Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2014, 18:32
A ja chłopcem -.-
Odpisz
19 stycznia 2014, 14:06
@MarcelinaAbadeer: Dobrze a jak chcesz mieć na imię ?
Odpisz
19 stycznia 2014, 14:29
@ninja618: O siemka ziom :D
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:06
@POLSKAisTHEbest: Siema :D
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:00
@ninja618: Wszystko tylko nie Stefan xD
Odpisz
19 stycznia 2014, 17:29
@MarcelinaAbadeer: Stefek się obraził. Zraniłaś jego uczucia. Dobrze ci z tym?
Odpisz
19 stycznia 2014, 17:38
@MarcelinaAbadeer: XD Ja mam na imię Krzysztof :D
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2014, 18:11
@ninja618: Mój brat ma tak samo na imię o.o
Odpisz
19 stycznia 2014, 18:56
o.O a może jestem twoim bratem ? o.O
Odpisz
19 stycznia 2014, 19:08
@ninja618: Mam jedną teorię że morzesz być moim bratem.....
Odpisz
19 stycznia 2014, 19:11
Jaką ?
Odpisz
19 stycznia 2014, 19:13
@ninja618: Masz na imie Krzysztof :P
Odpisz
19 stycznia 2014, 19:22
:P
Odpisz
19 stycznia 2014, 20:10
Nie tylko mam kuzyna Stefana i byłoby trochę dziwnie
Odpisz
20 stycznia 2014, 17:06
@MarcelinaAbadeer: To może Marjan (specjalnie napisałem przez j)
Odpisz
25 stycznia 2014, 16:34
@MarcelinaAbadeer: A ja pozostanę chłopcem. Marcelino co powie twój Ojciec. Albo matka. Oh zapomniałem że twoja matka odeszła. A może jednak żyje?
Odpisz
23 lipca 2018, 08:39
@lorax12: Po czterech latach, nadal nie poznaliśmy prawdy.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 07:52
teraz już prawda jest poznana.
Odpisz
11 czerwca 2022, 18:35
@koniecnazw: jaka jest prawda?
Odpisz
10 lutego 2022, 13:27
Czy to źle?
Odpisz
7 kwietnia 2020, 19:50
To prawda
Odpisz
4 maja 2018, 20:11
przybywam z przyszłości i pragne poinformować że to już nadchodzi
Odpisz
21 stycznia 2018, 23:46
Nie dziękuję.
Odpisz
15 marca 2016, 17:45
2019.
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:17
zabić go!
Odpisz
30 marca 2015, 13:36
Tsha gejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
Odpisz
12 marca 2014, 19:32
Yaay, Tytus, Romek i Atomek :D
Odpisz
21 listopada 2014, 22:24
Gdzie kupić?
Odpisz
21 listopada 2014, 22:29
@PanPomidor: Nie kupuje ;-;
Pożyczam z szkolnej biblioteki
Odpisz
21 listopada 2014, 22:30
Ja kupuje, mam 6 części.
Odpisz
17 stycznia 2014, 13:12
inb4 żarty "stop ideologii gender", ale to niestety smutna prawda. Żyjemy w takich czasach, w których (metafora) ktoś może ci wjechać na chatę i wszystko zniszczyć, a jeżeli spróbujesz się go pozbyć, przypnie ci etykietkę nietolerancyjnego gbura i to ty wyjdziesz na oprawcę.
Odpisz
13 lutego 2014, 21:27
Nosz kurczę, święta prawda. Mój kolega prowadził kiedyś spożywczak (nje śmiejta się ;-;). Pewnego dnia jakiś koleś wszedł mu z brudnymi buciorami do sklepu, popatrzył na produkty, wywalił "niechcący" zgrzewki butelek, a gdy mój kolega upomniał go, ten powiedział do niego "A MOŻE JA TO NIECHCĄCY ZROBIŁEM, DEBILU", po czym wyszedł trzaskając drzwiami. Nosz kvrwa, takiego chama, to więcej NIGDY nie widziałem ;-;
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:50
On... jest rudy...
Odpisz
19 stycznia 2014, 18:12
Shut up sherlock!
Odpisz
19 stycznia 2014, 18:47
I'm... Captain Obvious!
Odpisz
19 stycznia 2014, 18:54
Shut up Captain Obvious!
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:35
Przyszłość. Nieee spadam stąd!;
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:19
spoko a jak????????
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:49
eee a wiesz że operacją można , chodzi o to że Twój Ruch (czyt. banda debili) chce żeby bodajże od 16 lat można by było zdecydować o swojej płci
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:49
Operacja plastyczna??
Odpisz
19 stycznia 2014, 14:44
Jakie czasy,takie marzenia :)
Odpisz
17 stycznia 2014, 22:06
Zobaczcie napis na jego książce z 2019 xD
Odpisz
19 stycznia 2014, 14:30
@Toralei11786: Widzę XD,ale na serio jest taka książka
Odpisz