Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KubaPatykPL

7 marca 2021, 23:00

To ja po ukończeniu całej fabuły z SCP:CB UE. To nie ma obowiązkowej fabuły, bo tam zadaniem jest po prostu uciec z placówki, ale tam jest tyle fabuły pobocznej że aaaaa

Avatar kurdenoniewiem

10 marca 2021, 13:35

@KubaPatykPL: Benjamin Oliver Walker. Nigdy bym sie nie domyslil ze to nasza postać

Avatar Michaelli

10 marca 2021, 15:21

Avatar Michaelli

10 marca 2021, 15:22

@KubaPatykPL: ten piękny moment. Gdy stoisz przed korytarzem przed Gate A. I czekasz na tę piękną chwilę gdy przesuniesz się trochę do przodu.

Avatar mememe5

8 marca 2021, 08:17

Ej, bo ja już dawno w to nie grałem, i cy to ktoś mógłby mi powiedzieć:
Czy jak się pokona Razora w NFS Most Wanted to od razu ci się kończy czy możesz jeździć po mieście?

Avatar Tonie

9 marca 2021, 19:02

@mememe5: nadal możesz

Avatar Owsanos

8 marca 2021, 09:06

Aż mi się fallout 3 przypomniał

Avatar Witciu

8 marca 2021, 13:05

@Owsanos: Mi New Vegas

Avatar GigannPlus

8 marca 2021, 09:55

Teraz zauważyłem, że Thanos wtedy wyglądał jak Scorpion King

Avatar bandit_the_drug_lord

5 marca 2021, 13:48

ostatnia misja w rozdziale 6 w rdr2 [*]

Avatar PieselArcheolog

7 marca 2021, 21:24

Avatar Tajnyifajny

7 marca 2021, 22:13

@bandit_the_drug_lord: rel
Chociaż epilog mnie urzekł

Avatar PieselArcheolog

8 marca 2021, 07:00

@Tajnyifajny: najlepsza misja była z rozwalaniem szopki

Avatar Tajnyifajny

8 marca 2021, 08:55

@PieselArcheolog: tak, te misje miały w sobie to coś

Avatar Sebzer

5 marca 2021, 17:42

często mam tak że chcę jak najszybciej zrobić w grze wszystko bo ,,tylko w tedy będę mógł w nią w spokoju grac i się nią cieszyć" ale jak to już zrobie to przeciez nie mam po co dalej w nią grać bo nie ma co robić wtf mózgu?

Avatar RiviX

7 marca 2021, 21:12

@Sebzer: Rel, Mam dokładnie tak samo

Avatar Zaspanymen33

7 marca 2021, 21:28

@Sebzer: rel

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:20

@Sebzer: dokladnie
"No odblokuje sobie wszystkie czerwone klocki i postacie i bedzie fajnie"
No nie bedzie bo bedzie wtedy nudno

Avatar Sebzer

7 marca 2021, 23:09

dlatego gry powinny miec swój endgame czyli coś do roboty jak już wszystko zdobędziesz/odblokujesz

taki endgame może przybierać różne formy może to być np. expienie w nieskończonośc ale to nudne
dobre w tym są gry typu mmo tylko że tutaj jest taki problem, że mi sie w nie nie chce grać żeby do endgame dotrzeć

nie źle realizował to wiedźmin 3 oraz assasyn orygins/odyssey gdzie po przejściu fabuły i dodatków i tak zostawało jeszcze tysiąc miejsc do odwiedzenia gdzie mozna się już bawić w czyszczenie lokacji mając full build

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

7 marca 2021, 22:58

Ja grając w Kijek Prawdy
Co prawda po zrobieniu wszystkich questow (nawet pobocznych) można chodzić po mapie i bić się w lesie z wilkami, ale to jednak nie to samo

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:18

oj gry lego

Avatar Oliwier256

7 marca 2021, 22:20

możesz zawsze spróbować dobić do końca licznika monet

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:25

@Oliwier256: zawsze zdobywam czerwone klocki pierwsze przez co zdobycie miliarda monet to zaden problem...

Avatar Oliwier256

7 marca 2021, 22:26

miliarda? Ja w lego Marvel Avengers mam cyfrę z 13 zerami i nadal rośnie

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:28

@Oliwier256: a ja lego marvels avengers juz dawno skonczylem i nie gram bruh
a dobra gra to jest trzeba przyznac

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:12

Ja se teraz gram w stalkera. Jedyną grą jaką przeszedłem jest battlefield bad company 2

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2021, 15:00

Ja gram w mc i tam zawsze jest coś do roboty.

Avatar Soberker

7 marca 2021, 22:05

Ja gram w RLCrafta na hardkorze, jest bardzo fajnie xd

Avatar Soberker

7 marca 2021, 22:04

Zrobiłem skrina mojego pokoju w Subnautice
Pożegnałem się z Przytulaskiem
Nazwałem rakietę "Major Tom"
Wysłałem jakieś dobre itemki i słowa motywacji w kapsule
Obejrzałem końcową cutscenkę
Wajbowałem do epickiej muzyki
To była dobra gra

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 22:01

Ja tak mam ze spidermanem na ps4, kupiłem niedawno po premierze i zanim pokonam ostatniego bossa z takie 1.5 roku grinduje by mieć wszystko

Avatar MateoMatol

7 marca 2021, 21:47

Borderlands mocno

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 21:34

Miałem tak z Shadow of the Colossus, ponieważ jest tam tylko główna misja i po jej skończeniu nie ma praktycznie nic

Avatar kokomando

7 marca 2021, 21:12

To ja jak przechodziłem south parka ostatnio...

... po czym sie okazało że ubisoft nie umie w achievmenty i jak jest napisane że masz przejść gre na TRUDNYM to nie może być NAJTRUDNIEJSZY i musiałem grać jeszcze raz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka