Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Timo902

20 stycznia 2014, 13:59

Wiem że to trochę głupie ale nie oglądałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku i ja nie znam jego historii.

Avatar SharpNeedle

27 maja 2015, 16:28

@Timo902: Ja też masz łapkę.

Avatar Kivera

11 czerwca 2015, 22:30

@Timo902: Pjona.

Avatar Mirek01

Edytowano - 20 stycznia 2014, 16:16

jaką ja mam ochotę napisać że wośp to oszuści itp. ;3 ,ale nie zrobie tego ^.^

Avatar PanPomidor

13 listopada 2014, 17:12

@Mirek01: zrobiłeś to

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 12:48

biedny chłopak... a takie ch**e powinny siedzieć za kratkami
na serio w tej Polsce to się już ludziom we łbach popi***oliło.....

I NIECH MI KTOŚ POWIE CZY ONI MAJĄ SERCE ?!

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 13:12

Nie siej propagandy,to tylko obrazek.Zanim przeczytasz ten komentarz pewnie już w ogóle zapomnisz o tym materiale.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 13:28

bo co

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 13:38

Już nic,zobaczyłem twoją datę urodzenia.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 16:34

Zdążył usunąć konto... 5 czy 6 lat miał?

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 16:36

Data urodzenia 2003 albo 4 już nie pamiętam.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 16:46

Dzięki.

Avatar Jejowicz

Edytowano - 20 stycznia 2014, 12:46

A jego prawdziwy profil ma 115 tysięcy polubień. Polubienia oszustów sięgają milionów

Avatar Kosmita123

20 stycznia 2014, 10:15

***a jak można żerować na cudzym nieszczęściu ? ach tak , cebulacy

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 11:48

@Kosmita123: w polsce zawsz znajdzie się jakiś sk****syn

Avatar lorax12

20 stycznia 2014, 12:26

@z***s: Grupy masz racje

Avatar bylejakbylegdzie

17 stycznia 2014, 14:02

że też ja na taki pomysł nie wpadłem :(

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2014, 12:46

@bylejakbylegdzie: ................. ŻAL

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Niezniszczalne

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka