ja w poprzedniej klasie (siódmej klasie) na szkolnym laptopie na którym pracowałem ustawiłem na tapetę hejka tu lenkę z papierosem ale to szybko zmieniłem na oryginalną żebym nie dostał opierdziel XD
Ja i ludzie z innych klas siedzący przy tm samym kompie na swoich lekcjach (do tej pory nie wiem kim oni są) przed zamknięciem szkół zawsze zmienialiśmy tapety na Shreka, epokę lodowcową lub częściej jakieś cursed images i komunikowaliśmy się przez nazywanie plików Word.
Czasem na infie ja i moi kumple przed wyłączeniem kompów ustawiamy sobie różne takie tapety (głównie shreka w shrexi wersji albo coś z anime)
A raczej ustawialiśmy :c
Na rachunkowości ustawiliśmy na jednym monitorze na pulpicie napis "Rachunkowość ssie", a na reszcie pulpitów strzałki skierowane w stronę tego jednego z podpisem "to prawda"
Ale mieliśmy spoko nauczycielkę, która się tylko uśmiechała jak to widziała. Nazywała mnie kruszynką, co było nieco dziwne ale i miłe
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 września 2024, 22:57
ja w poprzedniej klasie (siódmej klasie) na szkolnym laptopie na którym pracowałem ustawiłem na tapetę hejka tu lenkę z papierosem ale to szybko zmieniłem na oryginalną żebym nie dostał opierdziel XD
Odpisz
11 marca 2021, 18:53
U nas Sangoo był na tapecie a obok niego paris platynov. Jak znajdę zdjęcie to dodam
Odpisz
15 lipca 2022, 04:40
@Mianioo: czekam
Odpisz
23 lutego 2023, 06:51
@Mianioo: czekam
Odpisz
3 sierpnia 2023, 18:49
@KnosKnos: czekamy
Odpisz
29 sierpnia 2023, 22:33
@Mianioo: to było jakoś w 2019 nie sadze ze mam jeszcze dowód rzeczowy niestety xD
Odpisz
11 marca 2021, 15:00
Ja kiedys ustawilem tapetę "Kto zmieni tę tapetę to gej (nie mam nic do gejów)".
Pan od informatyki to zobaczyl... i się zaśmiał.
Ale tapetę i tak ktos zmienił xD
Odpisz
11 marca 2021, 10:05
robiło sie tak xd
Odpisz
11 marca 2021, 08:23
Mi jakiś dzieciak zmienił na obrazek z painta z napisem: KAROL TO IDIOTA
Odpisz
10 marca 2021, 20:56
Ja i ludzie z innych klas siedzący przy tm samym kompie na swoich lekcjach (do tej pory nie wiem kim oni są) przed zamknięciem szkół zawsze zmienialiśmy tapety na Shreka, epokę lodowcową lub częściej jakieś cursed images i komunikowaliśmy się przez nazywanie plików Word.
Odpisz
11 marca 2021, 08:18
@Transformer_fan: chłopie jak kiedyś u nas w szkole jak był windows xp to wysyłaliśmy sobie maile
Odpisz
10 marca 2021, 21:55
A ja zawsze byłam tym nieśmiałym i strachliwym dzieciakiem, więc nigdy tego nie dokonałam...
Odpisz
10 marca 2021, 21:13
Ja miałem emoji Okuyasu
Odpisz
10 marca 2021, 20:49
Mój kolega dostał jedynkę gdy przywrócił domyślna tapetę po tym jak ktoś zmienił.
Odpisz
10 marca 2021, 20:35
Czasem na infie ja i moi kumple przed wyłączeniem kompów ustawiamy sobie różne takie tapety (głównie shreka w shrexi wersji albo coś z anime)
A raczej ustawialiśmy :c
Odpisz
10 marca 2021, 20:16
Ja jestem tym śmieszkiem czasem
Odpisz
10 marca 2021, 20:15
Na rachunkowości ustawiliśmy na jednym monitorze na pulpicie napis "Rachunkowość ssie", a na reszcie pulpitów strzałki skierowane w stronę tego jednego z podpisem "to prawda"
Ale mieliśmy spoko nauczycielkę, która się tylko uśmiechała jak to widziała. Nazywała mnie kruszynką, co było nieco dziwne ale i miłe
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2021, 20:07
pamietam ze na informatyce w sali komputerowej , kolega koło mnie miał na tapecie hitlera w stroju prostytutki.
Odpisz
9 marca 2021, 18:44
YOOOOOOOO
Odpisz
9 marca 2021, 18:57
@rumcajschr: No, trochę rasistowsko, chociaż dyskretnie.
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2021, 18:24
rasistowski monitor😳
Odpisz
9 marca 2021, 18:26
@Szczepan_Rzonsa: go gość jest biały?
Odpisz
9 marca 2021, 18:29
@Kuman: Bo nie jest czarny. /s
Odpisz
9 marca 2021, 18:39
@Szczepan_Rzonsa: Chyba raczej antyrasistowski
Odpisz