Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar grzegig1

13 marca 2021, 17:39

Dobrze wiedzieć, to co teraz paszport trzeba robić czy stosujemy Schengen

Avatar RommSter

14 marca 2021, 14:09

@grzegig1: to przepustę tam trzeba

Avatar Mydelniczka

14 marca 2021, 15:49

@grzegig1: tam cię musi wprowadzić zaufany pośrednik

Avatar grzegig1

14 marca 2021, 17:55

@Mydelniczka: a wyciągnąć też ?

Avatar Mydelniczka

20 marca 2021, 22:36

@grzegig1: Nie ma wyciągania, jak raz wejdziesz musisz już tam zostać żeby sekrety państwowe były bezpieczne przed postronnymi

Avatar grzegig1

21 marca 2021, 00:15

@Mydelniczka: ale na wakacje chociaż bo ja z Lublina

Avatar Mydelniczka

21 marca 2021, 19:17

@grzegig1: No musisz już tam zostać na zawsze niestety

Avatar shephard

13 marca 2021, 12:54

ej wgl pamięta ktoś o tym że istnieje województwo Lubuskie?

Avatar Darwidx

13 marca 2021, 13:02

@shephard: Taka zachodnia wielkopolska z Zieloną górą i Gorzowem wielkopolskim.

Avatar shephard

13 marca 2021, 13:03

@Darwidx: niemiecka wielkopolska

Avatar LadyDialga

14 marca 2021, 14:36

@shephard: tam sie tak mało dzieje że czasem zapominam że w nim mieszkam

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 14 marca 2021, 15:45

@shephard: *smuci sie po lubusku*

Avatar Memesze

15 marca 2021, 10:22

@shephard: Ta, mieszkam tam

Avatar Memesze

14 marca 2021, 19:21

Lubuskie to nie lubelskie btw

Avatar Nikodem8378

14 marca 2021, 15:44

Przepraszam bardzo ale na zachodzie polski jest woj. Lubuskie a na wschodzie polski jest woj. Lubelskie

Avatar IgiPolski

14 marca 2021, 14:19

Niezależność

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2021, 14:03

Kurde a ja myślałem że ci z lubelskiego są odporni na koronawirus.

Avatar Landark

13 marca 2021, 12:56

Kiedy niby się odłączyli

Avatar Szarok

13 marca 2021, 13:17

@Landark: ja mieszkam w lubelskim a sam nie wiem

Avatar
ddawdad

13 marca 2021, 13:09

Kiedy ogłosili niepodległość?

Avatar Kapitalista

13 marca 2021, 12:58

Z Lubelskiego to ja lubię tylko makaron.

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2021, 12:56

Lubelskie ogłosiło niepodległość. Od dzisiaj to państwo Lubelskie

Avatar OwOcomedy

13 marca 2021, 12:54

XD poziom inteligencji jak u Amerykanów

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2021, 12:49

Je*ać lubelskie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Ikony

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka