Wczoraj był szczególny dzień
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
No to posłuchane
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2024, 09:25
700 wgóregłosów
Odpisz
9 marca 2021, 16:08
A dziś, 9 marca jest 5. Rocznica śmierci mojego dziadka :(
\_____/ kosz za emotkę
Odpisz
9 marca 2021, 16:25
@olimpicYT3356: smutno mi:(
Odpisz
8 marca 2022, 13:10
@olimpicYT3356: F, ale to jutro. 7 marca zmarła moja babcia, więc rozumiem ból
Odpisz
18 marca 2021, 22:24
Dobry piesek
Odpisz
16 marca 2021, 11:08
Tak naprawdę codziennie jest ważna rocznica.
Np. 16 marca 1966r. NASA: rozpoczęła się misja Gemini 8.
https://pl.wikipedia.org/wiki/16_marca
Odpisz
11 marca 2021, 08:53
google na dzień kobiet: naganie o sile kobiet.
google na dzień mężczyzn: śmierć lekarza.
Odpisz
12 marca 2021, 15:26
@ty1an_yt: google dyskryminuje mężczyzn
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2021, 08:55
[*] F [*]
Odpisz
10 marca 2021, 09:26
Dzięki teraz i ja płaczę
Odpisz
9 marca 2021, 22:18
Nawet tego filmu nie oglądałam ale już płaczę
Odpisz
9 marca 2021, 16:27
Oglądałem ten film. [*]
KOCHAM HACHIKO
Odpisz
9 marca 2021, 15:12
niezly karmawhoring kolego
Odpisz
9 marca 2021, 12:00
(*) dla niego...
Odpisz
9 marca 2021, 11:38
[*]
Odpisz
9 marca 2021, 11:14
Każdy powód jest lepszy niż ten, że masz przypisaną płeć....
Odpisz
9 marca 2021, 11:17
@Mikrus19: Wczoraj dzień kobiet, jutro dzień mężczyzn,
A w lipcu i w listopadzie pozostałych....
Odpisz
9 marca 2021, 11:20
@Mikrus19: Tak, osoby niebinarne (nie mające jednolitej płci) - 14 lipca,
i osoby transpłciowe - 20 listopada
Mają własne święta....
Odpisz
9 marca 2021, 11:50
@Mikrus19: Ok, ale po co te kropki
Odpisz
9 marca 2021, 11:51
@Mikrus19: Co za bezsens że kobiety i mężczyźni mają swoje święto.
Teraz idę upiec tort na urodziny.
Odpisz
9 marca 2021, 11:52
@ZiemiaJestElipsom: Smacznego tortu
Odpisz
9 marca 2021, 12:00
@Mikrus19: Te kropki przypominają mi cytaty z fb
Odpisz
9 marca 2021, 12:43
@Mikrus19: zycie zycie jest nowelom.......
Odpisz
9 marca 2021, 12:43
@Miszke: Mój znak rozpoznawczy....
Odpisz
9 marca 2021, 11:02
😭😭😭😭
Odpisz
18 marca 2021, 12:25
@Po_Prostu_Ktos: o boze ktos na jejaa użył emotKi!! 🤨🤯😑😱😱🥶
/$
Odpisz
9 marca 2021, 10:59
Odpisz