Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2021, 23:28
A Ci to kto? Przyjaciele ze schizofrenii?
Odpisz
25 lutego 2021, 19:18
Nie wiem czemu ale przez telefon bardziej się stresuję niż gdybym miała normalnie w żywe oczy rozmawiać.
Odpisz
25 lutego 2021, 17:01
Nierel, bo dla mnie gorsze od dzwonienia jest odebranie telefonu. Jak zadzwonię to jestem już gotowy do rozmowy, a jak ktoś nie odbierze to cały dzień zrujnowany, bo czekam się aż oddzwoni
Odpisz
25 lutego 2021, 16:57
nierel, dlaczego wokół na memie jest tyle ludzi skoro introwertyk
Odpisz
25 lutego 2021, 16:59
@DianaJulia: To są inne osobowości tej samej osoby, jej najlepsi i jedyni przyjaciele
Odpisz
25 lutego 2021, 16:13
rel, jak muszę do kogoś zadzwonić
Odpisz
24 lutego 2021, 12:30
nierel
Odpisz
24 lutego 2021, 12:32
@shephard: ale nierel bo zawsze odbierają, co nie ?
Odpisz
24 lutego 2021, 12:34
@EzE_team_LUBIESER: nierel bo nie jestem intro i zawsze odbierają
Odpisz
24 lutego 2021, 12:35
@shephard: aha
Odpisz
24 lutego 2021, 12:36
@EzE_team_LUBIESER: chciałem dla beki napisać aha od tyłu jako odpowiedz ale się skapłem
Odpisz
24 lutego 2021, 12:38
@shephard: knup tfad
Odpisz
24 lutego 2021, 12:42
@EzE_team_LUBIESER: omg is that a daft punk reference?
Odpisz
24 lutego 2021, 12:45
@shephard: jes
Odpisz
24 lutego 2021, 12:29
troche rel, ale siedziałbym sam
Odpisz
24 lutego 2021, 12:27
Myślałem, że tylko ja tak mam
Odpisz
24 lutego 2021, 12:25
Rel
Odpisz