Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

29 kwietnia 2021, 09:44

XDD

Avatar Par00fka

3 marca 2021, 11:23

Aż mi się przypomniało film Szeregowiec Ryan jak Tom Hanks celował z jakiegoś małego gówna w z tego co pamiętam tygrysa (nir znam sie na czołgach) i wygrał XD

Avatar gerwazysramdowazy

3 marca 2021, 11:26

@Par00fka: otóz w sumie wiedział że dednie se to losowo strzelał w czołg bo czemż nie, po czym przyleciał samolot który zaorał czołg (mustang ??)

Avatar Par00fka

3 marca 2021, 11:26

@gerwazysramdowazy: no ta
Ogólnie film dobry w ch*j

Avatar Maly_modelarz15

4 marca 2021, 17:09

@gerwazysramdowazy: tak, to były dwa mustangi

Avatar KubaPatykPL

5 marca 2021, 14:01

@Par00fka: jedyne co mi się z małym gównem kojarzy, to m22 locust i niektóre niemieckie

Avatar Par00fka

5 marca 2021, 14:02

@KubaPatykPL: a to chodzi ze ten pistolet maly
Masz zdjęcie wyżej

Avatar KubaPatykPL

5 marca 2021, 14:02

@Par00fka: aa że w ten deseń

Avatar Par00fka

5 marca 2021, 14:03

Avatar SzczypiorekYT

4 marca 2021, 17:22

Ah tak, niezawodny Tygrys, przekonałem się kiedyś o jego "niezawodności" (co prawda w anime).

Avatar Wenglowyrycerz

4 marca 2021, 20:17

@SzczypiorekYT: anime z czołgami czy ja właśnie odkryłem moje marzenie

PS. Dasz tytuł?

Avatar SzczypiorekYT

Edytowano - 4 marca 2021, 20:31

@Wenglowyrycerz: Girls und Panzer, to chyba jedyne anime gdzie są czołgi i dziewczyny

Avatar Wenglowyrycerz

4 marca 2021, 21:50

@SzczypiorekYT: dzięki

Avatar Wenglowyrycerz

4 marca 2021, 21:50

@Wenglowyrycerz: a pytam bo sam nie oglądam za bardzo

Avatar SzczypiorekYT

4 marca 2021, 22:04

Avatar SWINIA_

4 marca 2021, 19:20

Są 3 etapy entuzjastów czołgów
-Najpierw uważasz że niemieckie były najlepsze
-Potem mówisz o tym jak często się psuły
-A na koniec wiesz że Hajto zaj...ł w babe na pasach i nie poniósł konsekwencji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Typowy NPC

Przyszłość jest piękna

Nie znoszę kleszczy

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka