Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar F1_Derp

19 czerwca 2022, 11:45

Tak u mnie tak jest (ale dostajemy te nowe narazie)

Avatar Spider007

4 marca 2022, 19:55

Kiedyś z biblioteki wyrzucano stare podręczniki, każdy brał co chciał

Avatar Franciasto

1 czerwca 2021, 09:06

Tak ale ja mam te szczęście że mój rocznik dostaje nowe zawsze i daje młodszym

Avatar Jestem_fajny

29 marca 2021, 12:52

tak, ale zawsze dostaję nowe

Avatar marton

5 marca 2021, 09:18

Ja prawie zawsze dostaję nowe podręczniki dlatego po nich nie rysuję ale żeby pomóc następnej osobie która zostanie mój podręcznik zostawiam małe karteczki samoprzylepne z odpowiedziami i przypadku matematyki i fizyki jak je zapisać

Avatar teoneo

4 marca 2021, 14:46

co do tytułu u mnie w szkole średniej nie ma podręczników dla uczniów w każdej klasie są podręcznikiod danego przedmiotu używa ich każda klasa z danego roku podczas lekcji i one zostają w klasie a w podstawówce każdej są przekazywane na 3 roczniki tak zostały zaprojektowane też

Avatar RoyalPigeon

4 marca 2021, 17:21

@teoneo: Czyli, że nie macie książek na własność? To co robicie jak nwm, czegoś z lekcji nie pamiętacie i nie można sprawdzić w książce, bo jej nie macie?

Avatar teoneo

4 marca 2021, 22:57

@RoyalPigeon: zeszyt

Avatar teoneo

4 marca 2021, 22:58

@RoyalPigeon: zeszyt albo się pytasz kolegów albo nauczycielka wyśle ci stronę jak poprosisz masz internet e-podręcznik

Avatar RoyalPigeon

5 marca 2021, 08:56

@teoneo: Bez sensu trochę, w jakiś sposób zmusza do uważania na lekcji, ale... No skoro jakoś sobie z tym radzisz to może jednak nie jest to aż takie złe

Avatar Karcio69

2 marca 2021, 10:50

Nie Rel dla mnie bo ja mam jako pierwszy podręcznik i to ja daje komuś mój na następny rok

Avatar teoneo

4 marca 2021, 14:47

@Karcio69: 7 klasa? zgaduję

Avatar Karcio69

4 marca 2021, 14:49

@teoneo: tak

Avatar teoneo

4 marca 2021, 23:01

@Karcio69: ja jestem rocznik 04 to mój rocznik jako pierwszy miał podręczniki i one miały być na 3 osoby a ty jesteś czwartym takto rocznikiem który idzie do 7 więc na logikę masz nowy a 8 klasiści obecni są trzecim rocznikiem czyli oni mają jako ostatni

Avatar Thunder_cat_15

4 marca 2021, 21:59

Przynajmniej w niektórych są np. już rozwiązane zadania lub odpowiedzi albo po prostu na co drugiej stronie słynne "JD"

Avatar CzarnobyLzMemasika

4 marca 2021, 16:49

Ja jestem z tych co nowe mają

Avatar kanapka9

4 marca 2021, 16:05

W szkole średniej nie dają podręczników ;)

Avatar GigannPlus

4 marca 2021, 14:57

Co to za drugi SpongeBob?

Avatar
getstickbuggedlol

4 marca 2021, 15:24

@GigannPlus: pewnie że był pobity, albo zmęczony

Avatar Sezamciaa

4 marca 2021, 14:57

Mam szczęście że jestem w tej klasie która dostaje nowe podręczniki haha

Avatar SZOPAN

4 marca 2021, 15:21

@Sezamciaa: też tak mam

Avatar Opiekacz_21

4 marca 2021, 14:53

Mi się raz trafił mój stary podręcznik bo używamy takiego samego podręcznika przez 3 lata.

Avatar Bortek22

2 marca 2021, 10:51

ja tam średnio muszę sie martwić bo moja klasa idzie starym programem i nie muszę oddawać książek

Avatar Tajnyifajny

2 marca 2021, 10:38

Lol mi się zawsze najbardziej rozj...ny trafiał
W sumie nawet fajne, bo ktoś zawsze coś śmiesznego dorysował

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niegrzeczny Oskarek

Tacy to pożyją

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka