Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2021, 10:51
Odpisz
11 marca 2021, 15:32
@CALEK: zdozuneg zegzualny
Odpisz
11 marca 2021, 17:15
@Liski_sa_super: to będzie chyba lepsze
Odpisz
11 marca 2021, 17:28
@CALEK: nie miałem żadnych r-memów tego typu niestety
Odpisz
11 marca 2021, 19:18
@Liski_sa_super: no cóż
Odpisz
31 października 2014, 19:59
świetne ;)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 15:02
@kotul: ;-)
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:51
mrr
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:52
@kotul: grr
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:52
mrauu
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2017, 18:55
@kotul: OUCH
IT'S SUPER EFFECTIVE
Odpisz
17 kwietnia 2017, 18:56
yee
Odpisz
15 czerwca 2020, 13:54
@kotul: YEET!
Odpisz
11 kwietnia 2020, 07:52
Molestowanie seksualne! Już dzwonimy do prokuratury! *wybiera numer*
Odpisz
17 marca 2020, 20:50
ale trololo komiks :))
Odpisz
27 sierpnia 2013, 23:18
Haha dno 1/1
Odpisz
23 kwietnia 2016, 14:37
1/1 = 5/5
Odpisz
1 września 2016, 10:24
5/5=1
Coś w tym jest.
Odpisz
1 września 2016, 11:57
@ewelkapl: Czy ty mnie prześladujes z tym odpisywaniem na stare konentarze?
Odpisz
1 września 2016, 16:41
Po prostu jak widzę komentarz kogoś kogo znam to odpowiadam.
Odpisz
1 września 2018, 16:36
@ewelkapl: Ja też
Odpisz
25 stycznia 2019, 22:14
@WebsTer230: To jest nas 3
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2019, 23:30
@kolkav5: Man of culture as I see
Odpisz
26 stycznia 2019, 01:05
@WebsTer230:
Odpisz
22 sierpnia 2011, 02:18
***isto sama w sobie !
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:18
@Mnich1: nom
Odpisz
7 kwietnia 2016, 10:04
Więcej komów niż ulubionych XD
Odpisz
7 września 2014, 17:19
Jej świetne xd 100/100
Odpisz
9 sierpnia 2013, 12:57
(wyprubuje)
Odpisz
21 lipca 2012, 22:46
Jezu na prawdę śmieszy mnie to co pisze wiktor3069 co napisał liv999 jest prawdą.Przez tego noobka przekroczyłem limit negatywnych ocen do materiału :P.Wiktor straszysz wszystkich banem ty powinieneś mieć go.Komentarze typu głupie a jak ci ktoś odpisze to od razu "Zostaw mnie!" krzyczysz jak baba .Pietro, miszcz, Agent , skończcie z tym...prosze was:( Co do obrazka 5/5
Odpisz
23 kwietnia 2013, 20:04
@Ronaldo11: Ja też przekroczyłem!
Odpisz
29 marca 2013, 23:22
pomysłowy koleś
Odpisz
22 września 2012, 14:02
@Ronaldo11:zgadzam się z tb.
Odpisz
8 czerwca 2012, 14:50
BVUAHAHAHAHA
Czytając waszą dyskusję doszłam do wniosku że niektorzy ludzie potrafią być bardzo upierdliwi.
wiktor3069: ja rozumiem, możesz mnieć ciężką sytuacje w rodzinie, szkole, pracy itp. (nie wiem kim jesteś, ile masz lat itp.) ale jeśli już chcesz tak bardzo 'pyskować' osobom, które umieją ubrać słowa w zdania to chociaż zrób to z klasą i po polsku (np."zostaw mnie tylko powiedziałem że dla mnie głupie i już zaczynacie moja opinia może" <- nie mam zielonego pojącia o co cho i nawet nie chce takowej mieć -.-)
POZOSTALI UCZESTNICY DYSKUSJI: nie szkoda wam cennego czasu na droczenie sie z kimś kto poprawnie nie umie zbudować zdania? Niech sobie spamuje chłopak, a Wy najwyżej to zgłoście.
PS. Wielkie sorry za wtrynianie sie do dykusji. I za wszystkie błędy orrt i interpunkcyjne również sorry =]
No, to tyle z mojej strony.
Odpisz
24 sierpnia 2011, 14:23
nie wiecie nic o mnie więc się nie czepiajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
23 sierpnia 2011, 19:15
w ostatnim jakby mu uszy dorobić to wyglądałby jak Tytus z Romka i Atomka xddd
Odpisz