Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Makaroniarz

27 lutego 2021, 13:57

teraz kilknij "nie interesuje mnie (brałstarz)" i wiecej nie bedzie ci pokazywać tego gówa :D

Avatar PanHadziabdzia

2 marca 2021, 01:02

@Pan_Makaroniarz: brawl stars jest zajebiste

Avatar Foxelo

2 marca 2021, 07:57

@Pan_Makaroniarz: Ja lubię tą grę, ale to że nie lubisz tej gry to nie możesz jej zwyzywać od gówien.

Avatar
maksfanhelikoptera

2 marca 2021, 08:03

@Foxelo: taaa ale fortnite to troche inna bajka

Avatar Foxelo

2 marca 2021, 08:04

nwm ja do fortnite nic nie mam

Avatar
maksfanhelikoptera

Edytowano - 2 marca 2021, 08:07

@Foxelo: też nawet grałem i lubiłem ale te dzieci które grają w to są takie agresywne i przezywają cie w 12 jezykach których nawet nie znają a potem tańczą to przesada

Avatar Foxelo

2 marca 2021, 08:11

i jeszcze ez es

Avatar GigannPlus

2 marca 2021, 08:51

@Foxelo: Fortnite i BrawlStars są dobre, ale społeczność to gówno. W Fortnite kiedyś grałem, a w Brawl Stars do dziś

Avatar Anonimowygosc

2 marca 2021, 09:32

@Pan_Makaroniarz: Brawl stars to dobra gra, tylko ma słabą społeczność, ale to nic bo nie ma chatu,a zabawa jest najlepsza kiedy grasz z kimś kogo znasz w drużynie. Tak samo jak z among us oprócz tego że among us ma chat

Avatar Foxelo

2 marca 2021, 09:37

@GigannPlus: spoks ile masz pucharków btw ja mam ponad 12k

Avatar PikselD

2 marca 2021, 11:25

@Pan_Makaroniarz: o znazalem https://www.youtube.com/watch?v=d0b0yjM0o5Q btw ten co to kręci to atencjusz

Avatar PanHadziabdzia

2 marca 2021, 23:13

@Foxelo: ja 26

Avatar PanHadziabdzia

2 marca 2021, 23:14

@PikselD: no bo nie ma żadnych dobrych polskich youtuberów z Brawl Star. Ja oglądam tylko amerykańskich

Avatar DRAGON_POLSKA

2 marca 2021, 07:53

rel

Avatar Wedkarz

2 marca 2021, 02:51

Przez wszystkie lata swojej edukacji nie dostałem nigdy jedynki, czy jestem nienormalny?

Avatar MIGRAVI

1 marca 2021, 23:15

Oczywiście zobaczyłem charakterystyczny trójkąt na środku więc kliknąłem bez myślenia... I've disappointed myself...

Avatar RommSter

1 marca 2021, 19:15

nie rel
w zeszłym roku miałem pasek (nie taki po dupie)

Avatar
DESP4CITO

27 lutego 2021, 14:22

Lubię brawl stars

Avatar pjodeer124

1 marca 2021, 19:04

według ocen nie lubisz.

Avatar
DESP4CITO

1 marca 2021, 19:05

@pjodeer124: czyli najwidoczniej nie lubię

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2021, 19:16

jak chcesz to możesz lubić

Avatar pjodeer124

Edytowano - 1 marca 2021, 19:27

nie może przecież oceny powiedziały że nie lubi

Avatar KotBartek

27 lutego 2021, 14:11

smiechlem nwm czemu

Avatar jacek1s

27 lutego 2021, 12:33

Nie wiem czy to przez głupotę, czy przez to, że jestem naiwny, ale kliknąłem w mema licząc, że to filmik lub chociaż gif.

Avatar JaJestemZWami

27 lutego 2021, 12:39

@jacek1s: REL

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2021, 12:33

Brał star

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SuperCebula
Dodane przez: SuperCebula

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Chciał tylko pomóc

Ostry ten sędzia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka