

Avatar bylejakbylegdzie

13 stycznia 2014, 17:55

@Paulius: nie wiem kto ci minus dał, każda istota jako cel ma przedłużenie istnienia gatunku czyli zrobienie dzieci

Avatar Paulius

Edytowano - 13 stycznia 2014, 18:05

@bylejakbylegdzie: dlatego Europa wymiera, bo nie chce nam się robić dzieci - osobiście polecam zrobić tak ze dwójkę dzieci plus jeszcze tego jednego brzdąca tak w prezencie dla mnie, by nas, polaków nie ubywało, bo szkoda...

Avatar Ostry0014

13 stycznia 2014, 18:46

@Paulius: "by nas, polaków nie ubywało, bo" Powiedział koleś z Cameronem na avatarze :D

Avatar Paulius

Edytowano - 13 stycznia 2014, 18:52

@Ostry0014: czemu na tej stronie zwraca się uwagę na avatar, a nie na komentarz? Akurat paradoksalnie Cameron dba bardziej o polaków niż większość polskich polityków. Cameron jest przeciwnikiem polskiej imigracji do Wielkiej Brytanii oraz jest on jednym z naczelnych eurosceptyków, a z polityki prorodzinnej Zjednoczonego Królestwa mógłby się uczyć Tusk, dlatego życzę go sobie mieć na avatarze.

Avatar Ostry0014

13 stycznia 2014, 21:40

@Paulius: Nie każę Ci go zmieniać. Nie czepiam się. Uspokój się. Tylko zauważyłem paradoks.

Avatar Paulius

13 stycznia 2014, 21:42

@Ostry0014: jestem spokojny, choć po przeczytaniu mojego komentarza zrozumiałem, że zabrzmiałem trochę jak jakiś fanatyk :O

Avatar Ostry0014

13 stycznia 2014, 21:57

@Paulius: Racja D: Nie zamorduj mnie za tą Anglię dobrzeee? ;_;

Avatar Paulius

13 stycznia 2014, 22:06

@Ostry0014: nie jestem Ryszardem Lwie Serce by zabijać za Anglię :P

Avatar Ostry0014

13 stycznia 2014, 22:12

@Paulius: Za wiarę Niewierny! :D

Avatar wiktor34

16 lutego 2016, 13:49

@Paulius: jeżeli tak, to ksiądz jest sprzecznym zawodem z naturą, bo nie może mieć dzieci. 1-0 dla mnie

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2017, 21:52

@Paulius: Martwisz się o wymieranie ludzi?
Pocieszę cię: zawsze znajdzie się jakaś głupia 16-latka, która przez przypadek zajdzie w ciąże.

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 12 czerwca 2018, 20:52

@Paulius: Wymieranie? Przecież jest aż nadto! Na świecie znajduje się około 7 miliardów ludzi. Ty natomiast mówisz, że mało dzieci. Celem Europy nie jest rozmnażanie się, a rozwijanie się. Poza tym im mnie ludzi tym lepiej. Swoją drogą to nie jest żaden z obowiązków człowieka. Ja bym to nazwał przywilejem lub darem.

Avatar Sebzer

6 lutego 2019, 20:14

@bylejakbylegdzie: Z takim wyjątkiem ze ludzie mają mózgi i mogą podejmować decyzje ze np. nie chcą dzieci. I nic nie zmusi byc było inaczej

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 sierpnia 2015, 12:54

Też nie lubię dzieci. Może to nie tak, że ich nie lubię, tylko nie umiem się nimi zajmować, jestem zestresowana w ich towarzystwie. Myślę, że jednak chcę mieć kiedyś dziecko. Moim marzeniem jest mieć syna i córkę, by moje dzieci nie były samotne. Po prostu myślę, że to trochę samolubne nie mieć dzieci. Chyba, że ktoś po prostu nie ma do tego warunków lub nie może. Tak w ogóle, to posiadanie dziecka jest naszym celem. I tak mało dzieci się rodzi na świecie przez antykoncepcję i samolubne zachowanie innych.

Avatar Archeologwinternetach

22 stycznia 2016, 17:19

Ja osobiście bardzo lubię dzieci i świetnie się z nimi dogaduje. Do tego rodzenia się dzieci, to według mnie każda para która ma warunki powinna mieć minimalnie 2 dzieci. Chyba logiczne dla czego. Przykładowo w islamie 1 para ma czasem 8-14 dzieci... I dziwić się czemu ilu jest ich.

Avatar wiktor34

16 lutego 2016, 13:47

no q*wa ciekawe -_- . to właśnie niepotrzebny półgodzinny referat

Avatar wiktor34

16 lutego 2016, 13:53

@Archeologwinternetach: te informacje o kebabach mogłeś se darować

Avatar Archeologwinternetach

17 lutego 2016, 20:23

@wiktor34: Lubie kebaby. Turkow i arabow nie.

Avatar wiktor34

19 lutego 2016, 10:01

Avatar Archeologwinternetach

7 marca 2018, 15:51

@Archeologwinternetach: dzieci dzieci dzieci.

Avatar Papyrusek

17 stycznia 2017, 15:46

@KontoUsunięte: mamy sprawę

Avatar malinka_89__

18 stycznia 2014, 00:57

I prawidłowo. Nic tak nie drażni jak wstrętne bachory

Avatar wiktor34

16 lutego 2016, 13:50

@malinka_89__: so true bra

Avatar qbadrewnik

19 kwietnia 2014, 13:54

Hmm.....Ksiądz kiedyś na kazaniu mówił że kiedyś rodziny były bardzo liczne.A on z kolei miał 4 braci a o sostrach nie słyszałem :) Chyba siostry nie ma :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Papierowa szkoła posting

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To by wystarczyło

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka