Mikołaj już nigdy więcej...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2020, 09:22
Mikołaj przedawkował świąteczny pył
Odpisz
27 lipca 2015, 18:58
Bo już nie będzie miał następnej okazji.....
Odpisz
18 stycznia 2014, 22:01
a gdzie renifery?
Odpisz
18 stycznia 2014, 16:01
Coś już trochę za późno na obrazki z Mikołajem.Niedługo już moda na Wielkanoc się zacznie :)
Odpisz
18 stycznia 2014, 15:48
jak beda w koncu te obowiazkowe alkomaty w kazdym pojezdzie i stacji to tak nie bedzie!!
Odpisz
18 stycznia 2014, 15:13
to będzie mandacik 300zł i 6 punktów karnych
Odpisz
18 stycznia 2014, 15:09
A Mikołaj śpi nadal/
Odpisz