Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wenglowyrycerz

24 maja 2021, 21:00

Losowe z gówno burzą

MOJE ULUBIONE

Avatar Lolicop

21 czerwca 2021, 19:07

@Wenglowyrycerz: +1 moje też

Avatar JestemTrocheDziwna

4 marca 2021, 13:00

ja nie potrafię grać w bijatyki bo nigdy nie umiem combo robić i mnie wszyscy rozwalają xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar Marequel

8 marca 2021, 14:13

@PuyoPuyo: więc twierdzisz że stwierdzenie że combosy nie są najważniejsze to jest użyteczna informacja ale jak do tego się zająknie co zamiast tego jest istotne że ważniejsze jest to żeby pamiętać o obronie to już robi sie z tego robienie z człowieka idioty

Avatar PuyoPuyo

8 marca 2021, 14:33

@Marequel: nie łapie za bardzo o co ci teraz chodzi ziom
Dziwnie to napisałeś
No jest bo często się myśli że combosy to wszystko i najważniejsza rzecz
Podczas gdy to prosta rzecz która jest mało ważna
A dalej nie łapie
Nw bardziej się robi z człowieka idiote gdy mu mówisz że musi o takim czymś pamiętać
To tak jakbyś komuś mówił że musi pamiętać by atakować przeciwnika
Szczególnie że blokowanie jest na wyczucie i przewidywanie co zrobi przeciwnik
Jedyny przypadek nauki blokowania to wtedy gdy gra oferuje bariera bloki lub instant bloki ale i to nie jest jakoś nie zwykłe i uczysz się tego po jednym przejściu samouczka

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2021, 11:50

Że co polska pistać w tekken? Co to ma być?

Avatar Errror_Sans

Edytowano - 6 marca 2021, 00:20

Mody podmieniające ją na JKM już pewnie powstają.
Na koniec każdej wygranej walki bedzie można posłuchać o hitlerze.

Avatar Kyoko1278

6 marca 2021, 06:20

@Errror_Sans: Chcę to zobaczyć

Avatar AhmedMufasa

6 marca 2021, 08:03

Avatar Frutti56

5 marca 2021, 22:53

Inaczej zapamiętałem Beatę Szydło

Avatar Lessio1989

5 marca 2021, 22:43

Ale eeee w Tekkenie się nie zabija xd znaczy nie dosłownie

Avatar Wenglan

5 marca 2021, 22:39

Polska PANI Premier, która będzie WALCZYĆ W IMIENIU SWOJEGO LUDU?
...
...Namco, wy w ogóle wiecie co się dzieje w Polsce ?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 marca 2021, 13:00

Ciekawe jak się nazywa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GdanskiTermos

5 marca 2021, 21:13

@PuyoPuyo: to nie wyciek, tylko oficjalny teaser

Avatar PuyoPuyo

5 marca 2021, 21:26

@GdanskiTermos: ale imie to wyciek
W teaserze nic nie masz

Avatar Davir

5 marca 2021, 21:16

Podobno wcale nie ma być żadną faktyczną premier. Najpewniej to taka premier Polski w świecie przedstawionym i tyle. Przypomina bardziej Ciri.

Avatar lordbaysel

5 marca 2021, 21:23

@Davir: Raczej żadna pani premier nie miała dużej blizny na twarzy. Biorąc pod uwagę płeć i siwe włosy, to zostaje albo Ciri, albo jakaś abstrakcyjna postać.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

5 marca 2021, 21:01

Chciałam napisać, w komentarzu "wszyscy zadowoleni", ale tytuł zrobił to za mnie

Avatar natada

4 marca 2021, 16:38

Byleby dorobili dobrą historię czemu się tam pcha
...i niech to nie będzie coś w stylu: "bo moi poprzednicy zadłużyli mi kraj do tego stopnia, że wygrana w jakimś turnieju mordobiciowym pomoże nam choć trochę odroczyć totalny rozp***dol"

Avatar RommSter

4 marca 2021, 13:01

pani szydło, jest taki problem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie idź!

Tacy sami, a ściana między nami

Ch-chesz wyparować...?

Równi i równiejsi

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka