Tak strasznie chciałbym wrócić do tych czasów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Równi i równiejsi
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2021, 16:59
W 2 klasie mój kolega Seba aż się dąsał, aby porobić szlaczki xD
Odpisz
6 czerwca 2021, 15:42
O ten szablon
Odpisz
6 czerwca 2021, 15:41
Powinien być tu ten szablon z królem Julianem i napisem zdałem sobie sprawę z głupoty much słów
Odpisz
4 marca 2021, 01:37
Jak pracuję: Wstaję o 5 może 6 rano,. Jak bardzo się k...a mylicie dzieciaki
Odpisz
28 lutego 2021, 11:13
Ja w pierwszej klasie musiałam pisać 4 strony jednej literki
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2021, 10:20
Nie wiem dlaczego ktoś zamazał w rogu znak nickelodeon przecież każdy się domyśli
Odpisz
27 lutego 2021, 20:44
Nienawidzę pierwszej klasy, głównie przez osoby z mojej klasy, nauczycieli, kaligrafię i nie uczyłem się nic ciekawego, im dalej w las tym lepiej mi idzie
Odpisz
25 lutego 2021, 09:43
też tak mam wspominam 1szą klasę kiedy musiałem napisać kilka słów i praca zrobiona
Odpisz
25 lutego 2021, 09:58
@miesny_budyn:
Odpisz
25 lutego 2021, 11:51
@IgiPolski:
Odpisz