Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lacoste

21 czerwca 2015, 16:12

Pająki nie są starsze :) Mimo że mam lekką arachnofobie to uważam że pająki są pożyteczne :) Zjadają te sku*wysyny muchy i inne owady :D A co do gryzienia pająków to powiem wam to że tylko 2 rodzaje pająków mają wystarczająco mocny jad by zabić człowieka i są to:Czarna wdowa i pustelnik brunatny reszta ma bardzo słaby jad który w większości przypadków dla człowieka jest nieszkodliwy :P Szczególnie w naszym klimacie gdzie nie ma tak jadowitych pająków :D A nawet jak ukąsi cię czarna wdowa bądź pustelnik to każdy szpital ma surowicę na jad pająków i ona zwalczy toksyny :)) Więc pajęczaki są pożyteczne a bać się ich to głupota :3

Avatar wiki9595

17 września 2017, 22:42

@Lacoste: A co z wałęsakiem brazylijskim?

Avatar malinka_89__

18 stycznia 2014, 00:37

:/

Avatar Paulius

11 stycznia 2014, 22:01

gdzieś przeczytałem, że człowiek podczas snu połyka do pięciu pająków w ciągu życia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar slimak980

16 stycznia 2014, 11:08

@Paulius: Jak byś był inteligentny to byś rozmawiał poważnie a nie w necie udawał niezbyt rozwiniętego dupka

Avatar Paulius

16 stycznia 2014, 11:26

@slimak980: a może ja po prostu jestem dupkiem: typem macho pomiatającym wszystkim dookoła w celu podwyższenia sobie ego?

Avatar Gaturi

14 stycznia 2014, 14:29

taak...mnie ostatnio w nogę pająk ugryzł i co??? do szpitala ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Gaturi

14 stycznia 2014, 16:17

@gelo1238: to już sam nw nie znam sie na pająkach :O

Avatar gelo1238

14 stycznia 2014, 16:24

@Gaturi: Może jeden z ptaszników ? :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

To będzie bolało

Północne Węgry

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka