Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2021, 10:13
REL
Odpisz
8 marca 2021, 10:44
congrats że w szkole na lekcji schylasz się po gumke/kondoma
Odpisz
6 marca 2021, 16:47
Co to z ryżówka
Odpisz
5 marca 2021, 16:50
Rel
Odpisz
5 marca 2021, 13:28
Szacun dla tych co podnoszą kondomy ze szkolnej podłogi
Odpisz
1 marca 2021, 12:03
Nie rel nigdy nie siedziałem z kimś w ławce ,bo nikt nie chciał ze mną siedzieć.
Odpisz
5 marca 2021, 08:55
dla mnie nie rel bo jak mój kolega odwalał takie rzeczy to mu po prostu póżniej kradłem ołówki/inne rzeczy jak nie patrzył i je zabierałem, do dziś mi zostały: z 10 gumek, 2 ekierki, 2 linijki, z 7 ołówków, 5 długopisów, 2 obudowy długopisów, 2 opaski odblaskowe, i po tym już nigdy mi czegoś takiego nie zrobił, a w klasie mnie przez to nazywali "chlebiarz złodziej"
Odpisz
5 marca 2021, 09:13
@kuba5028: niezła historia
Odpisz
5 marca 2021, 09:14
@kuba5028:
Odpisz
5 marca 2021, 09:17
@kuba5028: daj troche
Odpisz
5 marca 2021, 09:21
@Foxelo: nie oddam, do dziś mu czasami wysyłam zdjęcia "jego" przedmiotów, ostatnio zrobiłem taki projekt, że wrzuciłem jego opaskę do pająków, stoi sobie tam już z pół roku, mieszkają w niej pająki, i co tydzień mu wysyłam tego zdjęćie
Odpisz
5 marca 2021, 09:23
@kuba5028: XDDD jak on na to reaguje
Odpisz
5 marca 2021, 09:26
@Foxelo: ostatnio zaczął to ignorować, w ogóle jeszcze więcej było tych śmieci jego, raz mu wysłałem filmik jak przyklejałem jego ekierkę i linijkę superglue tak by to miało "skrzydła", i to wywalałem przez okno, zostały z tego tylko małe kawałki jak walneły w kostke z 10 metrów
Odpisz
5 marca 2021, 09:27
@kuba5028: Nie dosyć, że złodziej, to jeszcze się pastwi nad ofiarami....
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 09:28
@Mikrus19: haha i tak mam tego za dużo trochę, jeszcze więcej tego było, ale nauczył się w domu liczyć czy ma wszystkie ołówki i kredki, i jak sie zorientował to mu to dawałem bo by nauczycielce jeszcze powiedział, co i tak już żrobił kilka razy
Odpisz
5 marca 2021, 09:30
@kuba5028: XDDDDD
Odpisz
5 marca 2021, 11:19
A ja siedzę samotnie, bo wtedy mam więcej miejsca i nikt mi się nie rozpycha
Odpisz
5 marca 2021, 11:25
@Gryficowa: rel
Odpisz
5 marca 2021, 11:19
Odpisz
5 marca 2021, 09:42
dobrze ze nie na zeszycie
Odpisz
1 marca 2021, 11:41
Nawet nie wiesz, jak szybko mozna narysować drągala.
Mi się udało w 2 sekundy
Odpisz
5 marca 2021, 09:29
@KrosaK: Najszybsi rysują w mniej niż sekundę. To można narysować bez odrywania ręki....
Odpisz
5 marca 2021, 09:04
Odpisz
5 marca 2021, 08:58
tak się kończą przygotowania do (nieistniejącego) segzu
Odpisz
5 marca 2021, 08:23
Nazwa anime?
Odpisz
5 marca 2021, 08:33
Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou
Odpisz
5 marca 2021, 08:42
Dzięki
Odpisz
5 marca 2021, 08:01
Odpisz
1 marca 2021, 12:34
Ja zawsze mówię: narysuj to w swoim zeszycie to po powrocie do domu dalej będziesz się mógł tym podniecać.
Odpisz
1 marca 2021, 11:52
J****y zawsze jest krok przede mną
Odpisz