Dlaczego tak zawsze jest?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Płać pan
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2021, 10:52
Ona może sie spóźnić o 2 tygodnie bo ma inne klasy, ale gdy ty spóźnisz się o 1 dzień bo masz inne przedmioty, to jest koniec świata
Odpisz
26 lutego 2021, 08:07
Jednocześnie pruję dupę gdy spóźnisz się z pracą domową będąca referatem z minimum 30 stron na jutro
REL
Odpisz
23 lutego 2021, 11:04
To możecie prosić o pozytywne oceny, bo nauczyciel ma chyba 2 albo 3 tygodnie robocze na sprawdzenie.
Odpisz
24 lutego 2021, 08:44
@korobov: u mnie w szkole potrafią nawet 2 miesiące sprawdzać i stawiać słabe oceny
Odpisz
26 lutego 2021, 07:41
@korobov: u nas nauczyciel od Polskiego te testy zgubił, a jak je odnalazł w następnym półroczu to powiedział że już ocen nie będzie stawiał.
(Pisaliśmy pod koniec września a sprawdził w styczniu)
Odpisz
25 lutego 2021, 21:31
-ja też mam dużo klas i sprawdzianów do sprawdzenia, wiec dajcie mi więcej czasu na ich sprawdzenie!
-a my też mamy dużo nauczycieli i pracy domowych, wiec czy mogłaby pani zadawać i dawać nam więcej czasu na nie?
-T R I G G E R E D
Odpisz
26 lutego 2021, 01:36
@KubaPatykPL: ostatnim razem (wieki temu) jak nauczycielce tak powiedziałam, to rzuciła, że ma 5 klas po 30 osób co daje jej 150 prac do sprawdzenia i że to więcej niż ja przez tydzień zrobię. Wsm to miała rację
Odpisz
26 lutego 2021, 00:43
Wciąż czekam na ocenione rysunki z Hobbita z 1 gimby (czyli jakieś 5 lat)
Odpisz
25 lutego 2021, 23:02
Moja pani ostatnio przez miesiąc nie oceniła egzaminów próbnych, po czym się okazało że po tym miesiącu dała nam klucz i kazała samemu sobie sprawdzić
Odpisz
23 lutego 2021, 10:51
miesiąc to mało ja raz cztery czekałam
Odpisz
24 lutego 2021, 08:45
@Kichokot: a ja raz 2 miesiące
Odpisz
25 lutego 2021, 21:21
@Iguanka1: mi nie oceniła testu z przed 3 lat
Odpisz
25 lutego 2021, 21:53
@szyszynka: szczęściarze
Odpisz
25 lutego 2021, 21:11
Daj szablon
Odpisz
25 lutego 2021, 21:12
@adsjds: chyba ze jest w generatorze ale jak nie to daj
Odpisz
25 lutego 2021, 21:16
@adsjds: Nie wiem czy jest w generatorze, ale trzymaj.
Odpisz
25 lutego 2021, 21:18
@ZiemiaJestElipsom: dzięki
Odpisz