Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stoowarb3000

Edytowano - 4 września 2024, 22:57

ja w poprzedniej klasie (siódmej klasie) na szkolnym laptopie na którym pracowałem ustawiłem na tapetę hejka tu lenkę z papierosem ale to szybko zmieniłem na oryginalną żebym nie dostał opierdziel XD

Avatar Mianioo

11 marca 2021, 18:53

U nas Sangoo był na tapecie a obok niego paris platynov. Jak znajdę zdjęcie to dodam

Avatar Piesel12345

15 lipca 2022, 04:40

@Mianioo: czekam

Avatar KnosKnos

23 lutego 2023, 06:51

@Mianioo: czekam

Avatar ziemniaczki_j1234e

3 sierpnia 2023, 18:49

@KnosKnos: czekamy

Avatar Mianioo

29 sierpnia 2023, 22:33

@Mianioo: to było jakoś w 2019 nie sadze ze mam jeszcze dowód rzeczowy niestety xD

Avatar wojtun

11 marca 2021, 15:00

Ja kiedys ustawilem tapetę "Kto zmieni tę tapetę to gej (nie mam nic do gejów)".
Pan od informatyki to zobaczyl... i się zaśmiał.

Ale tapetę i tak ktos zmienił xD

Avatar peter_789

11 marca 2021, 10:05

robiło sie tak xd

Avatar Onarchia

11 marca 2021, 08:23

Mi jakiś dzieciak zmienił na obrazek z painta z napisem: KAROL TO IDIOTA

Avatar Transformer_fan

10 marca 2021, 20:56

Ja i ludzie z innych klas siedzący przy tm samym kompie na swoich lekcjach (do tej pory nie wiem kim oni są) przed zamknięciem szkół zawsze zmienialiśmy tapety na Shreka, epokę lodowcową lub częściej jakieś cursed images i komunikowaliśmy się przez nazywanie plików Word.

Avatar Foxelo

11 marca 2021, 08:18

@Transformer_fan: chłopie jak kiedyś u nas w szkole jak był windows xp to wysyłaliśmy sobie maile

Avatar Gryficowa

10 marca 2021, 21:55

A ja zawsze byłam tym nieśmiałym i strachliwym dzieciakiem, więc nigdy tego nie dokonałam...

Avatar Stulej4

10 marca 2021, 21:13

Ja miałem emoji Okuyasu

Avatar Matematyk_

10 marca 2021, 20:49

Mój kolega dostał jedynkę gdy przywrócił domyślna tapetę po tym jak ktoś zmienił.

Avatar LadyDialga

10 marca 2021, 20:35

Czasem na infie ja i moi kumple przed wyłączeniem kompów ustawiamy sobie różne takie tapety (głównie shreka w shrexi wersji albo coś z anime)
A raczej ustawialiśmy :c

Avatar Wesoly_Jez

10 marca 2021, 20:16

Ja jestem tym śmieszkiem czasem

Avatar Axyui

10 marca 2021, 20:15

Na rachunkowości ustawiliśmy na jednym monitorze na pulpicie napis "Rachunkowość ssie", a na reszcie pulpitów strzałki skierowane w stronę tego jednego z podpisem "to prawda"
Ale mieliśmy spoko nauczycielkę, która się tylko uśmiechała jak to widziała. Nazywała mnie kruszynką, co było nieco dziwne ale i miłe

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 marca 2021, 20:07

pamietam ze na informatyce w sali komputerowej , kolega koło mnie miał na tapecie hitlera w stroju prostytutki.

Avatar rumcajschr

9 marca 2021, 18:44

YOOOOOOOO

Avatar KufelMleka

9 marca 2021, 18:57

@rumcajschr: No, trochę rasistowsko, chociaż dyskretnie.

Avatar Szczepan_Rzonsa

Edytowano - 9 marca 2021, 18:24

rasistowski monitor😳

Avatar Kuman

9 marca 2021, 18:26

@Szczepan_Rzonsa: go gość jest biały?

Avatar starmagedon

9 marca 2021, 18:29

@Kuman: Bo nie jest czarny. /s

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2021, 18:39

@Szczepan_Rzonsa: Chyba raczej antyrasistowski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KnosKnos
Dodane przez: KnosKnos

A, okej

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka