Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2021, 08:23
Artax nieeeeeeee
Odpisz
10 marca 2021, 11:17
Dlatego nie obejrze juz nigdy tego filmu
Odpisz
9 marca 2021, 18:02
Co się tam stało bo nie oglądałem?
Odpisz
9 marca 2021, 18:20
@Drag_on: ktoś zminusował i nawet nie wytłumaczył
Odpisz
9 marca 2021, 19:57
@Drag_on: W filmie ,,Neverending story" Artax (ten koń) utonął w tym błocie
Odpisz
9 marca 2021, 19:58
@Simomaniaczka: F
Odpisz
9 marca 2021, 21:23
@Drag_on: Standardowo ktoś się o coś pyta i dostaje minusy, vlno bo jak można czegoś nie wiedzieć
Odpisz
9 marca 2021, 22:50
@Drag_on: dodam że utonął bo był smutny
Odpisz
9 marca 2021, 17:57
Przypomniał mi się przez to odcinek gumballa "Wyzwanie"
Odpisz
9 marca 2021, 18:19
@Melonik3000: bo to było nawiązanie do tego
Odpisz
9 marca 2021, 20:22
@patrykpwm: wiem, wiem
Odpisz
9 marca 2021, 19:11
Nieeeeeee Artax!!!!!! Paskudny Gmork, się musiał na bagnach rozpaczy ukrywać....
Odpisz
9 marca 2021, 17:57
Czy to "Niekończąca się opowieść' nawiązanie?
Odpisz
9 marca 2021, 17:51
Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną dziewczyną, która nie płakała na Titanicu
Odpisz
9 marca 2021, 17:52
@Lisamix: Przecież dziewczyny nie istnieją
Odpisz
9 marca 2021, 17:55
@Kaintedover78:
Odpisz
9 marca 2021, 17:55
@Lisamix: nie, moja znajoma nie płakała
Odpisz
9 marca 2021, 17:40
Nienawidzę tego j...nego filmu
Odpisz
9 marca 2021, 17:44
@kazekage895: Czemu? Trollujesz?
Odpisz
9 marca 2021, 17:45
@Krawiec_legit: nie trolluje. Po prostu mnie wk...ia tym że wszyscy mówią jaki to on nie jest zajebisty i kultowy. A tak na prawdę jest gówniany
Odpisz
9 marca 2021, 17:48
@kazekage895: moim zdaniem jest gówniany*
Odpisz
9 marca 2021, 18:19
@Czekoladson: "W dupie mam twoje zdanie"
A tak na poważnie, to szanuje twoje zdanie, ponieważ każdy człowiek na to zasługuje
Odpisz
10 marca 2021, 08:20
@kazekage895: Ja też nie przepadam za "Titaniciem".
Odpisz
10 marca 2021, 23:37
@kazekage895: Czemu tak uważasz?
Odpisz
9 marca 2021, 17:05
Nie wiem, co jest na dole, ale wiem, że z jakiegoś powodu chce mi się płakać.
Odpisz
8 marca 2021, 10:05
Odpisz
8 marca 2021, 10:03
*ekhem ekhem*
Turn around
Look at what you seeEEEeee
Odpisz
8 marca 2021, 09:58
Ja płakałam do "rolling Ishimaru" 😢
*cri*
Odpisz
8 marca 2021, 09:51
https://www.youtube.com/watch?v=2WN0T-Ee3q4
Odpisz
8 marca 2021, 09:52
@KufelMleka: Jak miło, że nie rick roll.
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 09:52
@Memyzphotoshopaipainta: KufelMleka zawsze wysyła normalne linki.
Odpisz
8 marca 2021, 09:53
@Memyzphotoshopaipainta: Są rzeczy ważne
Oraz ważne i piękne.
Odpisz
8 marca 2021, 09:55
@Memyzphotoshopaipainta: Ten uczuć, gdy zaraz zaleją Cię wdółgłosy, ale nie usuwasz komentarza.
Odpisz
8 marca 2021, 09:49
Co to za scena?
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2021, 09:50
@Xavier12: Niekończąca się opowieść, taki film głównie dla dzieci, ale nie tylko
Odpisz
8 marca 2021, 09:51
@Memyzphotoshopaipainta: Na yt wpisz niekończąca się opowieść koń i znajdziesz, tylko najlepsza jakość to 240p :(
Odpisz