"Mati! Co to tu jeszcze robi!?"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Chciał tylko pomóc
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2021, 15:08
Ej skoro skoro jest się pełnym człowiekiem od momentu zapłodnienia to dlaczego obchodzimy dzień, w którym się urodziliśmy, a nie w którym powstaliśmy?
Odpisz
13 marca 2021, 15:10
Odpisz
13 marca 2021, 15:10
Dwa powody
1 Tradycja
2 Nie jest łatwo obliczyć dzień zapłodnienia, zazwyczaj jest to +/- możliwe do określenia dzięki badaniom w szpitalu, ale nie wystarczająco.
Odpisz
14 marca 2021, 21:39
Poczęliśmy się, jeśli już powstaliśmy.
Odpisz
15 marca 2021, 09:32
w Korei chyba tak liczą, dodają 9 miesięcy ciąży.
Odpisz
15 marca 2021, 14:27
Bo życie nie ma sensu
Odpisz
15 marca 2021, 22:33
@Gryficowa: Ten sens sami mu nadajemy.
Odpisz
16 marca 2021, 08:58
Nie wiem właśnie. Nad tym samym się zastanawiałam
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:07
@Gryficowa: jak twoje :D
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:12
@Kulkowy: Twoje tym bardziej
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:17
@Gryficowa: Moje nie :) ja walczę o wolną Polskę, a ty chcesz ją za przeproszeniem zyebać :( takich jak ty to matka powinna abortować, żeby polska była dla ludzi, a nie kosmitów :)
Gryficowa (lewak) (morderca): *szuka riposty by odpowiedzieć ale nie wie co wymyślić bo nie uważała na lekcjach*
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:20
@Kulkowy: Wow, ale walczysz o wolność
Zabraniając aborcji na uszkodzonych płodach, popierając pałowanie itd...
Ależ ty jesteś wolnościowy!
Pewnie, jakbyś cofnął się do PRL, popierałbyś pałowanie Lecha Wałęsy
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2021, 16:31
@Kulkowy: A to nie tak że już mamy wolną Polskę? Od kiedy wyzywanie lewaków w internecie jest walką o wolną Polskę?
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:33
uswiadamiam jej tylko żeby wiedziała kim jest :)
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:36
@Kulkowy: Mam gdzieś Gryficową, teraz pytam się ciebie tylko co robisz by odzyskać "wolną Polskę" ? Przecież już czasy zaborów, a nawet komuny już dawno minęły
Odpisz
23 kwietnia 2021, 16:37
@Gryficowa: Żebyś się nie bała że chcę wyciągnąć od ciebie informacje czy dane osobowe, ale jak możesz odpowiedz na pytanie: masz w PESEL - u cyfry: 7, 2 lub 9
(nie w tej samej kolejności tylko po prostu i nie muszą być obok siebie może być na przykład 7 potem jakieś cyfry potem 9 a potem 2) ogólnie czy masz te 3 cyfry w PESEL jak odpowiesz na pytanie, to zdradzę ci coś i na serio to powiem.
Jeszcze raz nie chcę wyciągnąć prywatnych danych tylko po prostu się pytam
Ps. Tamten Kulkowy jest do d*upy
Jakby co to jestem z tobą, tylko się tak drażnieniłem, przepraszam
Odpisz
23 kwietnia 2021, 19:30
Hmn...
Odpisz
15 marca 2021, 07:58
Co do baneru... Nikt nie pytał!
Odpisz
15 marca 2021, 07:18
Zrozumiesz, że jedzenie jest naprawdę zepsute w momencie, w którym na Facebooku dostaniesz zaproszenie od "Kanapki Z Szynką"!!!!!!!
Odpisz
15 marca 2021, 03:54
Dla mnie temat aborcji jest zbyt skomplikowany i rodzący sprzeczne emocje aby spłycać go do memu. Poprostu NIE.
Odpisz
15 marca 2021, 07:52
@werenspawel: oj tam, oj tam
Odpisz
15 marca 2021, 08:01
@werenspawel: Gdzie tu jest coś o aborcji, zwykły atencjusz mówi (choć nie powinien) ile ma miesięcy.
Odpisz
16 marca 2021, 14:20
@werenspawel: Jak dla mnie ten baner to zwykłe chwalenie się statami i to w dodatku niezbyt dużymi. Ja mam dwudziesty pierwszy level, a nie mówię tego każdemu czy chce czy nie
Odpisz
16 marca 2021, 16:51
@Dark43Hunter: Tak masz rację, atencjusz. Zgadłeś po ilości zielonych?
Odpisz
14 marca 2021, 23:50
Tych nigdy jeszcze nie widziałem
Odpisz
14 marca 2021, 23:01
nom
Odpisz
14 marca 2021, 21:08
Rel
Moja kanapka jest płodem
Odpisz
13 marca 2021, 21:00
rel. Ja raz nie wyjąłem kanapki chyba przez 8 miesięcy jak nie więcej.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2021, 15:21
Ja raz znalazłem pięcio letnią torbę z przyrządami do łapania owadów w magazynie w IKEI.
w środku była siatka, kilka pojemników (pustych na szczęście), zestaw lup, specjalne przyrządy do transportu
oraz
kanapka z serem w folii aluminiowej
pięć lat tam leżała
Odpisz
13 marca 2021, 15:30
@Dziwak: Żyje?
Odpisz
13 marca 2021, 15:34
trzymam w terrarium i dokarmiam myszami
Odpisz
13 marca 2021, 15:36
@Dziwak: W ogóle się rusza i w ogóle jak je myszy?!
Odpisz
13 marca 2021, 15:06
ile jeszcze będzie tych memów?
Odpisz
13 marca 2021, 15:07
chodzi oto ze memy typu " mam [ iles dni /tygodni itp ] " i dziecko w tle , a potem szablon z spidermanem o kanapce w plecaku.
Odpisz
13 marca 2021, 15:07
to się już powtarza , widziałem ostatnio identyczny mem tylko z innym plakatem
Odpisz
13 marca 2021, 15:04
lol, te aborcjo plakato memy, pojawiają się z kilka miesięcy po tym jak się u mnie pojawiły plakaty, już większość zdjeli
Odpisz