Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Pozdrawiam świetliki
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 23:00
To ja po ukończeniu całej fabuły z SCP:CB UE. To nie ma obowiązkowej fabuły, bo tam zadaniem jest po prostu uciec z placówki, ale tam jest tyle fabuły pobocznej że aaaaa
Odpisz
10 marca 2021, 13:35
@KubaPatykPL: Benjamin Oliver Walker. Nigdy bym sie nie domyslil ze to nasza postać
Odpisz
10 marca 2021, 15:21
@kurdenoniewiem: heh
Odpisz
10 marca 2021, 15:22
@KubaPatykPL: ten piękny moment. Gdy stoisz przed korytarzem przed Gate A. I czekasz na tę piękną chwilę gdy przesuniesz się trochę do przodu.
Odpisz
8 marca 2021, 08:17
Ej, bo ja już dawno w to nie grałem, i cy to ktoś mógłby mi powiedzieć:
Czy jak się pokona Razora w NFS Most Wanted to od razu ci się kończy czy możesz jeździć po mieście?
Odpisz
9 marca 2021, 19:02
@mememe5: nadal możesz
Odpisz
8 marca 2021, 09:06
Aż mi się fallout 3 przypomniał
Odpisz
8 marca 2021, 13:05
@Owsanos: Mi New Vegas
Odpisz
8 marca 2021, 09:55
Teraz zauważyłem, że Thanos wtedy wyglądał jak Scorpion King
Odpisz
5 marca 2021, 13:48
ostatnia misja w rozdziale 6 w rdr2 [*]
Odpisz
7 marca 2021, 21:24
@bandit_the_drug_lord: [*]
[*]
Odpisz
7 marca 2021, 22:13
@bandit_the_drug_lord: rel
Chociaż epilog mnie urzekł
Odpisz
8 marca 2021, 07:00
@Tajnyifajny: najlepsza misja była z rozwalaniem szopki
Odpisz
8 marca 2021, 08:55
@PieselArcheolog: tak, te misje miały w sobie to coś
Odpisz
5 marca 2021, 17:42
często mam tak że chcę jak najszybciej zrobić w grze wszystko bo ,,tylko w tedy będę mógł w nią w spokoju grac i się nią cieszyć" ale jak to już zrobie to przeciez nie mam po co dalej w nią grać bo nie ma co robić wtf mózgu?
Odpisz
7 marca 2021, 21:12
@Sebzer: Rel, Mam dokładnie tak samo
Odpisz
7 marca 2021, 21:28
@Sebzer: rel
Odpisz
7 marca 2021, 22:20
@Sebzer: dokladnie
"No odblokuje sobie wszystkie czerwone klocki i postacie i bedzie fajnie"
No nie bedzie bo bedzie wtedy nudno
Odpisz
7 marca 2021, 23:09
dlatego gry powinny miec swój endgame czyli coś do roboty jak już wszystko zdobędziesz/odblokujesz
taki endgame może przybierać różne formy może to być np. expienie w nieskończonośc ale to nudne
dobre w tym są gry typu mmo tylko że tutaj jest taki problem, że mi sie w nie nie chce grać żeby do endgame dotrzeć
nie źle realizował to wiedźmin 3 oraz assasyn orygins/odyssey gdzie po przejściu fabuły i dodatków i tak zostawało jeszcze tysiąc miejsc do odwiedzenia gdzie mozna się już bawić w czyszczenie lokacji mając full build
Odpisz
7 marca 2021, 22:58
Ja grając w Kijek Prawdy
Co prawda po zrobieniu wszystkich questow (nawet pobocznych) można chodzić po mapie i bić się w lesie z wilkami, ale to jednak nie to samo
Odpisz
7 marca 2021, 22:18
oj gry lego
Odpisz
7 marca 2021, 22:20
możesz zawsze spróbować dobić do końca licznika monet
Odpisz
7 marca 2021, 22:25
@Oliwier256: zawsze zdobywam czerwone klocki pierwsze przez co zdobycie miliarda monet to zaden problem...
Odpisz
7 marca 2021, 22:26
miliarda? Ja w lego Marvel Avengers mam cyfrę z 13 zerami i nadal rośnie
Odpisz
7 marca 2021, 22:28
@Oliwier256: a ja lego marvels avengers juz dawno skonczylem i nie gram bruh
a dobra gra to jest trzeba przyznac
Odpisz
7 marca 2021, 22:12
Ja se teraz gram w stalkera. Jedyną grą jaką przeszedłem jest battlefield bad company 2
Odpisz
5 marca 2021, 15:00
Ja gram w mc i tam zawsze jest coś do roboty.
Odpisz
7 marca 2021, 22:05
Ja gram w RLCrafta na hardkorze, jest bardzo fajnie xd
Odpisz
7 marca 2021, 22:04
Zrobiłem skrina mojego pokoju w Subnautice
Pożegnałem się z Przytulaskiem
Nazwałem rakietę "Major Tom"
Wysłałem jakieś dobre itemki i słowa motywacji w kapsule
Obejrzałem końcową cutscenkę
Wajbowałem do epickiej muzyki
To była dobra gra
Odpisz
7 marca 2021, 22:01
Ja tak mam ze spidermanem na ps4, kupiłem niedawno po premierze i zanim pokonam ostatniego bossa z takie 1.5 roku grinduje by mieć wszystko
Odpisz
7 marca 2021, 21:47
Borderlands mocno
Odpisz
7 marca 2021, 21:34
Miałem tak z Shadow of the Colossus, ponieważ jest tam tylko główna misja i po jej skończeniu nie ma praktycznie nic
Odpisz
7 marca 2021, 21:12
To ja jak przechodziłem south parka ostatnio...
... po czym sie okazało że ubisoft nie umie w achievmenty i jak jest napisane że masz przejść gre na TRUDNYM to nie może być NAJTRUDNIEJSZY i musiałem grać jeszcze raz
Odpisz