Chyba w każdej klasie jest przynajmniej jedna taka osoba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A jednak zrobili to w ten sposób
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2021, 16:13
Rel, w mojej klasie wszyscy mają mnie w dupie
Odpisz
4 marca 2021, 18:37
Ja jestem tym dziwnym, cichym dzieciakiem. Robię też za chłopczycę/dziewczynę wyrzutka z którą gadają tylko chłopy
Odpisz
7 marca 2021, 17:26
@Nejle: no czyli czub
Odpisz
3 marca 2021, 15:44
Złoto
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2021, 18:46
Czy można robić za klasowego śmieszka i klasowego nerda naraz?
Odpisz
2 marca 2021, 18:52
@Ogr_Shrek: Nie wiem, podobno tak, ja robię za czuba więc nie wiem.
Odpisz
2 marca 2021, 18:53
@SzczypiorekYT: Bo mi się wydaję, że to ja jestem klasowym debilem, ale mam też średnią 5.1 więc nie wiem
Odpisz
3 marca 2021, 07:55
@Ogr_Shrek: Ja trochę jestem tym mądrym chyba, nerdem na pewno i troszkę też śmieszkiem, więcchyba tak.
Odpisz
3 marca 2021, 07:56
@Wilczy_Wladca: Wilczy?! Myślałem, że umarłeś.
Odpisz
3 marca 2021, 08:18
@SzczypiorekYT:
Odpisz
3 marca 2021, 08:30
@SzczypiorekYT: Czo? Czemu?
Odpisz
3 marca 2021, 09:12
@Wilczy_Wladca: Nie widziałem cie nigdzie i tak jakoś mi wpadło to do głowy, że bana masz.
Odpisz
3 marca 2021, 08:11
Ja jestem cichym dzieciakiem
Odpisz
3 marca 2021, 08:58
@Armer: te mati
weź no daj tego glocka 17, a ja ci dam moją MAC10-tkę...
Odpisz
3 marca 2021, 07:43
Ja robię za śmieszka i tego mądrego jednocześnie
Odpisz
2 marca 2021, 21:40
Ja ziomkiem od prac domowych, każdy się pyta mnie więc można zrobić to za określoną cenę
Odpisz
2 marca 2021, 18:12
Ja robię za tego do którego większość się do niego zwraca jak czegoś chcą
Odpisz
2 marca 2021, 18:36
@zero0: Tak samo
Odpisz
2 marca 2021, 19:33
@zero0: Czyli robisz za Boga?
Odpisz
2 marca 2021, 19:37
@PewienKtosiek: Z grubsza to tak
Odpisz
2 marca 2021, 20:05
@zero0: ja tak samo
Odpisz
2 marca 2021, 19:33
Złoto
Odpisz
1 marca 2021, 20:38
Przynajmniej pełnisz jakąś funkcję
Odpisz
1 marca 2021, 20:30
Ja robię za czuba totalnego w sumie nikt mnie nie lubi Ale to dobrze bo są tam toksyczni ludzie
Odpisz
1 marca 2021, 20:28
A mi kazali wypi.....ać z plemienia szukać jakiejś walizki o dziwnej nazwie
Odpisz
1 marca 2021, 20:28
Ja tam robię za powietrze w stanie stałym
Odpisz
1 marca 2021, 20:25
Ja jestem jak taki Darth Baras
Odpisz
1 marca 2021, 20:27
@Asasyn_Z_Rivii: Martwy?
Odpisz
1 marca 2021, 20:27
@Kapitalista: tchórzliwy
Odpisz
1 marca 2021, 20:27
@Kapitalista: martwy w środku
Odpisz
1 marca 2021, 20:28
@Oloest4: też
Odpisz
1 marca 2021, 20:28
@Asasyn_Z_Rivii: Jedno nie wyklucza drugiego.
Odpisz
1 marca 2021, 20:25
Rel...
Odpisz