@Kapitalista: zwłaszcza że powodem do łez wtedy byłby kurz na tapicerce, a szczęściem w maluchu że nie rozpie*dolił się na jezdni trzydziesty raz z rzędu
Cieszą się z nagłego przypływu pieniędzy, ale większość fortun z loterii rozprasza się w ciągu kilku lat, na dodatek po nagłej euforii, trudniej cieszyć się, bo drobne radości wydają się błache przy tej wygranej
Pieniądze nie dają trwałego szczęścia, bo jeżeli posiada się je długo, to się do tego przyzwyczajasz, a jednocześnie średnie życiowe szczęście się normalizuje bo boisz się o swoje pieniądze i, że ludzie cię lubią tylko dlatego, że je masz
Wkurza mnie takie sranie w banie że pieniądze szczęścia nie dają. Wszystko co przyjemne i potrzebne jest za pieniądze. Raka nie wyleczy się przytulasem i dobrym słówkiem.
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2025, 02:36
Rozciągają się wtedy załamajuąc czasoprzestrzeń?
Odpisz
5 marca 2021, 14:00
Niby pieniądze szczęścia nie dają ale wolałbym płakać w Ferrari niż cieszyć się w maluchu.
Odpisz
5 marca 2021, 14:01
@Kapitalista: zwłaszcza że powodem do łez wtedy byłby kurz na tapicerce, a szczęściem w maluchu że nie rozpie*dolił się na jezdni trzydziesty raz z rzędu
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2021, 10:29
@Kapitalista: Przecież to bez sensu. Osoba nieszczęśliwa, a bogata nie będzie nawet się z tego majątku cieszyć.
Odpisz
9 marca 2021, 10:27
Cieszą się z nagłego przypływu pieniędzy, ale większość fortun z loterii rozprasza się w ciągu kilku lat, na dodatek po nagłej euforii, trudniej cieszyć się, bo drobne radości wydają się błache przy tej wygranej
Odpisz
9 marca 2021, 09:51
Pieniądze nie dają trwałego szczęścia, bo jeżeli posiada się je długo, to się do tego przyzwyczajasz, a jednocześnie średnie życiowe szczęście się normalizuje bo boisz się o swoje pieniądze i, że ludzie cię lubią tylko dlatego, że je masz
Odpisz
8 marca 2021, 22:11
pieniądze szczęścia nie dają, ale to co można za nie kupić, już tak
Odpisz
8 marca 2021, 20:26
"pieniądze szczęścia nie dajo"-jeden z najbogatszych ludzi zaraz przed wejściem do złotego helikoptera
Odpisz
8 marca 2021, 18:02
Wkurza mnie takie sranie w banie że pieniądze szczęścia nie dają. Wszystko co przyjemne i potrzebne jest za pieniądze. Raka nie wyleczy się przytulasem i dobrym słówkiem.
Odpisz
5 marca 2021, 17:35
ludzie którzy przegrywaj 50% na giełdzie poprzez nie trafną inwestycje to muszą być mega szczęśliwi bez tych pieniędzy na pewno im lepiej w życiu XD
Odpisz
5 marca 2021, 14:15
Ale ten pan jest smutny mając tyle gotówki.
Odpisz