Mój przyjaciel stracił nogę w lato
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2014, 18:06
best ,,snowman'' ever!!
Odpisz
1 maja 2014, 20:52
Ale jak ożyje
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:34
wiec to tam jest ten caly snieg...
Odpisz
20 stycznia 2014, 17:12
Wy***isty bałwan
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:13
Lato? Jeśli chodzi o jakąś miejscowość nie powinno być "w lecie"?
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:53
@Mika444: 2 pory roku musiał się zbierać.
Odpisz
19 stycznia 2014, 16:39
Co to jest to białe? Bo jeszcze tego u mnie nie widziałem ._.
Odpisz
19 stycznia 2014, 15:03
stracił buta...
Odpisz
19 stycznia 2014, 17:16
@loloja: Stracil proteze nogi bakłażanie
Odpisz
19 stycznia 2014, 21:28
@Western: hm jestem bakłażanem cool a mogę być pizzą? bo bakłażanów nie lubię
Odpisz
28 stycznia 2018, 10:55
@Western: 🍕/🍆
Odpisz