Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2021, 17:39
Dobrze wiedzieć, to co teraz paszport trzeba robić czy stosujemy Schengen
Odpisz
14 marca 2021, 14:09
@grzegig1: to przepustę tam trzeba
Odpisz
14 marca 2021, 15:49
@grzegig1: tam cię musi wprowadzić zaufany pośrednik
Odpisz
14 marca 2021, 17:55
@Mydelniczka: a wyciągnąć też ?
Odpisz
20 marca 2021, 22:36
@grzegig1: Nie ma wyciągania, jak raz wejdziesz musisz już tam zostać żeby sekrety państwowe były bezpieczne przed postronnymi
Odpisz
21 marca 2021, 00:15
@Mydelniczka: ale na wakacje chociaż bo ja z Lublina
Odpisz
21 marca 2021, 19:17
@grzegig1: No musisz już tam zostać na zawsze niestety
Odpisz
13 marca 2021, 12:54
ej wgl pamięta ktoś o tym że istnieje województwo Lubuskie?
Odpisz
13 marca 2021, 13:02
@shephard: Taka zachodnia wielkopolska z Zieloną górą i Gorzowem wielkopolskim.
Odpisz
13 marca 2021, 13:03
@Darwidx: niemiecka wielkopolska
Odpisz
14 marca 2021, 14:36
@shephard: tam sie tak mało dzieje że czasem zapominam że w nim mieszkam
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2021, 15:45
@shephard: *smuci sie po lubusku*
Odpisz
15 marca 2021, 10:22
@shephard: Ta, mieszkam tam
Odpisz
14 marca 2021, 19:21
Lubuskie to nie lubelskie btw
Odpisz
14 marca 2021, 15:44
Przepraszam bardzo ale na zachodzie polski jest woj. Lubuskie a na wschodzie polski jest woj. Lubelskie
Odpisz
14 marca 2021, 14:19
Niezależność
Odpisz
14 marca 2021, 14:03
Kurde a ja myślałem że ci z lubelskiego są odporni na koronawirus.
Odpisz
13 marca 2021, 12:56
Kiedy niby się odłączyli
Odpisz
13 marca 2021, 13:17
@Landark: ja mieszkam w lubelskim a sam nie wiem
Odpisz
13 marca 2021, 13:09
Kiedy ogłosili niepodległość?
Odpisz
13 marca 2021, 12:58
Z Lubelskiego to ja lubię tylko makaron.
Odpisz
13 marca 2021, 12:56
Lubelskie ogłosiło niepodległość. Od dzisiaj to państwo Lubelskie
Odpisz
13 marca 2021, 12:54
XD poziom inteligencji jak u Amerykanów
Odpisz
13 marca 2021, 12:49
Je*ać lubelskie
Odpisz