Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zx2001

10 marca 2021, 09:32

Ja: *piszę stronicowe wypracowanie, że mój internet muli już od tygodnia, a mieszkam w miejscu gdzie nie ma internetu po kablu, więc nie mam co poradzić na to, że nie wysyłałem ostatnio prac*
Wychowawczyni: "Ok, ale czemu nie przesłałeś prac?"

Avatar Jadeja

17 maja 2021, 22:56

@zx2001: pewnie przeczytała początek twojej lektury i stwierdziła że mimo tego możesz wysłać

Avatar iewek

12 marca 2021, 12:57

Ja czytam wiadomości 10 razy zanim wyśle nauczycielowi

Avatar Jadeja

17 maja 2021, 22:54

@iewek: ja tak mam ale z plikami

Avatar PanMisiek

22 marca 2021, 16:34

Mi raz wuefista odpisał "no i zajebiście"

Avatar milkyway_

15 maja 2021, 18:27

@PanMisiek: no i zajebiście

Avatar Jadeja

17 maja 2021, 22:53

@PanMisiek: fajnie

Avatar CALEK

12 marca 2021, 11:06

Tłumaczyłem we wtorek mojej wychowawczyni że mam dość słaby internet I mi strasznie zcina lekcje z kamerką. Co odpisuje? No mi wszystko działa więc nie będziesz mi tu kłamał oszuście. No bo przecież każdy ma bogatego męża I każdy może sobie pozwolić na Internet za 3 stówy miesięcznie.

Avatar DarkVilczur

12 marca 2021, 13:34

@CALEK: jeśli jest dostęp to światłowód w najdroższym pakiecie kosztuje 120zł około a w najtańszym po 70zł więc nie wiem skąd 300zł wziąłeś

Avatar Bobiepl

12 marca 2021, 13:50

@DarkVilczur: może od spacex

Avatar CALEK

12 marca 2021, 21:40

@DarkVilczur: bo się chwaliła kiedyś że tyle płaci (podejrzewam że to Jakiś pakiet z tv jeszcze)

Avatar DarkVilczur

12 marca 2021, 22:40

@CALEK: to chyba pakiet tv internet i telefon najlepsze

Avatar
asasinpio

22 marca 2021, 16:22

@DarkVilczur: w miejscach gdzie internet jest słabodostępny tyle kosztuje taki dobry, o światłowodzie można sobie pomarzyć

Avatar saar8

14 marca 2021, 19:11

Mój nauczyciel chemii (ok. 60 lat) zawsze zaczyna wiadomości słowami "hejka" a kończy "pozdro". Miło że się stara.

Avatar YFYDB

13 marca 2021, 20:16

200% rel, ale oni i tak narzekają, że jestem niegrzeczna.

Avatar BloodyEyes

12 marca 2021, 13:02

Raz idealnie napisałam wszystko z wszystkimi przecinkami, dobrze napisane słowa i pełna kultura a nauczyciel zaczął od "cześć" i były literówki XD

Avatar Kebabiarz44

12 marca 2021, 13:00

Na początku zdalnych przy okazji wysyłania zadań to się z nauczycielem od hiszpańskiego memami wymieniałem.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2021, 12:46

prawda

Avatar Xlubie_plackiX

12 marca 2021, 12:23

ultra rel, kiedy chciałem się umówić na poprawę sprawdzianu z fizyki, napisałem do nauczycielki prośbę, z zastosowaniem wszystkiego czego nauczyłem się dotychczas na polskim, co przydałoby mi się do napisania tej prośby. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź
.
.
.
.
.
.
.
ok

Avatar Monster_

12 marca 2021, 11:07

Rel jak uj xD

Avatar XDudek

12 marca 2021, 10:52

totalnyrel

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2021, 10:22

"ok, dziena, ocenie jak będę miał czas"

Avatar czlowiekjasiolec

10 marca 2021, 09:21

nie rel

Avatar KrosaK

10 marca 2021, 09:21

"Karol, wszystko dobrze, tylko popraw pisownię, bo ni ch*ja doczytać się nie mogę"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Dobrze czasem się oderwać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie idź!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka