Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapix500

3 marca 2021, 12:26

rel codziennie morduje kogoś przez gry

Avatar XDudek

3 marca 2021, 12:41

@kapix500: rel zabiłeś mi rodzine

Avatar AmiArmi

3 marca 2021, 17:53

@XDudek: Tobie też?

Avatar dominichouse

3 marca 2021, 16:37

Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie
Tylko się każdy gapi tylko się każdy gapi i nic

Siedzi w autobusie człowiek z liściem na głowie
O liściu w swych rzadkich włosach nieprędko się dowie
Tylko się w okno gapi tylko się w okno gapi i nic

Avatar Dr_Samozwaniec

3 marca 2021, 12:37

Wciąż żałuję, że prawdziwe życie w przeciwieństwie do gier nie podsuwa nam proponowanych opcji dialogowych

Avatar Lekki69

3 marca 2021, 13:45

@Dr_Samozwaniec: wtedy masz z góry narzucona fabule a tak to zamiast napjerdaIac się że smokami możesz dalej leżeć w łóżku i narzekając tylko na lekcje

Avatar Skleroza

3 marca 2021, 13:32

Te uczucie kiedy zabiłaś kilka tysięcy przeciwników i pomiędzy zabijaniem ich głaszczesz kilkanaście razy najlepszego psiaka Cerberusa

Avatar Boberek00

2 marca 2021, 19:25

Half Polski
pół English meme

Avatar KrosaK

3 marca 2021, 13:04

@Boberek00: Ty tak always pie....isz pół english pół polish?

Avatar Boberek00

3 marca 2021, 13:25

@KrosaK: Yak

Avatar Juliusz_Cezar

Edytowano - 3 marca 2021, 13:28

@Boberek00: Yakovlev

Avatar Kvack

3 marca 2021, 13:23

rel, ja też morduje codziennie, lubię zabijać, chyba kogoś zaraz zabije a to przez agresję płynącą z brutalnych gier komputerowych

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2021, 13:05

Kiedyś będzie że to przez memy

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 19:34

rel dzięki grą nauczyłem się mardować rodziny w wietnamie i rzucać siki na szpiegów (pozdro dla kumatych).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Stary_Vesemir
Dodane przez: Stary_Vesemir

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka