Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Przypałowo
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2021, 05:59
"Historia pisana jest przez zwycięzców"
Odpisz
3 marca 2021, 19:56
podobnie z rosją i Stalinem ,który zagłodował na śmierć cały kraj zabił wiele ludzi ale niemcy i tak są najgorsi
Odpisz
2 marca 2021, 23:18
Nie ma dowodów na to, że Jerzy I wiedział o kolonizacji
Odpisz
1 marca 2021, 21:35
Niemcy to zrobili w XX wieku i są jeszcze ludzie którzy pamiętają te czasy i się ciągle o to upominają, a anglia robiła to w wieku XV/XVI/XVII i nikt tyle nie przeżył. :(
Odpisz
1 marca 2021, 21:39
Anglia to raczej XVII a przede wszystkim XIX wiek
Odpisz
2 marca 2021, 09:42
Z Wielką Brytanią jest tak samo jak z Niemcami. Wielki Głód Bengalski zdarzył się w latach 1942-1943 i nadal są ludzie, którzy pamiętają te czasy. Przez celowe działania Churchilla i rzadu brytyjskiego zmarło z głodu nawet 3 miliony Indusów.
Odpisz
2 marca 2021, 10:36
@Nanook: Racja, dużo zależy od rozpowszechnienia informacji.
Odpisz
2 marca 2021, 11:09
To co zrobili Niemcy nie było przerażające dlatego, że było bezprecedensowe. Obozy koncentracyjne (pozdrawiam brytoli) i ludobójstwo - to już było. Czyny Niemców były przerażające z tego powodu, że zrobili dokładnie to samo, ale w czasie, gdy reszta świata już z tego wyrosła.
Odpisz
2 marca 2021, 13:56
@torelq: Powiedziałbym,że nie tyle wyrosła, co po prostu zrobili to praktycznie po sąsiedzku,a nie na krańcu świata
Odpisz
2 marca 2021, 14:00
@MemicznyInkwizytor: to też
Odpisz
1 marca 2021, 23:09
LOL TO JUZ BYLO A JEST NA GLOWNEJ
Odpisz
1 marca 2021, 23:54
@JestemNormikiem: nick mówi wszystko
Odpisz
2 marca 2021, 07:17
@Saaaaasuke: Boli mnie ta wasza niewiedza
Odpisz
1 marca 2021, 21:40
Niemcy mordowali w imię czystości rasowej i zbrodniczej ideologii, Anglicy z czystej chęci podboju i zysku, zresztą kolonializm to temat dużo bardziej wielopłaszczyznowy który przyniósł nie tylko wiele zła, ale też wiele dobra dla lokalsów, więc nie można oceniać tego zerojedynkowo
Odpisz
27 lutego 2021, 14:11
Mam wrażenie że słowo" wyrzynanałeś" było by lepsze
Odpisz
27 lutego 2021, 12:54
Tak samo Francuzi i Amerykanie
Odpisz
27 lutego 2021, 13:05
@IgiPolski: Jak i praktycznie każda grupa etniczna. Choć niektóre robiły to oczywiście na większą skalę niż inne.
Odpisz