Osobiście miałem tak przed chwilą, podpisując się w mailu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 13:34
Odpisz
4 marca 2021, 13:13
rel
Odpisz
4 marca 2021, 13:12
Ja nie muszę sprawdzać bo wiem ,że jestem błędem w Matrixie
Odpisz
4 marca 2021, 11:45
Mam rzadkie nazwisko. Zawsze jest błędem, ale mój telefon już się przyzwyczaił.
Odpisz
3 marca 2021, 20:05
Moje nazwisko zawsze podkreśla że jest błędem XD
Odpisz
3 marca 2021, 22:51
@Miszke: moje też 🤣
Odpisz
3 marca 2021, 21:19
Word pewnie by podświetlił całe moje życie.
Odpisz
3 marca 2021, 21:02
Czy twoje imię nie ma polskiego odpowiednika?
Odpisz
3 marca 2021, 20:50
Rel
Odpisz
3 marca 2021, 20:28
Opie a mógłbyś napisać jakie było to twoje imię i nazwisko co?
Odpisz
3 marca 2021, 20:04
r e l
Odpisz
3 marca 2021, 19:39
Řēľ
Odpisz
1 marca 2021, 18:48
Nie martw sie ziom zapomniałeś dużej literki
Odpisz
3 marca 2021, 19:32
@pjodeer124: nie zawsze nie stety to prawda
Odpisz
3 marca 2021, 19:11
*aka ja dzisiaj*
Odpisz
3 marca 2021, 19:05
Rel
Odpisz