Nauczyciel - troll zawodowy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Mało znany szczegół
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2022, 00:26
W takim razie ma pani spóźnienie.
*sika na ławke*
Kartkówka może być tylko z trzech ostatnich lekcji, więc niech pani od razu trzy zapisze.
A my mamy prace domowe od innych nauczycieli i jakoś nie marudzimy.
Odpisz
14 marca 2021, 22:40
-Proszę paniiii.... Ale pytałem inne klasy i ich prac też pani nie sprawdziła....
Odpisz
14 marca 2021, 22:40
@Mikrus19: -Grrrr, ale uczę też w innej szkole.
Odpisz
14 marca 2021, 22:41
@Mikrus19: Ale proszę paniii.... Mam kolegę w tamtejszej szkole i on mówi, że tam też ma pani zaległości....
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2021, 20:23
@Mikrus19: -Grrrr, mam też życie prywatne.
Odpisz
15 marca 2021, 20:37
@XaVery: -Z tego co pani mąż nam opowiadał po pijaku, to to pani życie prywatne układa się jeszcze gorzej niż nasze kartkówki....
Odpisz
16 marca 2021, 08:04
@Mikrus19: -Grrrrr, dlaczego mnie prześladujecie?
Odpisz
16 marca 2021, 08:20
@XaVery: -Ale to pani trzymanasze kartkówki jako zakładników....
Odpisz
16 marca 2021, 08:25
@Mikrus19: -Grrrrr, i nic mi nie możecie zrobić
Odpisz
16 marca 2021, 08:29
@XaVery: -A może chce się pani spotkać z naszymi rodzicami?
Odpisz
16 marca 2021, 08:32
@Mikrus19: -Taaaak? Tak się chcecie bawić? A może zrobię wam kartkówkę, to wtedy zobaczycie!
Odpisz
16 marca 2021, 08:34
@XaVery: -Kolejną, która przełęczy następne kilka tygodni?
Odpisz
16 marca 2021, 08:38
@Mikrus19: -Phi, wyciągamy karteczki!
Odpisz
16 marca 2021, 18:34
@XaVery: -Nie mam już kolejnych karteczek....
Odpisz
17 marca 2021, 08:13
@Mikrus19: -Grrrr, to piszemy w zeszytach.
Odpisz
24 marca 2021, 19:42
@XaVery: - Nie mamy już miejsca
Odpisz
24 marca 2021, 19:44
@AmiArmi: -Grrr, to piszcie na okładkach.
Odpisz
24 marca 2021, 19:52
@XaVery: - Okładki też zapisane
Odpisz
25 marca 2021, 07:49
@AmiArmi: Grrr, tablica jest wolna.
Odpisz
25 marca 2021, 09:17
@XaVery: - Ale nie zmieści się odpowiedź nas wszystkich..
Odpisz
25 marca 2021, 09:19
@AmiArmi: Grrr, to piszcie po kolei.
Odpisz
26 marca 2021, 10:12
@XaVery: - Ale każdy będzie od siebie zgapiał..
Odpisz
26 marca 2021, 10:14
@AmiArmi: Grrr, są jeszcze kartki w pokoju nauczycielskim.
Odpisz
26 marca 2021, 10:17
@XaVery: - Ale prosze panią, one są przeznaczone do czegoś innego..
Odpisz
26 marca 2021, 10:19
@AmiArmi: -Grrr, nie pyskować!
Odpisz
16 marca 2021, 11:58
-Proszę pa...
-JAKA PANI GÓWNIARZU, A SZACUNKU BRAK? PANI PROFESOR!!! PANI PROFESOOOR!!!
Odpisz
16 marca 2021, 17:37
Nie rel.
Odpisz
16 marca 2021, 18:21
To nigdy w liceum / na studiach nie byłeś.
Odpisz
16 marca 2021, 18:28
Jeszcze 2 lata.
Odpisz
16 marca 2021, 09:13
Rel
Odpisz
12 marca 2021, 23:32
-x obecny?
