Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Racc00nGold

21 kwietnia 2022, 12:40

Z tego środkowego chyba tylko ogon został

Avatar Oldjedai

23 lutego 2021, 22:10

Zaczyna irytować mnie ten minimalizm. Mam wrażenie że lekko cofamy się do pierwotnych piktogramów. Wiele pięknych logo zminimalizowali: Firefox, Warner Bros.,Nissan, BMW. Ujmuje im to tylko uroku

Avatar PolishDestroyer

24 lutego 2021, 10:05

@Oldjedai: Jako fan piłki nożnej mogę to samo powiedzieć o herbach klubów piłkarskich, które teraz zaczynają bardziej przypominać loga firm. Np. Juventus Turyn miał całkiem ładny herb, teraz to tylko dwie litery J.

Avatar KubaPatykPL

24 lutego 2021, 11:05

@Oldjedai: i crunchips

Avatar harry_malfoy

24 lutego 2021, 11:33

@KubaPatykPL: o pringelsach żal wspominać

Avatar Rafixior

24 lutego 2021, 15:17

@Oldjedai: A Google?

Avatar Oldjedai

24 lutego 2021, 18:13

@Rafixior: Google jeszcz mi nie przeszkadza

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2021, 17:28

imo aktualne logo Firefoxa (pierwsze z lewej) jest fajniejsze niż poprzednie, chociaż powinni mu zostawić ten czarny nosek.

Avatar Szymek_J

24 lutego 2021, 16:18

Ja lubię minimalizm, ale z tym logiem przesadzają, to ostatnie z liskiem jest najlepsze

Avatar Przemek572

24 lutego 2021, 16:35

@Szymek_J: Ostatnie logo nie jest logiem przeglądarki tylko firmy Firefox, przeglądarka wciąż ma lisa.

Avatar Slepota

24 lutego 2021, 14:51

Chciałbym zaznaczyć że te po środku jest wzorowane na logu Microsoft edge

Avatar Legnicki

24 lutego 2021, 11:34

W tym po lewej jest lis

Avatar Aserli

Edytowano - 24 lutego 2021, 11:34

Ten środkowy nie byłby taki zły, gdyby był logiem jakiejś innej firmy i reprezentował np. piórko. A tak to słabe jest.

Avatar anteknico

24 lutego 2021, 11:07

Przedostatnie logo Firefox'a jest najcudowniejsze

Avatar Wormy

24 lutego 2021, 10:28

On the run

Avatar GigannPlus

Edytowano - 24 lutego 2021, 10:16

Ten naj owszy nie ma, a ten z fioletową planetąj jest chyba najlepszy

Avatar Darwidx

23 lutego 2021, 21:58

Ja mam jednego !

Avatar Oldjedai

Edytowano - 23 lutego 2021, 22:04

@Darwidx: Ja też. ItYouhave Fox

Avatar Groove

24 lutego 2021, 10:11

@Darwidx: Też dorwałem jednego.

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2021, 22:00

Nie no, wszystkie loga firefoxa były spoko z wyjątkiem tego najnowszego.

Avatar Ogr_Shrek

23 lutego 2021, 22:36

Możecie mnie jechać ale według mnie najprzyjemniejsze dla oka było to przedostatnie logo i nadal pokazywał lisa

Avatar zjelonyogurek

24 lutego 2021, 08:03

@Ogr_Shrek: mi pasuje bo
1. jest lis
2. jest trochę nowoczesne

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2021, 22:03

Przecież na tym lewym jest lis, a na następnym ogon lisa

Avatar Sebzer

24 lutego 2021, 00:41

noga człowieka to człowiek?

Avatar Kapichu

23 lutego 2021, 23:00

Mi się podobają wszystkie

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2021, 22:04

nigdzie fox

red panda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ksiondz
Dodane przez: Ksiondz

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Lekko nie będzie

Co za przypadek

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka