Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Totalnie
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2011, 23:42
Fajki classic- radość do ostatniego bucha
Odpisz
23 sierpnia 2011, 17:29
Doobre 4/5, ale strasznie niska średnia ocen
Odpisz
23 sierpnia 2011, 18:58
@lucario: niska średnia, bo nikt nie jest na tyle inteligentny żeby to zrozumieć. W końcu ja też nie rozumiem xddd
Odpisz
23 sierpnia 2011, 20:43
bo nie wszyscy palą od młodego i nie wiedzą
Odpisz
24 sierpnia 2011, 19:23
I nie znają pewnej regułki - "nie rozumiesz - nie oceniasz".
Odpisz
24 sierpnia 2011, 09:47
lol
ale debil robił te pety
Odpisz
23 sierpnia 2011, 10:12
3/5
Odpisz