Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2021, 15:40
POTĘŻNY CHURCHILL
Odpisz
11 marca 2021, 15:53
@AdeptusAstartes: P
Odpisz
11 marca 2021, 16:05
@GigannPlus: O
Odpisz
11 marca 2021, 16:11
@AlPoziomka: T
Odpisz
11 marca 2021, 16:18
Ę
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2021, 16:20
@TheExpertt: Ż
Odpisz
11 marca 2021, 16:22
@AlPoziomka: N
Odpisz
11 marca 2021, 16:24
@TheExpertt: Y
Odpisz
11 marca 2021, 17:13
@AlPoziomka:
Odpisz
11 marca 2021, 23:27
@kacp80: C
Odpisz
11 marca 2021, 23:30
@AlPoziomka: H (Nie że mi to przeszkadza, bo i tak dostałem ich bardzo dużo, ale za co te czerwone?)
Odpisz
11 marca 2021, 23:31
@kacp80: U
Odpisz
11 marca 2021, 23:35
@AlPoziomka: R
Odpisz
11 marca 2021, 23:42
@kacp80: C
Odpisz
11 marca 2021, 23:44
@AlPoziomka: H
Odpisz
12 marca 2021, 04:21
@kacp80: I
Odpisz
12 marca 2021, 08:06
@Planktoniarz: L
Odpisz
12 marca 2021, 08:13
@AdeptusAstartes: L
Odpisz
12 marca 2021, 08:35
@Planktoniarz: POTĘŻNY CHILL
Odpisz
13 marca 2021, 01:11
@AlPoziomka: P
Odpisz
13 marca 2021, 15:39
@ViccyArt: O
Odpisz
13 marca 2021, 15:50
@AlPoziomka: T
Odpisz
19 marca 2021, 13:38
@ViccyArt: Ę
Odpisz
19 marca 2021, 13:39
@Yodolf: Ż
Odpisz
19 marca 2021, 18:09
@ViccyArt: N
Odpisz
19 marca 2021, 18:28
@Yodolf: Y
Odpisz
20 marca 2021, 00:07
C
Odpisz
21 marca 2021, 18:58
@ViccyArt: H
Odpisz
21 marca 2021, 19:18
@Yodolf: I
Odpisz
21 marca 2021, 20:25
@AlPoziomka: L
Odpisz
21 marca 2021, 22:02
@Yodolf: L
Odpisz
22 marca 2021, 00:17
@AlPoziomka: Ladies and Gentlemans, we did it
Odpisz
12 marca 2021, 22:37
Hahaha noobs, ja w MC na pluginie brewery byłem w wojnie auli z innym typem, z 5 wódki eychałem
Odpisz
12 marca 2021, 18:26
Oboje wyr.....i polskę więc chociaż tutaj są równi
Odpisz
12 marca 2021, 19:00
@SWINIA_: powiedz kiedy zajęto Gdańsk?
Odpisz
12 marca 2021, 17:20
xDwastyka
Odpisz
12 marca 2021, 14:56
/summon starmagedon
Odpisz
12 marca 2021, 15:14
@wiedeni: Ma bana...
Odpisz
12 marca 2021, 15:15
To niech się tam trzyma na banie
Odpisz
12 marca 2021, 15:17
Za co go zbanowano?
Odpisz
12 marca 2021, 15:18
Tu masz wyjaśnione (sam admin brał udział w dyskusji): https://memy.jeja.pl/739280,gadajmy.html
Odpisz
12 marca 2021, 15:21
Mimo wszystko i tak szkoda
Odpisz
12 marca 2021, 15:22
@wiedeni: Nom, fajny ziomek z niego był
Odpisz
12 marca 2021, 16:12
@wiedeni: co on ma wspolnego z Stalinem i Hitlerem?
Odpisz
12 marca 2021, 16:13
Es war.
Odpisz
12 marca 2021, 16:59
Permabana czy po prostu bana.
Odpisz
12 marca 2021, 17:11
Zwykłego bana, bo można pisać na jego profilu.
Odpisz
11 marca 2021, 16:16
Wiecie, że Hitler przegrał II WŚ prawdopodobnie przez swoją narkomanię?
Odpisz
12 marca 2021, 14:26
Za dużo kasy na nie wydał i nie miał na czołgi
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2021, 16:15
@lordbaysel: Możesz rozwinąć? Z tego co pamiętam Niemcy mieli własne fabryki i substancje do produkcji m.in. Pervitinu (metamfetamina).
Odpisz
12 marca 2021, 14:22
Heroina i bycza sBerma robi wstrzyku wstrzyku.
Odpisz
11 marca 2021, 15:19
OP musiał narysować XD zamiast swastyki
Odpisz
11 marca 2021, 16:23
@Bright32: mem nie mój po prostu zaj...łem z tt ale gdybym zrobił to też dałbym jako XD
Odpisz