Odwieczne starcie dobra ze złem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Z klasą się trzeba urodzić
Żartownisie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2021, 18:22
Weganie czy delikatesy to diabeł?
Odpisz
5 marca 2021, 22:06
kto jest którym?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 22:09
@Pan_Makaroniarz: Trudno powiedzieć bo zależy od punktu widzenia, powinien być jakiś zły a jakiś dobry, podczas gdy dla jednych zły będzie weganizm a dla innych złe będzie jedzenie mięska, a jeżeli chodzi o kontekst religijny to chyba szatan nie ma nic przeciwko mięsku tak jak i Jezus też nie ma nic przeciwko mięsku, jak już to znęcaniu się nad zwierzętami, ale już jedzenie ich jest jak najbardziej ok, także weganizm okej jak ktoś woli, a mięsko nie jest złe również jak ktoś woli
Aż mi się przypomniała gównoburza o kurach
Not again...
Odpisz
5 marca 2021, 22:13
@Towarzysz777:
Przypomniałeś mi o tym
Odpisz
5 marca 2021, 22:14
@Pan_Makaroniarz: Jako że religia jest osobistą sprawą każdego człowieka to sobie wybierz
Czemu ktoś ma ci mówić które przypomina Jezusa a które Lucyfera?
Odpisz
5 marca 2021, 22:16
Nie chcę tam wracać
Odpisz
5 marca 2021, 22:31
@Towarzysz777: Chyba nie powinienem, był pytać, ale
Zachowała się gdzieś na głównej czy doszło do niej pod pogadajcem?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2021, 22:34
@Alfa7: Głowy sobie uciąć nie dam, ale mam wrażenie że przeszła, bo ktoś mi niedawno dawał link, niestety nie zapisałem i przepadł w odmęty, może ktoś zapisał
Szczerze mówiąc nie szukaj lepiej niech przepadnie xD Argumenty miałem do bani, co prawda niektórzy nie mieli w ogóle, ale wciąż lepiej nie czytać xD
Odpisz
5 marca 2021, 23:49
@Towarzysz777: zawsze tak jest ze jak sie czyta cos co napisales jakis czas temu to myslisz sobie ze byles debilem
Odpisz
6 marca 2021, 14:00
@Towarzysz777: Kury som smacznie
Odpisz
6 marca 2021, 20:20
@Pan_Makaroniarz: Vegan bar to diabeu, Jezus to delikatesy mięsne jakby miało być inaczej to Bóg by nie powiedzial żeby jeść zwierzęta gdzieś w księdze Rodzaju
Odpisz
6 marca 2021, 20:44
@polska_cebulka: Ale z kolei w logo sklepu mięsnego jest wieprz, a jak wiemy z Księgi Kapłańskiej, Bóg powiedział do Mojżesza, że "wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto, ale nie przeżuwa - będzie dla was nieczysty. Nie będziecie jedli ich mięsa ani dotykali ich padliny - są one dla was nieczyste.", tak że wychodzi na to, że bar wegański jest tym dobrym.
Odpisz
7 marca 2021, 07:00
@polska_cebulka: w Dziejach Apostolskich: "Zabijaj Piotrze i jedz" DzAp 10, 10-13
Odpisz
7 marca 2021, 07:07
@Pan_Makaroniarz: O Latający Potwórze Spaghetti, przekaż nam swoją mądrość.
Odpisz
7 marca 2021, 09:57
@Tomasz1977: Wiesz co jeszcze jest napisane w biblii?
,,Jeżeli u kogo głowa wyłysieje, to jest on łysy i jest on czysty."
Odpisz
8 marca 2021, 10:20
@Pan_Makaroniarz: weganizm zły, a bóg to mięsny
Odpisz
10 kwietnia 2021, 08:25
@Towarzysz777: Jeśli można wiedzieć, o czym konkretnie była ta gównoburza o kurach?
*Mini odkop time*
Odpisz
10 kwietnia 2021, 08:43
jakbyś dokładnie przeczytał ten fragment, zrozumiałbyś sens
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:08
@Kebasa_z_mema: Jak to nie była gównoburza przecież
Odpisz
10 kwietnia 2021, 13:01
@Kebasa_z_mema: O tym czy jedzenie zwierząt jest okej, jedni mówili że to bestialstwo przy czym obrażali tych jedzących a inni że to naturalne przy czym niektórzy zaczęli obrażać tych drugich i się zrobiło... 600? 900 komentarzy? XD Trwała kilkanaście godzin jak nie dwa dni bo coś tam jeszcze dogadywali sobie
Odpisz
10 kwietnia 2021, 13:07
@Towarzysz777: JASNA CHOLERA
Odpisz
6 kwietnia 2021, 10:31
Dobrze że diabeł nie jest po stronie mięsnego
Mogę jeść spomojnie
Odpisz
13 marca 2021, 12:33
Dobry jest ten z mięsem.
Odpisz
8 marca 2021, 09:29
@Pan_Makaroniarz oczywiste jest że szatan reprezentuje bar wegański
Odpisz
8 marca 2021, 10:19
@Owsanos: to tak nie działa
Odpisz
7 marca 2021, 07:01
w Dziejach Apostolskich: "Zabijaj Piotrze i jedz" DzAp 10, 10-13
Odpisz
6 marca 2021, 23:58
Gościu prowadzący jednocześnie oba te sklepy: Hello There
Odpisz
6 marca 2021, 22:17
Ej, ale to nic nie jest albo dobre, albo złe. Choć nie jestem na tyle zagłębiony w temacie, żeby znaleźć wady weganizmu, to jedzenie mięsa z umiarem też jest dobre. Ja jako typowy pożeracz jem dużo mięska, a nie czuje żadnych problemów :) Nie wiem po co niektórzy ludzie się kłócą o to niech każdy robi co chce to nie nasza sprawa.
Odpisz
6 marca 2021, 20:49
Zwróciliscie uwagę na to że zło jest po stronie wegan?
Odpisz
6 marca 2021, 20:12
Idealnie. Najpierw do piekarni po bułę, następnie do wegan baru po jakias salatke, pomidorka a potem do miesnego po szyneczke. Bułka idealna
Odpisz
6 marca 2021, 20:11
Podoba mi sie że wegański sklep jest pokazany jako diabeł.
Odpisz
6 marca 2021, 20:11
Zabij mnie
Odpisz