Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Chciał tylko pomóc
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2021, 13:57
teraz kilknij "nie interesuje mnie (brałstarz)" i wiecej nie bedzie ci pokazywać tego gówa :D
Odpisz
2 marca 2021, 01:02
@Pan_Makaroniarz: brawl stars jest zajebiste
Odpisz
2 marca 2021, 07:57
@Pan_Makaroniarz: Ja lubię tą grę, ale to że nie lubisz tej gry to nie możesz jej zwyzywać od gówien.
Odpisz
2 marca 2021, 08:03
@Foxelo: taaa ale fortnite to troche inna bajka
Odpisz
2 marca 2021, 08:04
nwm ja do fortnite nic nie mam
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2021, 08:07
@Foxelo: też nawet grałem i lubiłem ale te dzieci które grają w to są takie agresywne i przezywają cie w 12 jezykach których nawet nie znają a potem tańczą to przesada
Odpisz
2 marca 2021, 08:11
i jeszcze ez es
Odpisz
2 marca 2021, 08:51
@Foxelo: Fortnite i BrawlStars są dobre, ale społeczność to gówno. W Fortnite kiedyś grałem, a w Brawl Stars do dziś
Odpisz
2 marca 2021, 09:32
@Pan_Makaroniarz: Brawl stars to dobra gra, tylko ma słabą społeczność, ale to nic bo nie ma chatu,a zabawa jest najlepsza kiedy grasz z kimś kogo znasz w drużynie. Tak samo jak z among us oprócz tego że among us ma chat
Odpisz
2 marca 2021, 09:37
@GigannPlus: spoks ile masz pucharków btw ja mam ponad 12k
Odpisz
2 marca 2021, 11:25
@Pan_Makaroniarz: o znazalem https://www.youtube.com/watch?v=d0b0yjM0o5Q btw ten co to kręci to atencjusz
Odpisz
2 marca 2021, 23:13
@Foxelo: ja 26
Odpisz
2 marca 2021, 23:14
@PikselD: no bo nie ma żadnych dobrych polskich youtuberów z Brawl Star. Ja oglądam tylko amerykańskich
Odpisz
2 marca 2021, 07:53
rel
Odpisz
2 marca 2021, 02:51
Przez wszystkie lata swojej edukacji nie dostałem nigdy jedynki, czy jestem nienormalny?
Odpisz
1 marca 2021, 23:15
Oczywiście zobaczyłem charakterystyczny trójkąt na środku więc kliknąłem bez myślenia... I've disappointed myself...
Odpisz
1 marca 2021, 19:15
nie rel
w zeszłym roku miałem pasek (nie taki po dupie)
Odpisz
27 lutego 2021, 14:22
Lubię brawl stars
Odpisz
1 marca 2021, 19:04
według ocen nie lubisz.
Odpisz
1 marca 2021, 19:05
@pjodeer124: czyli najwidoczniej nie lubię
Odpisz
1 marca 2021, 19:16
jak chcesz to możesz lubić
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2021, 19:27
nie może przecież oceny powiedziały że nie lubi
Odpisz
27 lutego 2021, 14:11
smiechlem nwm czemu
Odpisz
27 lutego 2021, 12:33
Nie wiem czy to przez głupotę, czy przez to, że jestem naiwny, ale kliknąłem w mema licząc, że to filmik lub chociaż gif.
Odpisz
27 lutego 2021, 12:39
@jacek1s: REL
Odpisz
27 lutego 2021, 12:33
Brał star
Odpisz