Tsa...nie smieje sie z obrazka tylko z waszych komentarzy "buuu dlaczego mam tyle minusòw?!". A co do obrazka to mi sie zdaje ze polowa swiata lubi Hitlera poniewaz mial wasy.
hahaha wierzył chyba w diabła w ogóle każdy w niego wierzy i jest morderca ale on jest najwiekszym który rozwalił świat zobacz filmy dokumentalne anie mówisz świety z niego człowiek ciesz się żie żyjesz on śwsiety no chyba żąrtujesz on był rasista i nazista i zabijał ludzi aty już go lubisz polacy gineli po miliony aty już
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2020, 13:20
śmieszą mnie ci wierzący którzy mają ból dupy o ten obrazek xd
Odpisz
8 sierpnia 2021, 04:45
@Desuv: życie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:00
To jest jeden z najlepszych obrazków jakie widziałem na tej stronie
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:02
@Verneo:
Odpisz
21 sierpnia 2018, 21:06
@qaz123:
Odpisz
30 listopada 2017, 12:46
XDDD
Odpisz
5 lipca 2015, 16:07
Bluźnisz! Jak w ogóle taki obrazek można zrobić!
Odpisz
29 marca 2019, 01:22
@TheHunterMikiPL: ból dupy
Odpisz
28 czerwca 2021, 11:42
@TheHunterMikiPL: To jest mem. Memów nie powinno się brać na poważnie
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:18
Odpisz
26 lutego 2015, 21:46
i wiem jak sie oni nazywają
Odpisz
18 października 2013, 23:16
***a ,jak można Jezusa ,porównywać z największym zbrodniarzem świata. (Coś mi tu śmierdzi manipulacją)
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:10
@lelek: Największym zbrodniarzem był Mao Zedong.
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:48
@gowno123: nie bo adolf hitler debilu -_-
Odpisz
12 sierpnia 2013, 08:23
@KontoUsunięte: 3 to godzina demonow? Trzeba bedzie obczaic czy ciezej wtedy je ubic XD
Odpisz
3 lipca 2013, 21:47
fuck.
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2013, 20:43
Tsa...nie smieje sie z obrazka tylko z waszych komentarzy "buuu dlaczego mam tyle minusòw?!". A co do obrazka to mi sie zdaje ze polowa swiata lubi Hitlera poniewaz mial wasy.
Odpisz
15 września 2011, 14:41
nie naśmiewać się z boga hitler to jego najwiekszy wróg !
Odpisz
15 września 2011, 21:09
hitler był chrześcjanienem! i wierzył w boga największym wrogiem boga jest ateista stalin
Odpisz
16 września 2011, 10:41
hahaha wierzył chyba w diabła w ogóle każdy w niego wierzy i jest morderca ale on jest najwiekszym który rozwalił świat zobacz filmy dokumentalne anie mówisz świety z niego człowiek ciesz się żie żyjesz on śwsiety no chyba żąrtujesz on był rasista i nazista i zabijał ludzi aty już go lubisz polacy gineli po miliony aty już
Odpisz
18 września 2011, 07:40
im więcej twoich komentarzy widzę, tym bardziej jesteś dla mnie skończonym idiotą.
Odpisz
21 września 2011, 20:54
@Amereje: popieram
Odpisz
30 maja 2012, 21:39
co ty ***sz to czego on kasowal polakow?
Odpisz
31 maja 2012, 20:49
@haha3: Nie rozumiem twojego komentarza, napisz w zrozumiałym języku.
Odpisz
1 czerwca 2012, 18:49
ja za to doskonale rozumiem
Odpisz
1 czerwca 2012, 19:56
@haha3: Boś to debilu pisał. Amen.
Odpisz
31 stycznia 2012, 16:14
Moocne : DD
Lubie Św. Pamięci Hitlera. : D
Miał fajne wąsy xD
Odpisz
21 maja 2012, 19:25
@Truskavvkova: Nazistka ***a
Odpisz
22 maja 2012, 16:46
@haha3: Żartuje chyba, co ? -.-
Odpisz
30 maja 2012, 21:37
@Truskavvkova: pa trzac po poprzednim komentarzu to yyy NIE!
Odpisz
1 czerwca 2012, 15:15
@haha3: Chyba wiem lepiej.
I WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA MINUSY ._.
Odpisz
1 czerwca 2012, 18:50
@Truskavvkova: spoookojnie jeszcze kilka dostaniesz :)
Odpisz
1 czerwca 2012, 19:21
@haha3: Miłe pocieszenie ._. :D
Odpisz
28 października 2013, 19:26
@Truskavvkova: naprawde jesteś nazistką
Odpisz
17 listopada 2011, 14:37
Zemsta Hitlera
Odpisz
18 września 2011, 11:45
Jezus se rękę uleczył
Odpisz
17 września 2011, 10:00
ludzie wszyscy cosa żli też moga wierzyć boga
Odpisz