(mija mniej niż 1 sekunda)
nie odzywa się nie obecny
-ale proszę pani x pisał juz miliard razy, że ma problemy z internetem, może zaraz napisze że jest
-mnie to nie obchodzi to nie moja wina, wy wszyscy macie problemy z internetem (...)
-prosze pani jestem tylko wiadomośc się wysyłała tak długo
-spóźniony, no to podaj mi rozwiązanie setnego zadania które wam zadaję co lekcje bo przecież nie macie co robić a macie teraz tykle czasu wolnego
(mija mniej niż 3 sekundy)
aha czyli ściągamy/nie wiemy no to jedyneczka
-ale prosze pani nawet nie zdążyłem zobaczyć które to zadanie to były jakieś 3 sekundy
-ja sobie porozmawiam z waszym wychowawcą
Odpisz
13 marca 2021, 21:53
@Sebzer: Rel
Odpisz
13 marca 2021, 22:41
@Sebzer: To jest takie wyolbrzymione czy rel sytuacja? Bo słyszałem już tyle patologicznych historii ze szkoły że trudno stwierdzić
Odpisz
13 marca 2021, 23:43
@Soberker: lekko przesadzone ale jak najbardziej rel oparte na faktach
Odpisz
14 marca 2021, 09:26
@Sebzer: Cóż.. u mnie 1/3 nauczycieli niestety taka jest...
Odpisz
14 marca 2021, 09:45
@Sebzer: mnie najbardziej wkurza moment, kiedy wchodzisz podczas sprawdzania listy, ale już po tym jak cię wyczytała i dostajesz spóźnienie, a jak w tym samym momencie wszedłby ktoś z końca to wszystko byłoby ok
Odpisz
14 marca 2021, 09:58
@Sebzer: rel, babka od chemii tak robi
Odpisz
14 marca 2021, 11:34
@Sebzer: Kurde rel, a zwłaszcza to "mija mniej niż 3 sekundy", na geografii chciałem czytałem coś z kilka sekund za długo żeby się upewnić że podam dobrą odpowiedź, i co "Tragedia" to powiedziała moja pani od geografii.
Odpisz
14 marca 2021, 13:17
@kacp80: no a na zwykłych lekcjach lrzecież takie rzeczy trwają 10x dłużej o wtedy jest ok tragedia jest na zdalnych jak coś robisz trzy sekundy
Odpisz
15 marca 2021, 09:14
@Sebzer: nie przesadzaj, ja dostałem 4 sekundy
Odpisz
15 marca 2021, 20:21
@Sebzer: Rel największy, niestety, sam miałem przez to kilka problemów
Odpisz
12 marca 2021, 22:48
Czasami mam wrażenie że nauczyciele się tak zachowują, bo kiedyś ich nauczyciele tak samo robili. Ot takie koło spie....enia
Odpisz
13 marca 2021, 22:11
Ludzie już niestety tacy są, że jak dostają trochę władzy to im odbija
Odpisz
14 marca 2021, 07:16
@LadyGaladriel: Wiem coś o tym, rozstałem się z moimi dwoma najlepszymi kumplami bo im władza do głowy odbiła, traktowali mnie jak śmiecia, opi.....ali i wyzywali mnie za plecami
Odpisz
13 marca 2021, 23:03
Rel.
Odpisz
13 marca 2021, 00:21
Najgorzej, kiedy przedłużają, bo nie dość, że przerwy na e-lekcjach wydają się znacznie krótsze, niż podczas standardowego nauczania, to na dodatek podczas takiej przerwy jedyne co zdążysz zrobić jest pójście do kuchni, zabranie kawałku chleba i powrócenie do pokoju
Odpisz
13 marca 2021, 21:32
@pJoterrro: Me, który czasem ma przerwę 5 minut, a czasem godzinę :D
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2021, 22:38
Wyciągamy karteczki
2) w tym żarcie chodzi o to że drzewa giną żebyśmy mogli rozwiązywać głupie zadania
Odpisz
12 marca 2021, 22:37
Ral
Odpisz
12 marca 2021, 22:36
Odpisz
12 marca 2021, 22:36
Ciężki jest żywot ucznia.
Odpisz