Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sauron

19 stycznia 2014, 15:46

W tej grze najprawdopodobniej właśnie nastąpiła apokalipsa camperów.

Avatar J2319

19 stycznia 2014, 16:36

@Sauron: Sauronie, jak zawsze mądrze prawisz. Gandalf nie dorasta ci do pięt *-*

Avatar mrklorens

30 stycznia 2014, 19:25

@J2319: on nie ma pięt

Avatar J2319

31 stycznia 2014, 09:59

@mrklorens: To przenośnia, mówiąc pięty miałem na myśli... Co ja właściwie miałem na myśli?

Avatar Jeja4FunPL

28 stycznia 2016, 22:16

@J2319: Avek Pasuje :D

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 20:28

camperzy, nooby itp. Zawsze zepsują dobrego fps lub coś innego jak np gta online eh :D

Avatar qwertqwert

19 stycznia 2014, 17:47

Ja wole Infestation

Avatar TariXPL

19 stycznia 2014, 11:54

Najlepsza postapokaliptyczna gra to project zomboid lub 7days to die albo the walking dead

Avatar Mnich1

19 stycznia 2014, 15:43

@TariXPL: Tak ale TWD to jest gra przygodowa i nie każdy lubi jedynie wybierać rzeczy jakie nasza postać ma zrobić/powiedzieć. Raczej ludzie szukają gier akcji i na dodatek multiplayer i, dayz chyba temu najbliżej.

Avatar TariXPL

28 stycznia 2014, 16:55

@Mnich1: 7days to die to gra w której dostępny jest MP. Można tam budować, robić farmy, robi się barykady przeciw zombie, można budować swoje własne schrony i fortece. Występuje tam też broń palna, kusze.

Avatar mozaj

1 grudnia 2014, 12:09

@TariXPL: W DayZ też można budować wiele struktur i to nie wedle praw sześcianów :p

Avatar TariXPL

1 grudnia 2014, 23:53

@mozaj: Ale wielkiego różowego wieżowca w kształcie penisa to juz nie wybudujesz :C

Avatar mozaj

2 grudnia 2014, 07:58

@TariXPL: Spokojnie to pre alfa :p !

Avatar Penseta

15 marca 2015, 18:18

@TariXPL: dayz jest według mnie najlepszą grą bo jest najbardziej realistyczna

Avatar loloja

19 stycznia 2014, 14:14

hhahahhah dobre

Avatar as13zx

Edytowano - 19 stycznia 2014, 11:45

Arma II mi się przypomina, mod DayZ, zwykle ich nie ma, ale jak zobaczysz jednego, to wiesz, że za chwile 300 się pojawi.
O to DayZ xd, najgorsze jest to, że jak masz broń, zombie znikają, tylko jak startujesz bez, masz 100% szans na ich setki xd.

Avatar amekninja555

19 stycznia 2014, 11:21

Czytałem o DayZ w CD-Action. Twórca tego (bo ja pamiętam jak się nazywa) chce zrobić tak, by to zmuszało graczy do współpracy, a przynajmniej nie zabijania się na każdym rogu, tak jak w Infestation Survivor Stories... ;_;

Avatar bylejakbylegdzie

19 stycznia 2014, 10:52

w standalone to znaleźć zombie to nie lada wyczyn ale w modzie to i tak zombie zazwyczaj to tylko tło bo tylko nowi gracze mają z nimi problem użyteczne są do sprawdzenia czy gdzieś daleko jest jakiś gracz np. na lotnisku

Avatar malaho2000

19 stycznia 2014, 10:35

W becie narazie nie ma respiących się zombie do czasu restartu servera, tak samo jest z brońmi itp. na szczęście w normalnej grze a nie w Pre-alpha będzie już wszystko spoko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie znoszę kleszczy

Tacy to pożyją

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka