Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2022, 18:00
Jako z zasady tolerancyjny libertarianin również jestem przeciwny defekacji w paczkomatach, gdyż jest to naruszenie własności prywatnej.
Odpisz
2 marca 2021, 11:28
Lewica
Tolerancyjna xdd
Odpisz
3 marca 2021, 09:31
@Par00fka: wybierz jedno
Odpisz
3 marca 2021, 09:41
@Par00fka: w porównaniu do prawicy lewica jest mniejszym złem
Idealną partią jest taka, która nie jest złem
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2021, 09:42
@Useless_Man: nie ma idealnej partii xd
Odpisz
3 marca 2021, 09:45
@Par00fka:
Odpisz
3 marca 2021, 09:45
@GigannPlus: twój stary
Odpisz
3 marca 2021, 09:48
@Par00fka: a kamil stoch powiedział że sranie do paczkomatu jest dobre jak zimne bobry
Odpisz
3 marca 2021, 13:49
@Par00fka: Liberalna byłaby idealna, ale w Polsce takiej zbytnio nie ma
Odpisz
1 września 2021, 15:53
@Gryficowa: jest prawica liberalna. Bo lewica i liberalizm to sprzeczności. Lewica nie może być wolnościowa bo wtedy nie byłaby lewicą. Lewica zakazuje a nie daje wolność
Odpisz
4 marca 2021, 16:58
Jako lewak uważam, że każdy powinien mieć prawo srać do paczkomatu! PACZKOMATY DLA WSZYSTKICH!
Odpisz
3 marca 2021, 09:35
Też nasram wam pod drzwi i zobaczymy jak z waszą tolerancją będzie
Odpisz
3 marca 2021, 10:00
@Gaiaphage: czyli mieszkasz w paczkomacie
Odpisz
3 marca 2021, 13:56
@Krzycho112: Może mieszkam może nie. Na kawę i tak cię nie zaproszę
Odpisz
3 marca 2021, 19:00
@Gaiaphage: to szkoda. A chociaż na herbatę bo nie piję kawy?
Odpisz
3 marca 2021, 19:37
@Krzycho112: Na herbatę tak, lubisz miętową?
Odpisz
3 marca 2021, 19:58
@Gaiaphage: oczywiście że lubię
Odpisz
3 marca 2021, 20:04
@Krzycho112: To zapraszam
Odpisz
3 marca 2021, 15:19
Trochę mnie nie śmieszy, bo w sumie zamiast lewicy mogłoby być cokolwiek, PiS też jest raczej przeciw, więc jakby było można napisać na memie "politycy"
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2021, 11:25
Jeszcze srania do kołderki zakażą🙄
Odpisz
2 marca 2021, 11:26
@Lyksa: i opodatkują dzieci których nie ma, ale to akurat nie lewaki
Odpisz
3 marca 2021, 13:51
@wuj3456: Słońce opodatkują, wszystko opodatkują...
To w końcu Polska, nie cywilizowany kraj
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2021, 13:48
Mam wrażenie, że w Polsce to bardziej skrajna prawica, by miała więcej do zarzucenia niż lewica, ale może to wina tego, że widzę co się odwala w tym kraju i przez to ograniczyłam żarty z Billa Cyferki, zajmując je żartami z BJ...
Niby podobne postacie (Pod kątem osobowości), a tak różne...
No cóż, jakoś trzeba sobie tutaj radzić, bo inaczej, bo by się nie wytrzymało
Odpisz
3 marca 2021, 12:59
a wyjątkiem sytuacji, w której sra gej lub aktywista LGBT
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2021, 08:50
Wolny rynek jest. Jeśli jedna firma nie daje ludziom usługi, na której im zależy, to wygryzie ją konkurencja. Musimy tylko pokazać jak bardzo tego chcemy, a wtedy znajdzie się inwestor, który założy firmę "Sraczkomaty ShitPost", czyli paczkomaty do których wolno srać. To logiczne, tak działa biznes - podaż będąca bezpośrednią odpowiedzią na niezaspokojony popyt to gwarancja ogromnych zysków. Właściciele InPost dostaną nauczkę gdy zbankrutują.
Odpisz
3 marca 2021, 09:26
@Mijak: Sraczkomaty xDD
Odpisz
3 marca 2021, 08:42
Nie istnieje paragraf w którym zakazane jest sranie do paczkomatu.
Odpisz
3 marca 2021, 09:08
@akaman151: istnieje
Odpisz
3 marca 2021, 09:13
@akaman151: A to nie podchodzi przypadkiem pod niszczenie mienia? Poza tym podciąga się też pod Ekshibicjonizm, za który grozi kara aresztu, ograniczenia wolności i grzywna do 1500 zł...
Odpisz
3 marca 2021, 09:18
@Dr_Samozwaniec: każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów w postaci srania do paczkomatu.
A po za tym to jest to też sztuka performance.
Odpisz
3 marca 2021, 09:22
@akaman151: Słuchaj, wolna droga sraj sobie gdzie chcesz, ale jak przyjdzie odsiadywać areszt i płacić za raz naruszone mienie, dwa ekshibicjonizm to lepiej żeby srający był przygotowany. Już nie mówię o tym, że na pewno wyląduje na pierwszej stronie lokalnej gazety xD Swoją drogą skąd ten pociąg na jeja do załatwiania się w paczkomacie?
Odpisz
3 marca 2021, 09:11
Nie inpost tylko shitpost
Odpisz
3 marca 2021, 08:27
Prawo do srania do paczkomatu i tak wygra
Odpisz
3 marca 2021, 08:17
doslownie 1984
Odpisz
2 marca 2021, 11:34
1984
Odpisz
2 marca 2021, 11:26
Odpisz
2 marca 2021, 11:27
@LOKO30: i wziąść grzydla szlachetnego złocistego trunku lol
Odpisz
2 marca 2021, 11:27
Cum
Odpisz
2 marca 2021, 11:32
@Lyksa: ja kiedy instrybutor dojścia
Odpisz