Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie po oczach
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2018, 21:52
nazwa tego mema powinna brzmieć "polska policja" bo tak się zachowuje
Odpisz
16 stycznia 2014, 19:07
Fire in the hole!
Odpisz
16 stycznia 2014, 15:54
ogarnijcie się z tym "kryj mnie" itp.bo mnie już dawno to przestało śmieszyć .-.
Odpisz
16 stycznia 2014, 21:34
@Mirek01: aha. ciebie przestalo smieszyc i dlatego mamy przestac? niektorych nadal to bawi...
Odpisz
17 stycznia 2014, 13:58
@sectus: nie sądzę .-.
Odpisz
17 stycznia 2014, 14:13
@Mirek01: nie sadze? patrz na ocene!
Odpisz
17 stycznia 2014, 14:30
@sectus: no .-. ocene dały tylko 33 osobe które to lubią,ja nie lubię i nie dałem oceny .-.
Odpisz
21 stycznia 2014, 14:30
@Mirek01: jak sie nie lubi to sie daje 1/5 albo 2/5 -,-
Odpisz
21 stycznia 2014, 14:47
@sectus: ja np. nie oceniam nigdy ;3 i może jest więcej takich osób co? ;3
Odpisz
21 stycznia 2014, 14:48
@Mirek01: ja oceniam roznie... i byl kiedys temat o ocnianiu. duzo osob tez tak robi
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:00
@sectus: lubię być w mniejszości ^.^
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:01
@Mirek01: to co glupio piszesz ze wiecej osob tak robi?
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:02
@sectus: a może więcej ;3
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:05
@Mirek01: to jak w koncu? piszesz ze wiecej potzem ze mniej i znowu wiecej
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:15
@sectus: co? .-.
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:16
@Mirek01: to co napisalem
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:19
@sectus: aha ;3
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:37
czy tylko ja wlaczylem swoja ero strone mocy?
Odpisz
15 stycznia 2014, 22:25
"Partnerzy"
:D
Odpisz