Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 07:17
Wygląda jak mnieszkanie w Simsach, i jest piękne!
Odpisz
30 marca 2019, 15:54
Ja chcem
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:14
hmmmmm brakuje mi jeszcze 19 milionów
Odpisz
15 stycznia 2014, 19:55
this is ***iste :D chciał bym tak mieszkać:>
Odpisz
8 listopada 2014, 15:44
@Gameking608: A kto by nie chciał :D
Odpisz
16 stycznia 2014, 17:37
ale tykanie zegara w nocy musi na prawdę wk*rwiać XD
Odpisz
15 stycznia 2014, 21:21
no bardzo fajne a i widoki też no po prostu full wypas
Odpisz
15 stycznia 2014, 19:49
I codziennie wiesz, która godzina :D
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:08
-Która godzina.
-Spójrz za okno.
:D
Odpisz
15 stycznia 2014, 19:07
A może raczej na okno ;D
Odpisz
15 stycznia 2014, 18:55
Shut up and take my dollars!
Odpisz
15 stycznia 2014, 18:49
chceee
Odpisz
15 stycznia 2014, 18:34
nie wiem co robi tu mój dom, ale muszę to sprawdzić :D
Odpisz
15 stycznia 2014, 15:16
Zaczynam zbierać na ten dom! 0.0
Odpisz
15 stycznia 2014, 17:14
@Hubix: Pamiętaj, że podali cenę w dolarach :P przelicz to teraz na polskie złotówki... wow to około 54 miliony, ale nie rezygnuj z marzeń :D
Odpisz
15 stycznia 2014, 18:17
@Hubix: Krzyż na drogę.
Odpisz
15 stycznia 2014, 15:53
Jakbym miała wystarczająco dużo kasy, to kupiłabym ten dom i całkowicie zmieniła jego wystrój. Nie będę się męczyć w mieszkaniu za taką sumę, które w cale mi się nie podoba. :P
Odpisz
15 stycznia 2014, 17:07
spodziewałam się, że Ci się nie spodoba. Już ja Cię dobrze znam.
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:48
mieszkałbym
Odpisz
15 stycznia 2014, 16:36
Nie rozumiem, dlaczego dla tylu ludzi szczytem luksusu jest niewytapetowane, prawie puste mieszkanie, w którym 90% wszyskich obiektów ma kształt prostokąta lub prostopadłościanu.
Odpisz