Jak ustawiono pomniki z Wysp Wielkanocnych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2014, 12:24
Nie tak je ustawiono ponieważ one mają ciała, tylko zakopane głęboko w ziemi.
Odpisz
18 stycznia 2014, 15:51
racja te posągi ustawiano tak samo jak wodowano łodzie po prostu toczyło się po kłodach
Odpisz
18 stycznia 2014, 22:06
@bylejakbylegdzie: I dlatego teraz nie ma tam w ogóle drzew
Odpisz
18 stycznia 2014, 22:19
@malaho2000: w niektórych miejscach można do dzisiaj znaleźć podziemnie ogrody które zrobiono kiedy na wyspie prawie każde drzewo wycieli
Odpisz
24 maja 2017, 21:13
@bylejakbylegdzie: Ale weź tu żyj, jak upał to nawet w cieniu drzewa się nie można schować...
Odpisz
18 stycznia 2014, 15:01
one mają tułów
Odpisz
18 stycznia 2014, 13:07
Heh, oglądałem to, tylko na końcu się wywalił :D
Odpisz
18 stycznia 2014, 12:58
widzałem to w tv
Odpisz
18 stycznia 2014, 12:11
To, że tak się da nie znaczy, że tak było.
Poproszę dowód, a nie poszlakę ;)
Odpisz
18 stycznia 2014, 12:28
@Ant_1984: A to ciekawe, że nie zachowały się filmiki z czasów, kiedy ustawiano te posągi. Jakikolwiek dowód dość trudno znaleźć
Odpisz
18 stycznia 2014, 19:44
@Jejowicz: Rozumiem to. Ale nie rozumiem uznawania bezpodstawnych hipotez za fakt.
Odpisz
18 stycznia 2014, 12:24
"poranny spacerek" :D
Odpisz