Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
No to posłuchane
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 09:17
A kiedy chcesz się podzielić z kimś swoimi przeżyciami ten ktoś odpowiada: kto pytał?
Odpisz
27 lutego 2021, 07:05
Ja lubię samotność choć z umiarem
Odpisz
27 lutego 2021, 01:45
Rel, to jest powód czemu ciągle siedzę w internecie, bo po prostu mam tu z kim pogadać
Odpisz
26 lutego 2021, 23:30
bardzo rel, czasem tak nawet wyglądam, tylko że inaczej wyglądające włosy
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2021, 20:58
rel
piszę wtedy na papierze do siebie i odpisuję sobie i tak w kółko ale to jak już jest naprawdę źle
a tak to idę pobiegać czy coś
edit: dobra to już ten etap desperacji, otóż ja chętnie mogę pogadać jeśli nie masz z kim
Odpisz
26 lutego 2021, 20:46
samotność to najlepsza rzecz która spotkała mnie w życiu
Odpisz
26 lutego 2021, 20:33
Rel
Odpisz
24 lutego 2021, 16:20
ja mam na odwrót
Odpisz
24 lutego 2021, 16:18
Wtedy dodajesz pogadańca lub piszesz na najnowszym
Odpisz
24 lutego 2021, 16:16
Zawsze masz jejakow lewakow
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2021, 16:17
@HusariaTV: Idąc twoim rozumowaniem każdy jejak to lewak
Odpisz
24 lutego 2021, 16:18
@Koronawirus_Polski: bez przesady miało sie rymować
Odpisz
24 lutego 2021, 16:18
@HusariaTV: Jejacy jak widać wzięli to na poważnie.
Odpisz
24 lutego 2021, 16:19
@Koronawirus_Polski: nadzieja w tym, ze to nie lewacy
Odpisz
26 lutego 2021, 20:21
@HusariaTV: Pisze się: [...] jejaków lewaków
Odpisz
26 lutego 2021, 20:23
@ANGUSEK: ;(
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2021, 20:47
@ANGUSEK: pan oczywisty się znalazł.
Odpisz
26 lutego 2021, 20:57
@ANGUSEK: A zdanie kończy się kropką.
Odpisz
26 lutego 2021, 20:58
@Polish_Soldier: dziękuje aczkolwiek nie wiem co to zmienia
Odpisz
26 lutego 2021, 21:00
Zmienia to tyle co nic w sumie.
Odpisz
26 lutego 2021, 21:04
@Polish_Soldier: Dziękuję za poprawę. To chyba tyle z prób bycia Grammar Nazi na dziś.
Odpisz
26 lutego 2021, 21:05
@ANGUSEK: Wiesz, ogólnie poprawianie kogoś jest denerwujące mym zdaniem, więc nie polecam tego robić, ale skoro chcesz to powodzenia.
Odpisz
26 lutego 2021, 21:31
@Polish_Soldier: masz zielone i poprawiaj innych uwu
Odpisz
26 lutego 2021, 23:31
@Koronawirus_Polski: Idąc jakim rozumowaniem? Gdzie ty niby widzisz rozumowanie, które by doprowadzało do takiego wniosku?
Odpisz
27 lutego 2021, 11:27
@Polish_Soldier: Masz rację. Nie będę już poprawiał. Mnie też by to denerwowało.
Odpisz
24 lutego 2021, 16:16
Potężny rel
Odpisz