Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzykrotny T
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 16:06
Pan Tomasz jest zbyt blisko poznania prawdy
Odpisz
31 marca 2021, 22:40
@kreatywnylogin: wsm niko byl zbrodniarzem wojennym
Odpisz
11 września 2022, 20:01
@kapitalista85: ale jest poszukiwany, i uczestniczył w wojnie
Odpisz
10 marca 2021, 22:47
to pokazuje jak zapomniane jest GTA IV
Odpisz
11 marca 2021, 12:27
@PioTr011: Ja pamiętam, to była moja pierwsza gra na xboxa 360, teraz mam xboxa one zamiast 360 i ostatnio nawet zrobiłem z tej gry mema
Odpisz
11 marca 2021, 00:00
Kiedyś widziałem podobnego posta i komy, tylko screen był z zmodowanego GTA V i miał przedstawiać paradę równości. Z ciekawości pokazałem mamie, chcąc zobaczyć jak zareaguje. Mimo iż moja kochana mame autentycznie boi się Golluma i orków z Władcy Pierścieni, to od razu parsknęła śmiechem i powiedziała: ,,Przecież to widać, że to z jakieś gry".
Odpisz
10 marca 2021, 14:37
Komentarze spod zdjęcia Michaela XD
Odpisz
10 marca 2021, 15:02
@maciejski: jak się cieszę, że nie używam fb...
Odpisz
10 marca 2021, 15:20
@maciejski: Masz screen, na którym widać cały post?
Odpisz
10 marca 2021, 21:16
@Xenomorph12: Skombinuję
Odpisz
10 marca 2021, 21:22
@maciejski: Mam
Odpisz
10 marca 2021, 21:23
@Xenomorph12: Zajrzyj sobie w ogóle na tą grupę to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 14:39
To musi być fake błagam musi po prostu musi, niech to będzie fake proszę ;-;
Odpisz
10 marca 2021, 14:50
@Towarzysz777: Tak, to fake. W sensie zdjęcie z postem, co do komentarzy...
Odpisz
10 marca 2021, 19:44
@NigdyNieWiesz: Nieeee... O komentarze chodzi...
Odpisz
10 marca 2021, 20:57
@Towarzysz777: No, tu już bym miał poważne wątpliwości
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 08:51
Znalazłem jego zdjęcie z młodości. Patrzcie jaki z niego wandal🤬🤬🤬. POLSKA DLA POLAKUW
Odpisz
10 marca 2021, 14:29
@Mafelusz: o k...a brać tego łobuza
Odpisz
10 marca 2021, 14:29
@Mafelusz: tyczasem jego brat zajmuje sie czms znacne pozytecnym! 👍👍🏻👍🏼👍🏽👍🏾👍🏿 W zupelnosci popieram! 😍😀😀😀🤑👌
Odpisz
10 marca 2021, 15:43
ZŁOto
Odpisz
10 marca 2021, 20:39
k...a tak nie wolno
Odpisz
10 marca 2021, 19:47
czy tyko ja tak mam że jak czytam kom gościa który nie daje ! lub ? tylko wali tego po 6 razy to już go ie lubie?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 15:27
Nabiorą się?
Jak coś to Duda tylko go postarzałem i dałem okulary
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 15:29
Pewnie dadzą się nabrać
Odpisz
10 marca 2021, 15:35
wyślij ss ich odpowiedzi
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 16:27
ej dobra gdzie ty go postarzałeś
Opiszesz mi swe techniki?
Odpisz
10 marca 2021, 17:33
@maslo123_5: na google play jest aplikacja Faceapp, umożliwia ona przeróżne modyfikacje zdjęć, niestety darmowe przeróbki mają w sobie to że na zdjęciach pojawia się znak wodny, polecam też aplikację ( jest ich dużo w sklepie) która usuwa znaki wodne.
Odpisz
10 marca 2021, 17:35
ok dzięki
Odpisz
9 marca 2021, 10:31
Chciałbym do tego linka aby móc poczytać komentarze
Odpisz
9 marca 2021, 10:32
@Oliwier256: ja też
Odpisz
9 marca 2021, 11:07
@Oliwier256: dołączam się do prośby
Odpisz
9 marca 2021, 11:11
@Oliwier256: ja również
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 16:44
@Oliwier256: Linka jako tako nie mam, ale wejdźcie na FB, grupy, odkrywaj, wpiszcie nazwę z mema i poszukajcie, są grupy o podobnych nazwach, więc nie zrażajcie się i szukajcie. Ja tak zrobiłem i postów jak na memie jest pełno, można się pośmiać, ale wszędzie komentarze mówią to samo w sumie, więc może nudzić
Odpisz
10 marca 2021, 17:02
@RoyalPigeon: usunęli już ten post
Odpisz
10 marca 2021, 17:03
@Oliwier256: Ten post może tak, ale jest wiele wiele innych, holenderski polityk Beate Moraver
Odpisz
10 marca 2021, 16:59
Szczerze, to większość tych osób to ludzie starsi, oni nie rozumieją co to troll, wierzą we wszystko. I to po którymś takim poście nie jest śmieszne tylko smutne. I na prawdę chciałbym do nich napisać i wyjaśnić im, że te posty to trolle i nie powinni w to wierzyć...
Odpisz
9 marca 2021, 10:28
no skąd mają oni wiedzieć, że to fake?
Odpisz
10 marca 2021, 16:43
@czlowiekjasiolec: No jak na moje to jednak nie jest fotorealistyczna grafika, już pomijając nawet twarz budyneczki w tle wystarczą
Odpisz
10 marca 2021, 15:03
Przecież oni muszą robić sobie jaja.
Ludzie nie mogą być aż tak głupi.
Odpisz
10 marca 2021, 15:09
@Kapitalista: Ludzie są tak głupi.
Odpisz
10 marca 2021, 15:35
@gelo1238: oni nie są głupi, po prostu nie znają się na internecie i dali się nabrać
Odpisz
10 marca 2021, 15:39
@czlowiekjasiolec: nie zapomnimy że na takich grupach to są sami starsi ludzie, ale niestety nawet zrobisz zdjęcia kloca i napiszesz że to żydowski biznesmen to tak się nabiorą
Odpisz
10 marca 2021, 16:18
@czlowiekjasiolec: Nie, są po prostu głupi. Nie znają się bo są debilami. Jakoś mój nauczyciel ogarnia takie sprawy i się śmieje xD
Odpisz
10 marca 2021, 15:44
Odpisz
9 marca 2021, 11:03
Nie potrafią rozróżnić prawdziwego życia od gry sprzed 12 lat
Odpisz
10 marca 2021, 15:40
@rumcajschr: a sami wypisują w internecie jak to młodzież "nie rozróżnia gier od rzeczywistości"
Odpisz
10 marca 2021, 14:48
Tymczasem serbowie kiedy im powiesz że mordowali muzułmanów: tak, no i co z tego
Odpisz
10 marca 2021, 15:37
@maslo123_5: Moj je tata zločinac iz rata!
Odpisz