Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2022, 12:40
Z tego środkowego chyba tylko ogon został
Odpisz
23 lutego 2021, 22:10
Zaczyna irytować mnie ten minimalizm. Mam wrażenie że lekko cofamy się do pierwotnych piktogramów. Wiele pięknych logo zminimalizowali: Firefox, Warner Bros.,Nissan, BMW. Ujmuje im to tylko uroku
Odpisz
24 lutego 2021, 10:05
@Oldjedai: Jako fan piłki nożnej mogę to samo powiedzieć o herbach klubów piłkarskich, które teraz zaczynają bardziej przypominać loga firm. Np. Juventus Turyn miał całkiem ładny herb, teraz to tylko dwie litery J.
Odpisz
24 lutego 2021, 11:05
@Oldjedai: i crunchips
Odpisz
24 lutego 2021, 11:33
@KubaPatykPL: o pringelsach żal wspominać
Odpisz
24 lutego 2021, 15:17
@Oldjedai: A Google?
Odpisz
24 lutego 2021, 18:13
@Rafixior: Google jeszcz mi nie przeszkadza
Odpisz
24 lutego 2021, 17:28
imo aktualne logo Firefoxa (pierwsze z lewej) jest fajniejsze niż poprzednie, chociaż powinni mu zostawić ten czarny nosek.
Odpisz
24 lutego 2021, 16:18
Ja lubię minimalizm, ale z tym logiem przesadzają, to ostatnie z liskiem jest najlepsze
Odpisz
24 lutego 2021, 16:35
@Szymek_J: Ostatnie logo nie jest logiem przeglądarki tylko firmy Firefox, przeglądarka wciąż ma lisa.
Odpisz
24 lutego 2021, 14:51
Chciałbym zaznaczyć że te po środku jest wzorowane na logu Microsoft edge
Odpisz
24 lutego 2021, 11:34
W tym po lewej jest lis
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2021, 11:34
Ten środkowy nie byłby taki zły, gdyby był logiem jakiejś innej firmy i reprezentował np. piórko. A tak to słabe jest.
Odpisz
24 lutego 2021, 11:07
Przedostatnie logo Firefox'a jest najcudowniejsze
Odpisz
24 lutego 2021, 10:28
On the run
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2021, 10:16
Ten naj owszy nie ma, a ten z fioletową planetąj jest chyba najlepszy
Odpisz
23 lutego 2021, 21:58
Ja mam jednego !
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2021, 22:04
@Darwidx: Ja też. ItYouhave Fox
Odpisz
24 lutego 2021, 10:11
@Darwidx: Też dorwałem jednego.
Odpisz
23 lutego 2021, 22:00
Nie no, wszystkie loga firefoxa były spoko z wyjątkiem tego najnowszego.
Odpisz
23 lutego 2021, 22:36
Możecie mnie jechać ale według mnie najprzyjemniejsze dla oka było to przedostatnie logo i nadal pokazywał lisa
Odpisz
24 lutego 2021, 08:03
@Ogr_Shrek: mi pasuje bo
1. jest lis
2. jest trochę nowoczesne
Odpisz
23 lutego 2021, 22:03
Przecież na tym lewym jest lis, a na następnym ogon lisa
Odpisz
24 lutego 2021, 00:41
noga człowieka to człowiek?
Odpisz
23 lutego 2021, 23:00
Mi się podobają wszystkie
Odpisz
23 lutego 2021, 22:04
nigdzie fox
red panda
Odpisz