Dla tych, co plują na WOŚP
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2017, 21:30
W szpitalu w Radomsku takie stoją...na pytanie czemu ich nie używają odpowiedzieli ze nie umieją ;___;
Odpisz
23 marca 2015, 20:00
Czyli jak przykleje serduszko do laptopa on będzie żył wiecznie? ._.
Odpisz
5 lutego 2016, 20:56
@dzakejo290: Mam serduszko na 5cio letnim monitorze i żyje .-.
to rekord
Odpisz
17 grudnia 2015, 10:19
Proszę, bez histerii i demonizowania faktów, że niby bez seduszek zawaliłaby się polska służba zdrowia.
Jeśli mieliście matme powyżej 3 kl. SP to policzmy... Budżet roczny NFZ to około 70 mld zł. To daje wydatek około 190 mln na dobę czylo tak z 8 milionów na godzinę...
Powtórzę.... OSIEM MILIONÓW co godzinę. Czyli tylko podczas pokazywania się w TV guru Jerzego O. NFZ wyda więcej pieniędzy niż dzieci zdążą zebrać. I nie liczymy tego ile kosztuje ten czas antenowy, ile kosztują każdą gminę organizacja finału WOSP i wielu innych - pewnie mogłoby to wypaść pod kreską...
Naprawdę uwierzcie - bez tych pieniedzy szpitale przeżyją (bo już w większości nie chcą darów od WOSP ze wzzględu na koszty serwisów , taki wałek ) natomiast pewnie Jerzy O. bez kasy WOSP nie pożyje...
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2014, 15:57
Ja i tak dałem na wośp... jestem taki dobry!
; ;
\/
Odpisz
16 stycznia 2014, 16:29
ktoś ci się włamał na konto i napisał, że dałeś na WOŚP
ty: najwiekszy przeciwnik Owsiaka na tej stronie :O
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2014, 16:37
@Paulius: Nie włamał :) daję na WOŚP co roku i mam zamiar kontynuować tę tradycję . .
Odpisz
16 stycznia 2014, 16:41
dajesz na WOŚP a jednocześnie go krytykujesz? dziwne, ale jak nie masz wośpowstrętu to znaczy jest z tobą okej.
Odpisz
16 stycznia 2014, 16:48
@Paulius: Oh jak miło :)
Odpisz
16 stycznia 2014, 22:05
@Paulius: może nie lubi Owsika ale lubi WOŚP?
Odpisz
15 maja 2014, 18:13
to że dałeś na wośp to nie znaczy że jesteś dobry.Przecież nawet Mariusz Trynkiewicz może dać na wośp.A jeśli chodzi o zarzuty dla Jurka Owsieka to dla mnie jest śmieszne,przecież ten człowiek zrobił tyle żeby ratować życie ludzi.
Odpisz
15 maja 2014, 18:33
@michal2222: ;______;
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2014, 17:15
Mam serduszko z WOŚP-a na biurku i naplułem na nie!
Ja niegodziwy! }:]
Odpisz
16 stycznia 2014, 15:20
A wszystko zaczęło się od tematu "ABORCJA". Od tamtej chwili politycy gnębią Jurka za złodziejstwo, a sami co promują "Caritas". Tylko dlatego że [...]. Napisałbym coś więcej ale takich tematów nie da się poruszyć jednym komentarzem.
Odpisz
16 stycznia 2014, 17:07
@piterek8888: metoda "zasłony dymnej", szukają jakiegoś tematu, żeby się uczepić, straszne jest to, że zeszło na charytatywność.
Odpisz
16 stycznia 2014, 16:42
A ja nie dałam na WOŚP >:D Jestem taka zyua!!!!
Odpisz
16 stycznia 2014, 17:00
ty niedobra! :O
Odpisz
16 stycznia 2014, 17:02
Buhahahahaha >:D
Odpisz
16 stycznia 2014, 15:32
Czyli jak przykleję serduszko na laptopa to też będzie zasponsorowany przez WOŚP
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2014, 14:02
Jprdl ludzie ogarnijcie się, on tych koncertów za darmo nie zorganizuje, pracownikom też musi płacić, no i dla siebie też musi coś mieć żeby żyć, a weźcie pod uwagę, ilu dzieciom pomógł! -,-
Jaki ból dupy -,-
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:18
masz racje ale wielu ludzi to idioci i nijak im to wytłumaczyć bo nic do nich nie dociera
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:31
No niestety ;_;
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:42
A tą kasę na utrzymanie ma pewnie z odsetek. No bo przecież jak na lokatę wrzuci 20mln to sobie policzcie ile ma kasy .
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:54
Na faktyczne cele orkiestry przekazano 92,6% czy coś koło tego. Reszta(tj.8,4%) poszła na cele administracyjne, serduszka etc.
Odpisz
16 stycznia 2014, 13:55
Wielka orkiestra świąteczne pomocy: mówi : biednym dzeciom , bierze dla siebie. Dpbranoc.
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:57
Podaj dowody ... Sama nie przeżyłabym gdyby nie WOŚP i sprzęt który zakupił Owsiak dla szpitala w mojej okolicy. Pytanie tylko: skoro bierze te pieniądze to skąd pojawia się w szpitalach tyle sprzętu z naklejonymi serduszkami WOŚP?
Odpisz
16 stycznia 2014, 15:32
@NiebieskaKrolowa: Miałem podobnie, zaraz po urodzeniu zostałem podpięty do paru maszyn i wszystkie były od WOŚP'u.
Odpisz
16 stycznia 2014, 18:04
@Psuja34: Aha........ Takie miałem przeczucie ale ok.....
Odpisz
16 stycznia 2014, 21:35
Pomyliłęś polityków z Owsiakiem.
Odpisz
22 stycznia 2014, 21:04
@Hiszpanska_Inkwizycja: tusk...
Odpisz
16 stycznia 2014, 13:25
"Dpbranoc".
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:22
no co? literowka... przeciez o i p sa blisko na klawiaturze
Odpisz
16 stycznia 2014, 14:45
@sectus: Wiem ;D
Odpisz
17 stycznia 2014, 23:26
@sectus: Kiedy widzę takie coś, to nie mogę się powstrzymać ;-;
Odpisz