Ja miałem trochę inaczej. Wiedziałem jaka i skąd, ale za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć o czym do mnie gada. Ten uczuć gdy się zgadzasz z czymś czego nie rozumiesz
*na spotkaniu rodzinnym*
Jakaś ciotka: Ojeju, jak za tobą tęskniłam! Taki z ciebie kawaler, jak wyrosłeś! Opiekowałam się tobą jak byłeś mały, pamiętam jak kiedyś...
Ja, który do tego momentu nie wiedziałem o jej istnieniu:
Komentarze
Odśwież9 marca 2021, 11:29
Akurat czytam Zwyrodniałych. A tu mem z szablonem z FNaFa
Odpisz
9 marca 2021, 10:03
Dobra jakość mema
Odpisz
8 marca 2021, 20:04
Ah tak, Pawlik.
Odpisz
8 marca 2021, 20:07
@SzczypiorekYT: Oj tak, tylko legendy to pamiętają
Odpisz
8 marca 2021, 20:08
@JuliaQwU: "Won z mojego auta"
Odpisz
8 marca 2021, 20:34
@SzczypiorekYT: On jeszcze nagrywa?
Odpisz
8 marca 2021, 20:49
@SzczypiorekYT: tak
Odpisz
8 marca 2021, 21:03
@EnergyBlack: Ale prawie w ogóle nie ma go w dubbingach
Odpisz
8 marca 2021, 21:25
@JuliaQwU: ja pamiętam
Odpisz
8 marca 2021, 21:37
@Mr0czny: No legędy pamiętają.
Odpisz
9 marca 2021, 00:44
@JuliaQwU: wygląda na to że jestem legendą bo oglądałem to bardzo długo
Odpisz
9 marca 2021, 07:49
@SzczypiorekYT: ja nadal pamiętam a to jest jedna z ulubionych animacji
Odpisz
9 marca 2021, 08:30
@SzczypiorekYT: "JUŻ"
Odpisz
8 marca 2021, 21:13
No wiesz, ostatnio cię widziała jak się urodziłeś.
Odpisz
8 marca 2021, 20:32
Ja też pamiętam Pawlika ! :D
Odpisz
8 marca 2021, 20:04
prawdziwe
Odpisz
7 marca 2021, 17:09
Ja miałem trochę inaczej. Wiedziałem jaka i skąd, ale za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć o czym do mnie gada. Ten uczuć gdy się zgadzasz z czymś czego nie rozumiesz
Odpisz
7 marca 2021, 15:46
Do tytułu: Ta bez wąsa
Odpisz
7 marca 2021, 15:53
@Tajnyifajny: Albo ta z maluchem (autem)
Odpisz
7 marca 2021, 15:52
Rel
Odpisz
7 marca 2021, 15:43
Zawsze
Odpisz