A słodzona herbata to co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 marca 2021, 12:39
Napis na kubku idealnie pasuje do tego co wyświetli się przed oczami osoby pijącej tą herbatę
Odpisz
27 lutego 2021, 16:35
herbacenie cukru
Odpisz
26 lutego 2021, 12:28
Ile razy sypiecie cukier do herbaty?
Odpisz
26 lutego 2021, 12:58
@EnergyBlack: 2-4
Odpisz
26 lutego 2021, 13:05
@EnergyBlack: 1 lub 2
Odpisz
26 lutego 2021, 17:47
ja miud imo lol 😎😂
Odpisz
26 lutego 2021, 18:15
@EnergyBlack: nie słodzę
Odpisz
27 lutego 2021, 09:24
@EnergyBlack: Ja już nie sype cukru do herbaty, ale wcześniej 1-2
Odpisz
27 lutego 2021, 11:55
@EnergyBlack: fuj, herbata z cukrem jest obrzydliwa. Zwłaszcza jak się cukru dosypie do herbaty z mlekiem, cały smak zj...ny
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2021, 23:14
Jeżeli ktoś chce wiedzieć co to za anime dziewoja z napisem horny nad nią to to Lexa z Fortnite. Nie, nie wiem czy są z nią borno, nie pytajcie
Kurde ludzie mnie wyprzedzili
Odpisz
26 lutego 2021, 15:48
HORNY
Odpisz
26 lutego 2021, 16:44
@AtomicBlade29: H
Odpisz
26 lutego 2021, 16:47
@NIETOPEREK_PL: O
Odpisz
26 lutego 2021, 16:47
@Foxelo: R
Odpisz
26 lutego 2021, 16:49
@NIETOPEREK_PL: N
Odpisz
26 lutego 2021, 16:52
@Foxelo: Y
Odpisz
26 lutego 2021, 20:45
@NIETOPEREK_PL: dzieki za zrobienie w nagrode przyncypałki
Odpisz
26 lutego 2021, 18:39
oo to moja herbatka
Odpisz
26 lutego 2021, 17:42
Ooo ten kubek jest zajebisty
Odpisz
26 lutego 2021, 16:41
Szanuję za kubek
Odpisz
26 lutego 2021, 15:52
W tle skin z fortnite
Odpisz
26 lutego 2021, 15:50
I ta Lexa (skin z drywutni) z napisem HORNY
Odpisz
26 lutego 2021, 15:24
Odpisz
26 lutego 2021, 15:19
Nie wiem ile ty do herbaty cukru sypiesz....
Odpisz
26 lutego 2021, 14:27
Kurna jakieś mało słodkie...
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2021, 15:32
Mnie wk...ia takie pie....enie "jak możesz to pić? Wiesz ile to ma cukru?". Najgłośniej drą się o tym babska od wfu, które są grube, ale robią z siebie fit
Odpisz
26 lutego 2021, 12:18
jeszcze " wiesz ile w tym jest chemii"
Odpisz
26 lutego 2021, 14:21
''A pije se ten swój cukier w płynie ty nie znasz sekretnej sztuki parzenia herbaty!!!!111''
Odpisz
26 lutego 2021, 13:30
horny,
dolny kubek
Odpisz