Nie zranią moich sojuszników, skoro będą martwi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
To się nie może nie udać
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2021, 23:16
Właśnie oglądam 5 odcinek i to jest porypane jak mało co
Odpisz
7 marca 2021, 00:11
@kola3492: najlepsza scena to była w odcinku 2 i łamane palce
Odpisz
7 marca 2021, 01:40
@Virus_Bob: Na yt widziałem wiele filmów o tym jakie to nie jest zbereźne, a tu tylko kilka pierwszych odcinków było tak powalonych
Odpisz
7 marca 2021, 02:12
@kola3492: Bo to nie jest jakieś brutalne
A raczej ta brutalność nie jest pokazana jakoś mocno
Po za paroma momentami chociaż i te takie nie są
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 09:36
@Virus_Bob: Ta scena z łamaniem palców i innymi rzeczami była creepy, ale miał w sumie powody dlaczego to zrobił (w końcu to ona zj...ła go umysłowo)
Im dalej w las, tym mniej poryte ale albo to kwestia przyzwyczajenia albo po prostu pierwsze odcinki miały ryć beret
Odpisz
8 marca 2021, 09:39
@BardzoOryginalnaNazwa: w sumie jakby się zastanowić z chęci zemsty czyni dobro
Odpisz
8 marca 2021, 09:40
@PuyoPuyo: Ona w sumie też go krzywdziła, ale dlatego że dla niej był słabakiem
Księżniczka była suką, która wymęczyła go psychicznie
Odpisz
9 marca 2021, 14:11
@BardzoOryginalnaNazwa: Wczoraj przed snem tak myślałem i szczerze to z chęcią bym zobaczył tą rudą babę z tate no yusha w jej roli
Odpisz
9 marca 2021, 14:12
@kola3492: Nie oglądałam, ale słyszałam że ruda baba to ponoć suka
Odpisz
8 marca 2021, 15:14
Odpisz
8 marca 2021, 11:28
"Yuumi pod atak"
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2021, 22:57
Redo the Healer
Nie oglądałem, tak jak jakieś jejaki polecały
Odpisz
8 marca 2021, 08:10
@KrosaK: Nie oglądaj, pierwsze odcinki są do tego stopnia chore że musiałem sobie robić przerwy co pół godziny w oglądaniu bo inaczej doznałbym trwałego uszczerbku na zdrowiu psychicznym
Odpisz
8 marca 2021, 08:53
@KrosaK: Ja oglądałam. Za dużo r....ńska za mało fabuły. Jeszcze sceny są nie nastrojowe. Pierwsze dwa czy trzy odcinki nawet spoko, potem kolejnym się zawiodłam. Jak do tej pory skończyłam na 4 a wyszło już chyba 7, ale nie polecam. Nie mogę się zebrać aby oglądać dalej. Może potem się rozkręca? Nie wiem, ale oglądałam gorsze
Odpisz
8 marca 2021, 09:04
Odpisz
8 marca 2021, 09:09
@KrosaK: jeżeli pominąć r....ńsko to anime jest piękne
Widać że bohater ma cel o sie go trzyma
Mści sie tylko na osobach które mu coś zrobiły a nawet groźno osoby które mu nic nie zrobiły zostawia w spokoju do momentu w którym nie zacznie zagrażać planowi
Mi osobiści sie podoba bo seks nie istnieje
Anime ma sens i sie go kurczowo trzyma
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 09:34
@gury_wamac: Mnie sceny seksu nie przeszkadzają, bo niekiedy mają sens jeśli chodzi o zemste (np. to jak zemścił się na ksieżniczce).
Chociaż r....nia faktycznie dużo (ta scena w której głowny bohater, baba-lis i ksieżniczka tak z dupy rbili seksy się w jeziorze była zbędna), ale poza tym super produkcja.
Chociaż trochę mnie zdziwiło, ze w odcinku (z którego ten kadr pochodzi) nie licząc końcówki to seksów nie było
Gdyby nie te seksy tak z dupy w losowych momentach to byłaby to lepsza rysowanka, ale mimo to dalej mi się ją fajnie ogląda
Odpisz
8 marca 2021, 09:42
Ja widziałam w życiu tyle poj...nych rzeczy, że to mnie nie rusza
Dobra, niektóre sceny mnie szokowały (i nie tylko w Redo of Healer, np.scena w łazience z Jojo była dziwna), ale mimo to byłam w stanie dalej oglądać
Odpisz
8 marca 2021, 09:37
Rek ja w garden warfle 2 gram dużo naukowcem ale głównie leczę samego siebie i mam ulepszenia pod atak zrobione
Odpisz
6 marca 2021, 23:02
To jest ostatnie co widzisz przed śmiercią. Jedyny powód dla którego gram supportem w overwatchu
Odpisz
8 marca 2021, 08:29
ja tam wolę reddit lucio, chociaż dawno nie grałem w overwatcha
Wiem, że ludzie mnie nienawidzą
Odpisz
8 marca 2021, 09:07
@Axyui: jak zdobyć play of the game jako lucio:
1. Zobacz conajmniej 2 wrogów obok przepaści
2. Kliknij prawy przycisk myszy
3. zaczekaj do końca meczu
Odpisz
8 marca 2021, 09:07
Elita to ogląda
Odpisz
6 marca 2021, 23:03
Niestety pewnie i tak nie przejdzie bo krew
Odpisz
6 marca 2021, 23:06
@Damond: Ostatnio przeszło bez napisów
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 08:39
@Damond: no i przeszł
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 08:43
@KubaPatykPL: o, to jednak kozak
Odpisz
8 marca 2021, 08:57
@Damond: za co czerwony?
Odpisz
8 marca 2021, 08:27
Odpisz
8 marca 2021, 08:17
Albion online reference?
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2021, 12:16
Kiedy grasz soną ale idziesz full ap
Odpisz
7 marca 2021, 08:15
O matko Healer, jak ja tego cholerstwa nie lubię.
Odpisz