Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2021, 09:32
Ja: *piszę stronicowe wypracowanie, że mój internet muli już od tygodnia, a mieszkam w miejscu gdzie nie ma internetu po kablu, więc nie mam co poradzić na to, że nie wysyłałem ostatnio prac*
Wychowawczyni: "Ok, ale czemu nie przesłałeś prac?"
Odpisz
17 maja 2021, 22:56
@zx2001: pewnie przeczytała początek twojej lektury i stwierdziła że mimo tego możesz wysłać
Odpisz
12 marca 2021, 12:57
Ja czytam wiadomości 10 razy zanim wyśle nauczycielowi
Odpisz
17 maja 2021, 22:54
@iewek: ja tak mam ale z plikami
Odpisz
22 marca 2021, 16:34
Mi raz wuefista odpisał "no i zajebiście"
Odpisz
15 maja 2021, 18:27
@PanMisiek: no i zajebiście
Odpisz
17 maja 2021, 22:53
@PanMisiek: fajnie
Odpisz
12 marca 2021, 11:06
Tłumaczyłem we wtorek mojej wychowawczyni że mam dość słaby internet I mi strasznie zcina lekcje z kamerką. Co odpisuje? No mi wszystko działa więc nie będziesz mi tu kłamał oszuście. No bo przecież każdy ma bogatego męża I każdy może sobie pozwolić na Internet za 3 stówy miesięcznie.
Odpisz
12 marca 2021, 13:34
@CALEK: jeśli jest dostęp to światłowód w najdroższym pakiecie kosztuje 120zł około a w najtańszym po 70zł więc nie wiem skąd 300zł wziąłeś
Odpisz
12 marca 2021, 13:50
@DarkVilczur: może od spacex
Odpisz
12 marca 2021, 21:40
@DarkVilczur: bo się chwaliła kiedyś że tyle płaci (podejrzewam że to Jakiś pakiet z tv jeszcze)
Odpisz
12 marca 2021, 22:40
@CALEK: to chyba pakiet tv internet i telefon najlepsze
Odpisz
22 marca 2021, 16:22
@DarkVilczur: w miejscach gdzie internet jest słabodostępny tyle kosztuje taki dobry, o światłowodzie można sobie pomarzyć
Odpisz
14 marca 2021, 19:11
Mój nauczyciel chemii (ok. 60 lat) zawsze zaczyna wiadomości słowami "hejka" a kończy "pozdro". Miło że się stara.
Odpisz
13 marca 2021, 20:16
200% rel, ale oni i tak narzekają, że jestem niegrzeczna.
Odpisz
12 marca 2021, 13:02
Raz idealnie napisałam wszystko z wszystkimi przecinkami, dobrze napisane słowa i pełna kultura a nauczyciel zaczął od "cześć" i były literówki XD
Odpisz
12 marca 2021, 13:00
Na początku zdalnych przy okazji wysyłania zadań to się z nauczycielem od hiszpańskiego memami wymieniałem.
Odpisz
12 marca 2021, 12:46
prawda
Odpisz
12 marca 2021, 12:23
ultra rel, kiedy chciałem się umówić na poprawę sprawdzianu z fizyki, napisałem do nauczycielki prośbę, z zastosowaniem wszystkiego czego nauczyłem się dotychczas na polskim, co przydałoby mi się do napisania tej prośby. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź
.
.
.
.
.
.
.
ok
Odpisz
12 marca 2021, 11:07
Rel jak uj xD
Odpisz
12 marca 2021, 10:52
totalnyrel
Odpisz
12 marca 2021, 10:22
"ok, dziena, ocenie jak będę miał czas"
Odpisz
10 marca 2021, 09:21
nie rel
Odpisz
10 marca 2021, 09:21
"Karol, wszystko dobrze, tylko popraw pisownię, bo ni ch*ja doczytać się nie mogę"
Odpisz