Gdy piszecie z CAPS-LOCKIEM w komentarzach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2019, 23:29
nAJGORZEJ JAK MASZ WCIŚNIĘTEGO CAPS LOCKA I PIERWSZĄ LITERĘ NACIŚNIESZ Z SHIFTEM
Odpisz
31 grudnia 2017, 16:34
ja w sumie zawsze piszę...
Odpisz
14 stycznia 2014, 10:32
NO PISANIE W KOMENTARZACH Z CAPS-LOCKIEM STRASZNIE WKURZA
Odpisz
14 stycznia 2014, 13:40
@mojlogin: ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ.
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:14
@Flyingseeker: RACJA
Odpisz
14 stycznia 2014, 15:29
@mojlogin: NO JAK TO WIDZĘ TO AŻ MI SIĘ SIEKIERA W KIESZENI OTWIERA
Odpisz
14 stycznia 2014, 17:46
@mojlogin: NAWET TROCHĘ TRUDNIEJ SIĘ CZYTA
Odpisz
14 stycznia 2014, 18:40
@ozi12: a ja napiszę normalnie :D i co fikacie???
Odpisz
20 kwietnia 2014, 16:59
@keil007: Nie :P
Odpisz
14 stycznia 2014, 14:23
JA TAM NIE WIEM CO W TYM ZLEGO
Odpisz
14 stycznia 2014, 19:24
JA PISZĘ Z SHIFTEM BABY...
Odpisz
14 stycznia 2014, 15:13
aha
Odpisz